Dynamická na ceste aj v dizajne

Opel Astra Classic disponuje všetkým, čo mu k povesti zaujatia na prvý pohľad treba. Pri pohľade na karosériu máte pocit, že priťahuje svetlo a odlesky sú jeho druhým menom. Možno práve vďaka hre svetiel máme dojem, že Astra Classic je na cestách podobne dynamická ako jej dizajn. Vozidlo priľne k vozovke pomocou perfektne vyladeného podvozku skvelému riadeniu.

Na trhu existuje už niekoľko rokov a stále má užívateľom čo ponúknuť. Astra Classic je totiž kvalitné auto za smiešne ceny. V štandardnej výbave nájdete prepracovaný stabilizačný systém ESP, doplnková výbava ponúka množstvo rôznych vylepšení. Navyše bolo auto ohodnotené piatimi hviezdičkami v nárazových testoch. Opel jednoducho vie, ako vás presvedčiť.

Tri verzie s jednoduchými líniami

K dispozícii sú hatchback, sedankombi. Dizajn zaujme najmä konzervatívnejších vodičov. Má facelift s jednoduchými líniami a typickú klasickú stavbu automobilov svojej kategórie. Pri pohľade spredu vás zaujmú svetlá s čírou optikou, chrómovaná mriežka masky chladiča a optické zvyšovanie kriviek.

Opel Astra Classic je už od svojich začiatkov uznávaným automobilom, čo potvrdzujú aj čísla jeho predajnosti.

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl