Svieži a hravý dizajn C1

Citroën C1 pritiahne vašu pozornosť už na prvý pohľad. Nielen exteriér, ale aj interiér vozidla sa vyznačuje príťažlivými farbami, ako na multimediálnom paneli, výduchoch klimatizácie a riadiacej páke, tak i na poťahoch auta.

Vertikálne svetlomety a denné LED osvetlenie pôsobia veľmi sympaticky. Ak si želáte vzhľad vozidla ešte viac vylepšiť, obdarte ho zliatinovými diskami alebo chrómovanými krytmi spätných zrkadiel. Vozidlo je navyše kompaktné, vďaka čomu nebudete mať problém zaparkovať v meste aj na takých miestach, kde by s tým iné autá problém mali.

Veľký priestor, pohodlná jazda

Citroën C1 sa vám postará o maximálne komfortnú jazdu. Pri jeho konštruovaní sa kládol dôraz na ergonomické vlastnosti, dobre prístupný batožinový priestor (196 až 780 litrov) a iné úložné priestory.

Pohodlne sa usaďte na výškovo nastaviteľnom vyhrievanom sedadle, zapnite si automatickú klimatizáciu a využívajte funkcie vášho smartfónu pre ešte príjemnejšiu jazdu. 7-palcový displej vám uľahčí rozhovory hands-free s vašimi blízkymi alebo zákazníkmi, dovedie vás najvhodnejšou trasou do cieľa, prinesie vám hudobné zážitky s vašimi obľúbenými interpretmi. Pripomeňte si čaro každodenných činností s Citroënom C1.

Jazdné vlastnosti mestského C1

Radosť z jazdy, komfort a pohodlie pri akomkoľvek type cesty. Citroën C1 ponúka najlepšiu úroveň komfortu pruženia, pričom zaručuje živú a najmä bezpečnú jazdu za každých podmienok

Vďaka svojim rozmerom je to jedno z najkompaktnejších viacúčelových mestských vozidiel na trhu.

Bezpečnosť Citroën C1

Citroën C1 je sériovo dodávaný so šiestimi airbagmi (predné, bočné, hlavové) a systémom ESP ktorý stabilizuje trajektóriu vozidla v prípade šmyku. Obmedzovač rýchlosti a detekcia podhustenia pneumatík zas prispievajú k bezstarostnej jazde v každom momente.

Inteligentné technológie C1

Citroën C1 je vybraný technológiami pre jednoduché používanie v bežnej mestskej premávke, ktoré ocení každý majiteľ.

Cúvacia kamera

Citroën C1 poskytuje uvoľnenú jazdu vďaka jednoducho dostupným pomocníkom pri jazde. Pre zjednodušenie parkovania, napríklad v príliš úzkych priestoroch, premieta cúvacia kamera pohľad za vozidlo na 7" dotykový displej hneď pri zaradení spiatočky.

Pomoc pri rozjazde do kopca

Asistent rozjazdu do kopca - sériovo dodávaný systém je veľmi užitočný v meste, najmä pri výchádzaní z podzemných parkovísk. Vozidlo je počas 2 sekúnd zabrzdené, čo umožňuje pokojné opätovné rozbehnutie sa na povrchoch so stúpaním nad 3%.

Citroën C1 kladie dôraz na intuitívne technológie, ktoré sa ľahko používajú. V súlade s touto filozofiou bol v strede palubnej dosky umiestnený farebný 7" dotykový displej, ktorý umožňuje riadiť palubný počítač a všetky multimediálne funkcie (telefón, audio).

Úsporné a temperamentné motory do mesta

CITROËN C1 je poháňaný 3-válcovým benzínovým motorom poslednej generácie s funkciou Stop & Start v spojení s manuálnou prevodovkou.

Vďaka motoru VTi 72 S & S sa CITROËN C1 umiestňuje na popredných pozíciách s ohľadom na úsporu spotreby paliva a emisií CO₂.

Vozidlá Citroën C1 ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl