Citroën C4 SpaceTourer je v prvom rade energické a moderné vozidlo. Vyznačuje sa jedinečnými a dynamickými tvarmi, plynulými líniami, odvážnym vzhľadom a dizajnom výraznejšieho štatutárneho charakteru. Jeho estetické hodnoty dizajnu zušľachťujú čierne lesklé dvojité šípy orámované chrómovanou lištou, predná energická maska, ktorá inšpiruje dynamiku a výkon, dvojfarebné lakovanie s čiernou strechou, ako aj strešné oblúky Silver (striebornej farby). K dispozícii má širokú škálu farieb (biela Banquise, sivá Platinium, sivá Acier, červená Rubi, modrá Lazuli Blue, čierna Onyx, piesková Sable).

PREDNÁ STRANA

C4 SpaceTourer má prednú masku, ktorá je dynamická a zároveň luxusná. Má trojúrovňový svetelný podpis, ktorý je charakteristický pre súčasné vozidlá značky CITROËN. Maska chladiča je rozdelená na dve časti oddelené nárazníkom vo farbe karosérie. Pretiahnuté svetlomety sú predĺžené smerom von.

PONUKA DVOJFAREBNÉHO LAKOVANIA S ČIERNOU STRECHOU

Toto dvojfarebné lakovanie vozidla s čiernou strechou zvýrazňuje charakter a dynamiku vozidla C4 SpaceTourer. Tento odtieň, ktorý je za príplatok k dispozícii v kombinácii so všetkými odtieňmi karosérie, predstavuje možnosť personalizácie, ktorá zhodnocuje tvar monospacu. Táto verzia je spojená s lesklými čiernymi krytmi spätných zrkadiel.

INTERIÉR

Značka CITROËN potvrdzuje svojim novým monospacom C4 SpaceTourer svoju legitimitu a know-how v oblasti komfortu. Jeho mrštnosť na ceste a bohatá výbava vyzýva k cestovaniu a zaručuje jedinečný zážitok z riadenia.

PACK LOUNGE: KOMFORT V ŠTÝLE LOFTU

Vo vozidle C4 SpaceTourer cestujú všetci vaši pasažieri v prvej triede. S balíkom Pack Lounge sa budete cítiť ako v ochrannom náručí: všetko bolo premyslené pre váš komfort. Tento hrejivý duch loftu je stelesnený najmä v nasledovných prvkoch:

  • predné sedadlá s masážnou funkciou
  • "relaxačné" sedadlo spolujazdca so zvýšeným komfortom s vysúvateľnou elektricky nastaviteľnou opierkou na lýtka
  • "relaxačné" opierky hláv v 1. rade a v 2. rade zabezpečujúce ideálne držanie

PRÍJEMNÉ MATERIÁLY

Paluba vozidla vás privíta mäkkými a príjemnými materiálmi. CITROËN C4 SpaceTourer je vybavený palubnou doskou z materiálu slush a ponúka špecifické spracovanie dverných panelov, ktoré sú pružné na dotyk. K tomu sa pridáva široká ponuka kvalitných  látok a koží.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

CITROËN C4 SpaceTourer využíva naplno program CITROËN ADVANCED COMFORT®. Svetlo, priestor, modularita, s balíkom Pack Lounge, konektivita a jedinečný komfort odpruženia: tieto dve verzie monospacu boli skoncipované pre vašu pohodu a vašu uvoľnenosť na všetkých vašich trasách, či už krátkych alebo dlhých. Nasadnite do vozidla a vychutnajte si efekt programu CITROËN ADVANCED COMFORT®!

NOVÁ 8 STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA EAT8

Na zabezpečenie maximálneho komfortu a potešenia z jazdy je Citroën C4 SpaceTourer odteraz k dispozícii s automatickou 8-stupňovou prevodovkou EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8). Prevodovka  EAT8 zabezpečuje optimálne riadenie radenia rýchlostí a umožňuje znížiť spotrebu a emisie C02.  Vďaka zlepšeniu účinnosti s rozšírením funkcie Stop & Start až do 20 km/h, a prechodu na 8 rýchlostných stupňov, ako aj vďaka zníženiu hmotnosti a kompaktnosti , umožňuje nová automatická prevodovka EAT8  znížiť spotrebu až o 7 % v porovnaní s automatickou 6-stupňovou prevodovkou EAT6 . Komfort používania je v praxi nepopierateľný  vďaka pohodlnému radeniu prevodových stupňov Premium.

BENZÍNOVÝ motor PureTech

Trojvalcový preplňovaný motor PureTech 130 S&S EAT8, vybavený systémom priameho vysokotlakového vstrekovania a vysokovýkonným turbodúchadlom (s otáčkami 230 000 ot/min), spája výkony benzínového motora PureTech s účinnosťou automatickej 8-stupňovej prevodovky EAT8 a ponúka tak jednu z najpokojnejších jázd. Poskytuje najlepší kompromis medzi krútiacim momentom pri nízkych otáčkach a výkonom na trhu: 95 % krútiaceho momentu zostáva k dispozícii pri otáčkach medzi 1500 a 3500 ot/min, čo zaisťuje optimálne používanie vozidla za každých okolností.

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl