Svieži a hravý dizajn

Citroën C1 pritiahne vašu pozornosť už na prvý pohľad. Nielen exteriér, ale aj interiér vozidla sa vyznačuje príťažlivými farbami, ako na multimediálnom paneli, výduchoch klimatizácie a riadiacej páke, tak i na poťahoch auta.

Vertikálne svetlometydenné LED osvetlenie pôsobia veľmi sympaticky. Ak si želáte vzhľad vozidla ešte viac vylepšiť, obdarte ho zliatinovými diskami alebo chrómovanými krytmi spätných zrkadiel. Vozidlo je navyše kompaktné, vďaka čomu nebudete mať problém zaparkovať v meste aj na takých miestach, kde by s tým iné autá problém mali.

Veľký priestor, pohodlná jazda

Citroën C1 sa vám postará o maximálne komfortnú jazdu. Pri jeho konštruovaní sa kládol dôraz na ergonomické vlastnosti, dobre prístupný batožinový priestor (196 až 780 litrov) a iné úložné priestory.

Pohodlne sa usaďte na výškovo nastaviteľnom vyhrievanom sedadle, zapnite si automatickú klimatizáciu a využívajte funkcie vášho smartfónu pre ešte príjemnejšiu jazdu. 7-palcový displej vám uľahčí rozhovory hands-free s vašimi blízkymi alebo zákazníkmi, dovedie vás najvhodnejšou trasou do cieľa, prinesie vám hudobné zážitky s vašimi obľúbenými interpretmi.

Pripomeňte si čaro každodenných činností s Citroënom C1.

Vozidlá Citroën C1 ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl