Citroën C3

Štýlový, s množstvom farebných a grafických prvkov a jedinečnou siluetou, taký je Citroën C3 vyrábaný na Slovensku, pripravený poslúžiť každému náročnému šoférovi. S dĺžkou menej ako štyri metre ho možno označiť za kompaktné vozidlo idúce s dobou. Výrobcovia spravili všetko preto, aby bol dizajn vozidla skutočne užitočný.

Dvojfarebná karoséria so strechou biton (na výber z troch farieb) s prepracovaným pomerom plechových a presklených plôch bola skonštruovaná s dôrazom na bezpečnú jazdu. Vyberte si upokojujúcu zelenú Almond, čistú bielu Banquise, energickú modrú Cobalt, nenápadnú sivú Shark alebo Aluminium, dynamickú červenú Rubi, elegantnú čiernu Perla Nera, dravú oranžovú Power alebo pieskovú Sable. Kombináciou týchto farieb si môžete vybrať z ponuky 36 rôznych farebných kombinácií.

Vytvorte si auto na mieru

Unikátne prvky Airbump chránia karosériu a posilňujú dizajn vozidla. Vyrábajú sa z pružného termoplastu polyuretánu, ktorý auto každodenne chráni pred slnkom, dažďom, vyblednutím karosérie a škrabancom. Sú viditeľnou a originálnou súčasťou dizajnu – navyše sú umiestnené v spodnej časti dverí, ktorá je podľa výskumov v mestách najviac zraniteľná.

Pohrajte sa s kombináciou farieb a vytvorte si vozidlo na mieru. Vďaka stopercentnej konektivite, prítomnosti kamery, navigácie a možnosti pripojiť váš smartfón, bude jazda luxusným zážitkom. Citroën C3 je dostupný s benzínovými motormi PureTech a úspornými naftovými motormi BlueHDi.

Spoľahlivá motorizácia

Vo verzii zážihového motora je slovenský Citroën C3 k dispozícii s manuálnou prevodovkou s trojvalcovými motormi PureTech 68 a 82 a v naftovej verzii s manuálnou prevodovkou a motormi BlueHDi 75 (Stop & Start) a BlueHDi 100 (Stop & Start). Citroën vychádza v ústrety aj náročným vodičom, ktorí ocenia automatickú prevodovku EAT6 s trojvalcovým motorom s turbodúchadlom PureTech 110 (Stop & Start).

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl