Bezstarostná mobilita v meste aj na vidieku

Citroën Grand C4 SpaceTourer sa už od svojho uvedenia na trh radí k priekopníkom v kategórii monospacov. Vodičom poskytuje veľkorysý batožinový priestor, inteligentné asistenčné systémy, sedemmiestny interiérdlhodobý komfort pri šoférovaní.

Väčšia verzia Picassa synergicky kombinuje rodinné potreby s potešením z jazdy. Model má jedinečný oceňovaný dizajn, jeho kozmický vzhľad zvýrazňuje predná masť s plynulými líniami, ktorá má pozitívny vplyv na dynamiku a výkon. Modelu oproti predchádzajúcemu radu pribudli aj nové farebné prevedenia: elegantná sivá Acier a modrá energická Lazuli Blue.

Poslúži na presun osôb i batožiny

Auto má pri zohľadnení všetkých jeho vlastností neprehnané rozmery. Jeho dĺžka je 4,6 metra, vysoké je 164 cm. Rázvor kolies má 2,84 metra a výšku viac než 160 cm. Ak potrebujete veľký nákladný priestor, model ponúka veľkorysý a kompatibilný priestor. Na prepravu ďalších pasažierov máte k dispozícii sedadlá skryté pod podlahou. Batožinový priestor má objem 645 litrov, ktorý môžete posunutím sedadiel zväčšiť na viac než 700 litrov.

Nové Grand C4 SpaceTourer dostalo novú prednú masku s trojúrovňovým svetelným podpisom, typickým znakom značky Citroën. Jej súčasťou sú aj príťažlivé pretiahnuté svetlomety. Na streche nájdete nosiče v striebornej farbe na rodinné výlety alebo sťahovanie.

Intuitívne technológie

Model disponuje praktickou a intuitívnou technológiou – vnútorné materiály vás odizolujú od rušivých zvukov zvonka, všetky asistenčné systémy dokážete ovládať zo sedadla vodiča. Novinkou je hands-free otváranie zadných výklopných dverí, čím sa do kufra dostanete aj s plnými rukami.

Šetrné naftové motory

Vďaka naftovému motoru BlueHDi je Grand C4 Picasso veľmi úsporným monospacom z hľadiska spotreby paliva a je šetrný k životnému prostrediu z hľadiska emisií CO2. Dôkazom toho je monospace, ktorý je najlepší vo svojej kategórii v oblasti emisií CO2 od 98 g CO2/km (spotreba: 3,8 l/100 km) s naftovým motorom BlueHDI 120 S&S so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou BVM6.

Ponuku motorov v roku 2016 obohacuje nový motor PureTech 130 S&S EAT6. Nový Citroën Grand C4 SpaceTourer spája vynikajúci benzínový motor PureTech130 S&S s účinnosťou 6-stupňovej automatickej prevodovky EAT6 na zabezpečenie bezstarostnej mobility. 

Vozidlá Citroën C4 Grand SpaceTourer ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl