S nákladom nebudete mať problém

Zadné sedadlá je možné samostatne* alebo spoločne sklopiť do podlahy a dokonale sa tak prispôsobia požadovanej konfigurácii. Vznikne tak úplne rovná podlaha. Nový Citroën Berlingo môže po sklopení predného sedadla do podlahy ponúknuť objem až 4 000 litrov a vo verzii XL je vo vozidle možné prevážať predmety dlhšie ako 3 metre.

V kabíne sa môžete rozhodnúť medzi dvomi alebo tromi miestami. Stredné sedadlo sa v prípade potreby dá transformovať na praktický písací stolík. Vodičov poteší aj úžitkový priestor: Verzia M má od 3,3 do 3,8 m3 a verzia XL od 3,9 do 4,4 m3. V menšom vozidle dokážete odviesť náklad dlhý až 3 metre, v dlhšej 3,25 litrov. Odnímateľné sedadlo spolujazdca zvýši objem o 400 litrov. Náklad môžete do auta vložiť cez široké bočné posuvné dvere alebo cez zadné dvojkrídlové dvere, ktoré sú pre zachovanie praktickosti asymetrické a otvárajú sa až do rozpätia 180 stupňov.

*podľa verzie

Legendárna motorizácia v novom modeli

Nový Citroën Berlingo ponúka dynamické jazdné vlastnosti vďaka spojeniu novej platformy a motorov najnovšej generácie, ktoré sú úsporné z hľadiska spotreby paliva a emisií CO2. Nové Berlingo je v ponuke s benzínovými i naftovými motormi, vhodnými do akejkoľvek situácie, do premávky v meste ako aj mimo mesta. Motory poskytujú prvotriedne výkony a pritom sú šetrné k životnému prostrediu. Na zabezpečenie komfortu optimálnej jazdy navyše nový Citroën Berlingo prvýkrát využíva automatickú osemstupňovú prevodovku EAT8. 

V ponuke sú benzínové motory PureTech: 1,2L PureTech S&S 110k alebo 130k s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8. Naftové motory BlueHDi:1,5L BlueHDi S&S 75k alebo 100k alebo 130k dostupné s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou BVM6 alebo s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8.

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl