DS 3 CROSSBACK

V kompaktnom SUV DS 3 CROSSBACK sa snúbi elegancia, komfort a technológie. Medzi ostatnými vozidlami vyniká impozantnou siluetou a jeho moderný dizajn dopĺňajú vycibrené štýlové doplnky

Za volantom vozidla DS 3 CROSSBACK sa stanete stredobodom pozornosti. Kompaktné SUV s prepracovanou siluetou zaoblených tvarov a veľkými kolesami upúta svojim avantgardným štýlom, z ktorého vyžaruje sila a jedinečnosť.

UNIKÁTNY SVETELNÝ PODPIS

Svetlomety poslednej generácie DS MATRIX LED VISION zvýrazňujú elegantný vzhľad vozidla a poskytujú vodičovi výnimočnú výhodu: možnosť jazdy s trvale zapnutými diaľkovými svetlami bez toho, aby hrozilo oslnenie ostatných vodičov.

Svetlomety DS Matrix LED Vision tvoria 3 LED moduly plniace funkciu stretávacích svetiel a jeden modul MATRIX BEAM plniaci funkciu diaľkového svetla rozdelený na 15 rovnakých samostatných segmentov. Tie sa rozsviecujú a zhasínajú postupne podľa situácie v okolí vozidla, ktorú vyhodnotia na základe záberov kamery umiestnenej v hornej časti čelného skla.

Zobraziť cenník

INTERIÉR

Ponorte sa do pohodlného a luxusného interiéru vozidla DS 3 CROSSBACK. Kvalitné a príjemné materiály boli starostlivo vybrané, jemnému vypracovaniu každého detailu sme venovali mimoriadnu pozornosť.

Stredový panel pod dotykovým displejom má originálny vzhľad. Ovládače a dva stredové prieduchy ventilácie v tvare diamantov odkazujú na dizajnový motív typický pre značku DS.

Chcem cenovú ponuku

UMENIE PERSONALIZÁCIE

Interiér DS 3 CROSSBACK, oslavujúci Paríž, je verný filozofii značky DS založenej na bohatých možnostiach personalizácie. Vyberte si interiér podľa svojich predstáv z ponuky piatich vyhotovení s názvom „Inspirations DS“.

PLNE DIGITÁLNE MIESTO VODIČA

Funkcie vozidla ovládate ovládačmi na veľkom dotykovom displeji HD 10’’3 a informácie potrebné k riadeniu vozidla sa zobrazujú na digitálnom 7’’ združenom prístroji.

Pre väčší komfort máte možnosť nastaviť si informácie zobrazované na združenom prístroji podľa svojich preferencií: rýchlosť, stav hladiny paliva, počet najazdených kilometrov, asistenčné systémy riadenia a navigácie.

TECHNOLÓGIE

O krok bližšie k autonómnemu riadeniu.

DS DRIVE ASSIST

Na dlhých cestách sa o vašu bezpečnosť a pokojnú jazdu postará špičková technológia DS DRIVE ASSIST. Tento inovatívny systém udržuje až do rýchlosti 180 km/h vaše vozidlo vo zvolenom jazdnom pruhu a prispôsobuje vašu rýchlosť vozidlu idúcemu pred vami.

V prípade spomalenia premávky je táto technológia takisto schopná vaše vozidlo zastaviť, znovu naštartovať a rozbehnúť.

Objednať testovaciu jazdu

DS PARK PILOT

Vďaka systému DS PARK PILOT vaše vozidlo zaparkuje samo bez toho, aby ste museli použiť volant alebo pedále.

Na zaparkovanie vám stačí urobiť jedinú vec: držať tlačidlo Park zatlačené a počkať, kým systém sám začne a ukončí manéver parkovania. Náš systém nájde miesto na zaparkovanie zodpovedajúce rozmerom vozidla DS 3 CROSSBACK, tým, že prejde popri parkovacom mieste rýchlosťou do 30 km/h a následne zaparkuje pozdĺžne alebo priečne.

Objednať testovaciu jazdu

ACTIVE SAFETY BRAKE

Vďaka snímaču a kamere najnovšej generácie v hornej časti čelného skla tento systém monitoruje situáciu na vozovke a je schopný rozpoznať prekážky* na vozovke v akúkoľvek dennú i nočnú dobu.

V prípade bezprostredného nebezpečenstva systém vodiča upozorní vizuálnym a zvukovým signálom. Ak vodič na upozornenie nereaguje, systém automaticky aktivuje núdzové brzdenie.

*Kamera rozpozná tieto prekážky: vozidlá s ŠPZ (idúce alebo stojace v tom istom smere), chodci, cyklisti a motocykle v rovnakom jazdnom pruhu.

SYSTÉM ROZPOZNÁVANIA DOPRAVNÝCH ZNAČIEK S ODPORÚČANOU RÝCHLOSŤOU

Vychutnajte si optimálny jazdný komfort vďaka technológii rozpoznávania dopravných značiek s obmedzením a odporúčaním rýchlosti. Systém priebežne monitoruje trvalé a dočasné dopravné značky s obmedzením rýchlosti na vozovke, zistené údaje následne zobrazuje na displeji združeného prístroja a upozorní vás v réalnom čase na prípadné prekročenie povolenej rýchlosti. Na základe zistenej obmedzenej rýchlosti môžete tiež upraviť nastavenie rýchlosti tempomatu/obmedzovača rýchlosti.

V prípade bezprostredného nebezpečenstva systém vodiča upozorní vizuálnym a zvukovým signálom. Ak vodič na upozornenie nereaguje, systém automaticky aktivuje núdzové brzdenie.

Pre ešte väčší komfort a bezpečnosť si môžete v rámci príplatkovej výbavy dokúpiť rozšírený systém rozpoznávania dopravných značiek, ktorý dokáže rozpoznať tieto dopravné značky: Stoj, daj prednosť v jazde; Zákaz vjazdu; Zákaz predchádzania a Koniec zákazu predchádzania.

DS 3 CROSSBACK

MOTORIZÁCIE

Pre vozidlo DS 3 CROSSBACK sú k dispozícii tri typy motorov: benzínový PureTech, naftový BlueHDi alebo 100 % elektrický E-Tense.

DS 3 CROSSBACK je podľa vybraného motora v ponuke s automatickou osemstupňovou alebo manuálnou šesťstupňovou prevodovkou.
Pomocou prepínača režimov radenia na stredovom paneli môže vodič prispôsobiť správanie vozidla svojim predstavám a jazdným podmienkam: k dispozícii je 7 možných kombinácií režimov radenia (Manual, Sport, Normal, Eco) a pohonu (Piesok, Blato, Sneh).

Pre väčší komfort máte možnosť nastaviť si informácie zobrazované na združenom prístroji podľa svojich preferencií: rýchlosť, stav hladiny paliva, počet najazdených kilometrov, asistenčné systémy riadenia a navigácie.

Objednať testovaciu jazdu

PONUKA MOTOROV

Benzínové:

PureTech 100 Manuálna prevodovka
PureTech 130 Automatická prevodovka
PureTech 155 Automatická prevodovka

Naftové:

BlueHDi 100 Manuálna prevodovka
BlueHDi 130 Automatická prevodovka

Elektrické:

E-Tense 100% Electric

ROZMERY

Rozmery DS 3 CROSSBACK

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl