Malé a kompaktné SUV

Model má jemné bočné línie, ktoré oceníte aj v detailoch, celkový robustnejší vzhľad a s jeho dobre vybaveným exteriérom prichádza niekoľko skrytých vlastností, ktoré vás môžu prekvapiť. 
Crossland X má dĺžku viac ako 4,2 metra, šírku 177 cm a výšku 160 cm. Opel tak vytvoril SUV, ktoré sa dokonale hodí do mestského prostredia aj na časté rodinné výlety. Malé rozmery umožňujú Crosslandu jazdiť po celom meste bez námahy. Vojde sa aj na malé parkoviská a do všetkých garáží. 520-litrový batožinový objem zaisťuje, že máte dostatok priestoru na presun od detského kočíka až po víkendový nákup potravín.

Šetrí náklady aj emisie

Nové SUV nájdete v najvyššej kategórii A (Certificate of Entitlement), čo zaručuje ekologickejšiu jazdu a menšie prevádzkové náklady. Auto má navyše aj malý nerozmerný motor a zníženú hmotnosť. Okrem svojej kompaktnej veľkosti Opel do modelu začlenil niekoľko šikovných prvkov, ktoré vám pomôžu pri jazde v meste. Nájdete tu prehľadný a jednoduchý head-up displej. Poskytne vám minimalistický pohľad na dôležité informácie na krátky pohľad bez toho, aby ste sa museli pozerať mimo cestu.

Motorizácie

Rovnako všestranný ako samotný Crossland X je aj rad dynamických a úsporných zážihových a vznetových motorov.
Crossland X ponúka širokú škálu motorov. Všetky moderné vznetové motory sú vybavené 14,8-litrovou nádržou na prísadu AdBlue, čím zaisťujú vynikajúcu hospodárnosť, no zároveň minimálnu hladinu emisií. Navyše so systémom automatického spúšťania a vypínania motora ušetríte ešte viac paliva.

Bohaté príslušenstvo

Praktické riešenie pre mestských ľudí ponúka aj ľahké a pohotové ovládanie vozidla na cestách a asistenčné systémy – výstraha pred kolíziou a upozornenie na vyjdenie z jazdného pruhu ako prevencia pred mikrospánkom. Jeho výhodou je bohatá ponuka príslušenstva, ktorú si u nás môžete bez problémov objednať.

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl