DS 3 Crossback E-Tense
100% electric

Vozidlo DS 3 CROSSBACK E-Tense otvára novú kapitolu v histórii elektrických vozidiel. Exkluzívna koncepcia nášho 100% elektrického SUV je spojením špičkových technológií a vycibreného dizajnu.

Dojazd: 300 + km (cyklus WLTP)
Dobíjanie: 80% do 30 minút
Motor: 100kW/136k

Interiér a avantgardný dizajn

Kabína vozidla DS 3 CROSSBACK E-Tense je navrhnutá tak, aby ste mali všetky potrebné informácie a ovládače hneď po ruke. Vďaka miestu vodiča, ktoré je vybavené špičkovými intuitívnymi technológiami, sa budete môcť sústrediť na to najdôležitejšie: na potešenie z jazdy.

Nakoľko chvíle pokoja sú vzácne, najmä pri jazde v meste, naši inžinieri dbali na to, aby zabezpečili zvýšenú ochranu interiéru vozidla pred hlukom a vibráciami.

Chcem cenovú ponuku

Technológie

DS Drive Assist

Na dlhých cestách sa o vašu bezpečnosť a pokojnú jazdu postará špičková technológia DS DRIVE ASSIST. Tento inovatívny systém udržuje až do rýchlosti 180 km/h vaše vozidlo vo zvolenom jazdnom pruhu a prispôsobuje vašu rýchlosť vozidlu idúcemu pred vami.

V prípade spomalenia premávky je táto technológia takisto schopná vaše vozidlo zastaviť a znovu naštartovať.

Objednať testovaciu jazdu

DS Park Pilot

Vďaka systému DS PARK PILOT vaše vozidlo zaparkuje samo bez toho, aby ste museli použiť volant alebo pedále.

Na zaparkovanie vám stačí urobiť jedinú vec: držať tlačidlo Park zatlačené a počkať, kým systém sám začne a ukončí manéver parkovania. Náš systém nájde miesto na zaparkovanie zodpovedajúce rozmerom vozidla DS 3 CROSSBACK, tým, že prejde popri parkovacom mieste rýchlosťou do 30 km/h a následne zaparkuje pozdĺžne alebo priečne.

DS 3 CROSSBACK E-TENSE

Head Up displej

Rýchlosť, údaje tempomatu/obmedzovača rýchlosti, rozpoznávanie dopravných značiek, asistenčné systémy pre riadenie a navigáciu: na Head-up displeji sa pred vami zobrazujú všetky potrebné informácie bez toho, aby ste museli spustiť zrak z vozovky.

Táto technológia prevzatá z kokpitu stíhacích lietadiel premieta na farebný priehľadný prúžok vo vašom zornom poli všetky potrebné údaje.

DS Matrix LED Vision

Vďaka svetlometom poslednej generácie DS MATRIX LED VISION môžete riadiť vozidlo v noci s trvale zapnutými diaľkovými svetlami bez toho, aby ste oslňovali ostatných vodičov. Kamera umiestnená v hornej časti čelného skla automaticky prispôsobí zväzky svetelných lúčov svetlometov podmienkam premávky na vozovke.

Svetlomety DS Matrix LED Vision tvoria 3 LED moduly plniace funkciu stretávacích svetiel a jeden modul MATRIX BEAM plniaci funkciu diaľkového svetla rozdelený na 15 rovnakých samostatných segmentov. Tie sa rozsviecujú a zhasínajú postupne podľa situácie v okolí vozidla.

Bezkľúčový vstup

DS 3 CROSSBACK rozpozná vašu prítomnosť do vzdialenosti 1,5m. Len čo sa priblížite, vozidlo sa vďaka funkcii PROXIMITY KEYLESS ENTRY & START automaticky odomkne a kľučky dverí, ktoré sú do tohto momentu schované v karosérii, sa vysunú. Stačí už len otvoriť dvere a usadiť sa za volant.

Keď sa vzdialite od vozidla, princíp je rovnaký: kľučky sa zasunú a vozidlo sa automaticky zamkne.

Elektrický motor

Vychutnajte si nový pocit absolútneho ticha za volantom DS 3 CROSSBACK E-Tense so 100 % elektrickým motorom 100 kW (136 k).

Vďaka optimálnemu umiestneniu batérie elektrického motora, v ktorom sa snúbi výkon a pružnosť, zostáva interiér vozidla rovnako priestranný ako u verzií s benzínovým alebo naftovým motorom.

Vozidlá DS 3 CROSSBACK ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Náš Instagram

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl