Citroën Spacetourer Business

Dizajn

Tak ako ostatné verzie SpaceTourer, štýl modelu Citroën SpaceTourer Business charakterizujú plynulé línie bez agresívnych prvkov a svojimi objemami vzbudzuje pocit istoty a robustnosti. Jeho kolesá a veľmi krátke previsy umožňujú na prvý pohľad rozpoznať krásne proporcie modelu SpaceTourer, ako aj vnútorný priestor, ktorým disponuje.

Štýlový a zároveň funkčný

V zadnej časti, v ktorej sa snúbi štýl a funkčnosť, upútajú veľké zadné výklopné dvere batožinového priestoru, ktoré evokujú cestovanie a dávajú tušiť, aké veľké vnútorné priestory sa vo vozidle nachádzajú. Moderné vozidlo bez limitov, s robustným a elegantným štýlom - SpaceTourer Business, je skutočnou pozvánkou na cesty profesionálov.

Osvedčené riešenie pre vašu profesiu

Profesionálni prepravcovia osôb, kyvadlová doprava hotelov, taxíky... Určite existuje CITROËN SpaceTourer, uspokojí vaše potreby a potreby vašich zákazníkov! Vďaka svojej extrémnej modularite vám táto verzia Business umožňuje prispôsobiť vaše vozidlo vašej činnosti.

Od 5 do 9 miest: na mieru podľa vašich potrieb!

SpaceTourer Business sa dodáva v 3 dĺžkach (XS: 4,60m, M: 4,95m, XL: 5,30m), s 5 až 9 miestami. Vozidlo je konfigurovateľné « à la carte » čo do počtu sedadiel a zariadení a možno tak získať vozidlo vyhotovené skoro na mieru. Vyberte si Citroën SpaceTourer, ktorý vám vyhovuje!

Pohoda

Uvoľnená a priateľská atmosféra v kabíne, v ktorej každý člen posádky využíva svoje vlastné miesto: to je devízou modelu CITROËN SpaceTourer verzie Business. Vozidlo bolo skoncipované pre pohodu rôznorodej klientely, pre skupinu cestujúcich na stanicu za kolektívnymi športami!

Vnútorný priestor a prístupnosť

SpaceTourer Business ponúka veľkorysý vnútorný priestor a uľahčený prístup na palubu a to najmä v 3. rade vďaka širokému otvoru svojich bočných posuvných dverí (až do 0,093 v závislosti od vybranej siluety). V interiéri sú sedadlá čalúnené mäkkými a príjemnými materiálmi a zabezpečujú vysoký komfort sedenia.

Drobné doplnky

Cestujúci môžu takisto využívať množstvo užitočných doplnkov: letecké stolíky, slnečné clony, zásuvky na 12 V a 220 V, háčik na zavesenie mobilného telefónu.

Odkladacie priestory

SpaceTourer Business je vybavený množstvom odkladacích priestorov rozmiestnených po celej kabíne (do 74 litrov), pričom vpredu je k dispozícii spodná priehradka pred sedadlom spolujazdca so zástrčkou typu jack a zásuvkou 12 V, USB port, vrchná odkladacia priehradka, ktorá môže byť osvetlená a chladená, držiaky na nápoje po oboch stranách palubnej dosky, horná otvorená stredová odkladacia priehradka a dve veľké kapsy v dverách, do ktorých sa zmestí fľaša o objeme 1,5 l.

Batožinový priestor

Vnútorné priestory sú podľa potreby modulovateľné vďaka posuvným sedadlám na koľajniciach a možno tak vytvoriť optimálny objem batožinového priestoru (až do 2 932 litrov vo verzii XL – 5 miest).

Otvára sa s rukami plnými nákladu!

Skutočnou exkluzivitou v tomto segmente je hands-free funkcia ovládania bočných posuvných dverí, ktorá umožňuje ich otvoriť a zatvoriť bez dotyku s obidvomi rukami plnými nákladu. Stačí prejsť nohou pod rohom zadného nárazníka a vozidlo sa odomkne a posuvné dvere na strane, na ktorej sa nachádzate, sa automaticky otvoria. Tieto dvere môžu ovládať aj elekromotory, čo je veľkým prínosom pre vodičov: môžu ich ovládať z prednej strany vozidla a zabrániť tomu, aby nimi museli cestujúci manipulovať.

Rozpočet pod kontrolou

CITROËN SpaceTourer je vybavený naftovými motormi BlueHDi poslednej generácie. V spojení s aerodynamickou karosériou a zníženou hmtonosťou (úspora 100 až 300 kg oproti porovnateľne výkonným konkurenčným vozidlám) umožňujú tieto motory dosahovať spotreby paliva a emisie C02 "Best in Class" vo svojom segmente. Okrem optimalizovanej spotreby paliva prinášajú tieto motory aj úsporu prevádzkových nákladov, pretože interval údržby je 40 000 km alebo 2 roky.

Van s 5 hviezdičkami

Van s 5 hviezdičkami

Vozidlá Citroën SpaceTourer ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl