Grandland X

Zoznámte sa s najväčším SUV a crossoverom z dielne automobilky Opel. Vznikol na platforme EMP2, čo znamená, že má rovnako kvalitné motory a prevodovky ako iné úspešné modely v tomto segmente.

Obor na cestách

Zoznámte sa s najväčším SUV a crossoverom z dielne automobilky Opel. Vznikol na platforme EMP2, čo znamená, že má rovnako kvalitné motory a prevodovky ako iné úspešné modely v tomto segmente. Navyše má prémiové podvozkové komponenty a modulárny systém infotainmentu. Pôsobí menej extravagantne s dôrazom na eleganciu a prispôsobivý dizajn. Grandland X je vhodným partnerom konzervatívnejších vodičov s ovládaním prispôsobeným práve im, najdôležitejším osobám v aute.

Všetky ovládače máte poruke v prehľadnom rade. Klimatizáciu, rádio či navigáciu dokážete ovládať bez toho, aby ste spustili oči z vozovky. Opel tento model naplnil najnovšími technologickými objavmi, jazda v ňom je preto potešením pre celú posádku.

Zameraný na detaily

V interiéri nájdete množstvo praktických detailov – spomeňme dnes unikátny ovládač podsvietenia prístrojov, infotainmentový systém OnStar je vždy online, takže sa v prípade akýchkoľvek problémov môžete spojiť s operátorom, ktorý všetko vyrieši za vás.

Oceníte aj prednú a zadnú parkovaciu kameru, ktorá automaticky pri priblížení sa k prekážke na ceste zmení pozorovací uhol pre väčšiu prehľadnosť. Ergonomický interiér je nesmierne pohodlný a vydržíte v ňom sedieť bez bolestí aj pri dlhších cestách. Dostatok priestoru navyše zabezpečí komfort aj vyšším cestujúcim – ako vpredu, tak aj vzadu.

Batožinový priestor: 514 litrov

Batožinový priestor si dokážete prispôsobiť podľa toho, na aký účel ho práve chcete využívať. Ponúka veľký objem 514 litrov, má praktické háky na nákupné tašky a dvere sa ovládajú elektricky (s možnosťou ovládania na diaľku). Vzhľadom na svoju veľkosť je Grandland X veľmi obratné auto, dokážete sa s ním ľahko hýbať v meste v tesných uličkách aj na preplnených parkoviskách. Bezpečnosť vám zaručí aj nerušivá signalizácia systému sledovania slepého uhla.
Potešia vás aj prémiové materiály a interiér, s ktorým sa môžete vyhrať. Sedadlá sú vyhrievané, odvetrávané a dajú sa elektricky nastaviť v šestnástich rôznych kombináciách. Ľahko nájdete svoju obľúbenú polohu aj pri dlhých cestách.

Podvozok na všetky typy terénov

Azda najvýraznejším plusom toho modelu je skvelo vyladený podvozok, ktorý má veľmi flexibilné tlmiče a pružiny. Najväčší Opel si hravo dokáže poradiť aj s veľkými výmoľmi a dierami na ceste. Ekologický motor a nižšia hmotnosť auta – 1275 kg – zaručujú nízku spotrebu pri všetkých verziách motorov. Jej priemerná hodnota by nemala byť vyššia ako 6 l/100 km.

Vhodná voľba pre fanúšikov SUV

Opel Grandland X má skvelý vzhľad, ponúka nadštandardnú základnú výbavu za nízke ceny. Veľký kufor pojme i nadpriemerne veľkú batožinu a vnútri sa pohodlne usadia piati dospelí ľudia. Ak si plánujete zaobstarať crossover s malým objemom benzínového motora a s pohonom predných kolies, toto auto vám určite sadne. Odborníci medzi jeho hlavnými pozitívami spomínajú najmä pružné zrýchlenie, komfortné odpruženie a rovnako dobrý pocit zo sedenia v interiéri.

Vozidlá Opel Grandland X ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl