Predajca nových vozidiel, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): 1 000,- EUR + provízia z predaja
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • realizácia predaja automobilov, vykonávanie administratívnych činností a vedenie obchodnej agendy spojenej s predajom automobilu
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
  • vedenie obchodného rozhovoru, zisťovanie potrieb zákazníkov, vykonávanie prezentácie nových automobilov a predvádzacích jázd
  • vypracovanie ponúk a návrhy riešenia potrieb zákazníkov v oblasti predaja nových automobilov, náhradných dielov a príslušenstva
  • poradenstvo v oblasti financovania, poistenia a leasingu vozidiel
  • zisťovanie spokojnosti zákazníkov po predaji automobilu, práca s informačným systémom pre riadenie vzťahu so zákazníkmi
  • zodpovednosť za splnenie plánu predaja automobilov

Iné výhody

  • práca v stabilnej spoločnosti (25 rokov na trhu)
  • príjemný kolektív
  • stravné lístky bez doplatku zamestnanca
  • služobný telefón aj na súkromné účely
  • služobné vozidlo (po skúšobnej dobe)
  • tankovacia karta na PHM  (po skúšobnej dobe)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Znalosti

  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Internet (www, email) - pokročilý

Požadovaný počet rokov praxe v predaji automobilov:

  • 2

Vodičský preukaz:

  • skupina B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • prax s predajom nových alebo jazdených automobilov podmienkou, minimálne 2 roky
  • výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • precíznosť, zodpovednosť
  • silný záujem pracovať v oblasti predaja automobilov a o prácu so zákazníkom
  • cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu, asertivita a empatia
  • dobrá orientácia v modeloch a výbavách vozidiel
  • vodičský preukaz skupiny B-podmienkou

V prípade Vášho záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis s fotografiou na adresu: igor.fontani@finalcd.sk. Budeme kontaktovať iba záujemcov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 5 x prestížnu cenu. Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2015 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovenskoOpelOpel

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl