Kompaktné rodinné vozidlo na voľný čas

Citroën Berlingo je ako stvorené pre hobby a rodinu. Odlišuje sa mnohými prednosťami: rekordný objem voľného priestoru, výnimočná modularita s 3 samostatnými sklopiteľnými zadnými sedadlami*, rozmanité odkladacie priestory s multifunkčnou strechou Modutop® novej generácie a starostlivé spracovanie farieb a materiálov v rôznych voliteľných štýloch interiéru.

*podľa verzie

Legendárna ikona segmentu "ludospace"

Citroën Berlingo sa vyznačuje novátorskými robustnými a atraktívnymi líniami. Moderné a hravé Berlingo existuje v 2 dĺžkach: štandardná veľkosť M má dĺžku 4,40 m, zatiaľ čo nová veľkosť XL dosahuje dĺžku až 4,75 m.

Obidve siluety M a XL ponúkajú 5 alebo 7 miest na prepravu pasažierov.

Predná časť nového Citroënu Berlingo sa odlišuje výraznými prvkami: vyššia a kratšia kapota, širšia predná maska v súlade s identitou značky s dvojúrovňovým svetelným podpisom a vysunuté čelné sklo poskytuje viac priestoru a presvetlenia.

Siluetu vozidla zvyšujú tiež pozdĺžne strešné nosiče a skrášľujú ju dizajnérske ochranné prvky Airbump®, ktoré zdôrazňujú jeho robustný vzhľad a súčasne chránia karosériu.

S nákladom nebudete mať problém

Zadné sedadlá je možné samostatne* alebo spoločne sklopiť do podlahy a dokonale sa tak prispôsobia požadovanej konfigurácii. Vznikne tak úplne rovná podlaha. Nový Citroën Berlingo môže po sklopení predného sedadla do podlahy ponúknuť objem až 4 000 litrov a vo verzii XL je vo vozidle možné prevážať predmety dlhšie ako 3 metre.

V kabíne sa môžete rozhodnúť medzi dvomi alebo tromi miestami. Stredné sedadlo sa v prípade potreby dá transformovať na praktický písací stolík. Vodičov poteší aj úžitkový priestor: Verzia M má od 3,3 do 3,8 m3 a verzia XL od 3,9 do 4,4 m3. V menšom vozidle dokážete odviesť náklad dlhý až 3 metre, v dlhšej 3,25 litrov. Odnímateľné sedadlo spolujazdca zvýši objem o 400 litrov. Náklad môžete do auta vložiť cez široké bočné posuvné dvere alebo cez zadné dvojkrídlové dvere, ktoré sú pre zachovanie praktickosti asymetrické a otvárajú sa až do rozpätia 180 stupňov.

*podľa verzie

24 kombinácií personalizácie

Citroën Berlingo ponúka širokú škálu farieb laku karosérie: béžová Sable, zelená Aqua , sivá Artense, sivá Platinium, čierna Onyx, modrá Nuit a biela Banquise. Farebný podpis zvýrazňujú balíky Pack Color s farebnými prvkami bielej a oranžovej farby okolo hmlových svetlometov a na bočných lištách.

Nový Citroën Berlingo sa vyznačuje dizajnérsky vypracovanou palubnou doskou čistých línií, v ktorej je dostatok priestoru na rozmanité odkladacie priestory. Kabína poskytuje vysokú pozíciu sedadla vodiča.

Pack XTR* sa odlišuje svojím poťahom zelenej látky Line Green, v ktorej je na úrovni operadiel zakomponovaný oranžový pás.

*podľa verzie

Citroën Advanced Comfort®

Citroën Berlingo využíva Citroën Advanced Comfort®. Vďaka komfortu svojich sedadiel, odpruženia a odhlučneniu na vysokej úrovni poskytuje optimálnu kvalitu jazdy, vďaka ktorej je každá cesta potešením, ktoré budete chcieť zdieľať s ostatnými. Vďaka veľkej presklenej ploche ponúka Citroën Berlingo presvetlený vnútorný priestor. Presvetlenie kabíny zabezpečuje aj široké panoramatické strešné okno*, ktoré možno v prípade potreby zacloniť elektricky ovládanou slnečnou clonou.

Citroën Berlingo je praktický zvonka i vo vnútri a celej posádke ponúka prvotriedny prístup vďaka dvom posuvným bočným dverám a otvárateľnému oknu v zadných výklopných dverách*.

Vďaka svojim sklápateľným sedadlám ponúka Citroën Berlingo výborný vnútorný priestor a modularitu na najvyššej úrovni vo svojej kategórii. Jeho objem batožinového priestoru je 775 litrov vo veľkosti M a až 1050 litrov vo veľkosti XL*.

Citroën Berlingo má k dispozícii 186 litrov odkladacích priehradok určených na každodenný život, ktoré sú priestrannejšie a dômyselnejšie ako predtým, pričom strešný úložný systém Modutop®* poskytuje 92 litrov úložného priestoru.

*podľa verzie

Legendárna motorizácia v novom modeli

Nový Citroën Berlingo ponúka dynamické jazdné vlastnosti vďaka spojeniu novej platformy a motorov najnovšej generácie, ktoré sú úsporné z hľadiska spotreby paliva a emisií CO2. Nové Berlingo je v ponuke s benzínovými i naftovými motormi, vhodnými do akejkoľvek situácie, do premávky v meste ako aj mimo mesta. Motory poskytujú prvotriedne výkony a pritom sú šetrné k životnému prostrediu. Na zabezpečenie komfortu optimálnej jazdy navyše nový Citroën Berlingo prvýkrát využíva automatickú osemstupňovú prevodovku EAT8.

V ponuke sú benzínové motory PureTech: 1,2L PureTech S&S 110k alebo 130k s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8. Naftové motory BlueHDi:1,5L BlueHDi S&S 75k alebo 100k alebo 130k dostupné s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou BVM6 alebo s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8.

Vozidlá Citroën Berlingo ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl