NOVÝ OPEL ASTRA ST. Už od 13 490 €

NOVÝ OPEL ASTRA ST. Už od 13 490 €

Nová Astra Sports Tourer. S inováciami luxusnej triedy.

ZVÄČŠITE SI ŽIVOTNÝ PRIESTOR.

Batožinový priestor s bohatou kapacitou 1 630 litrov a inteligentné, elektricky ovládané výklopné dvere batožinového priestoru1 robia z modelu Sports Tourer skutočného majstra. Vyhrievané zadné sedadlá a ďalšie novátorské prvky wellness vnesú luxus  do vašej každodennosti.

1 Súčasť štandardnej výbavy vo verzii Innovation. Nie sú v ponuke pre výbavu Selection a Enjoy.

INTELIGENTNÉ DVERE BATOŽINOVÉHO PRIESTORU.

S novým modelom Sports Tourer bude pre vás nakladanie i vykladanie potešením. Vďaka jeho inteligentným, elektricky ovládaným výklopným dverám batožinového priestoru1 stačí raz pokývať nohou pod zadným nárazníkom a zadné dvere sa otvoria alebo zatvoria. Prípadne môžete stlačiť jedno z tlačidiel na dverách batožinového priestoru, dverách vodiča alebo vašom kľúči.

1 Štandardné pre výbavu Innovation. Možnosť voliteľnej výbavy pre verziu Dynamic. Nie sú v ponuke pre výbavu Selection a Enjoy.

SEDADLO WELLNESS.

Ergonomické predné sedadlá AGR1 nastaviteľné vo viacerých smeroch a kožou potiahnuté sedadlo vodiča Wellness AGR1 s masážnou funkciou a vetraním zvyšujú vaše pohodlie. Nová Astra Sports Tourer so svojimi početnými funkciami wellness vnáša trocha luxusu do vašej každodennosti. 

1 Voliteľná výbava

PRVOTRIEDNA KONEKTIVITA.

Systém Apple CarPlay™ vám odteraz umožní premietať niektoré aplikácie a funkcie zo svojho inteligentného telefónu v palubnej doske na veľký farebný dotykový displej s uhlopriečkou až 8”. Luxusný navigačný systém Navi 900 IntelliLink® ponúka ako štandard priestorové (3D) zobrazenie.

Vyžiadajte si ponuku ešte dnes Pozrite si dostupné vozidlá ihneď k odberu

Chcem informácie o FINAL-CD akciách

Vyberte si svoju značku

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL-CD.

Váš názor nás zaujíma
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK