Opel Insignia

od 20 490 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Stiahnuť katalóg
Vozidlá ihneď k odberu

Zoznámte sa s novou vlajkovou loďou značky Opel – druhou generáciou modelu Opel Insignia! Zaujme vás svojou športovou eleganciou, výnimočnými jazdnými vlastnosťami a množstvom inteligentných technológií.

Objavte našu vlajkovú loď

Opel Insignia má extrémne podarené tvary. Nemožno mu uprieť športovú eleganciu veľkého kupé, vďaka kompletne novej architektúre je nekompromisne priestranný, poskytuje výnimočný pôžitok z jazdy a je vybavený príkladnými bezpečnostnými a komfortnými prvkami, ako sa na skutočnú vlajkovú loď značky patrí.

Insignia Sports Tourer

Insignia Sports Tourer posúva dynamický vzhľad Insignie do inej dimenzie s inovatívnym využitím priestoru a poskytuje vodičovi bezprostrednejší a agilnejší zážitok z jazdy.

Insignia Grand Sport

Insignia Grand Sport pôsobí ľahko, čo tiež v skutočnosti je. Prémiová maska chladiča s úzkymi svetlometmi a vzhľad zadnej časti vozidla dodávajú dizajnu dramatickosť, elegantná silueta pripomína štvordverové kupé.

Perfektný v každom ohľade

Interiér vozidla Insignia je elegantný a ergonomický. Všetko začína pri palubných prístrojoch, ktoré sú natočené smerom k vodičovi. Kvalitu materiálov a spracovanie možno cítiť v každom detaile.

Pokročilé světlomety INTELLILUX LED® MATRIX

Diaľkové svetlá bez oslnenia. Predné svetlomety IntelliLux LED® Matrix sú oveľa vyspelejšie než xenónové svetlomety a sú ďalším vylepšením klasických LED svetlometov – sú presnejšie a výkonnejšie. Automaticky stlmia diaľkové svetlá, ak systém deteguje iné vozidlo. Intenzívne však osvetľujú priestor, kde sa vozidlo nenachádza, a to až v  dĺžke 400 metrov.

Varianty

Nová Insignia je majstrovským dielom nemeckého inžinierstva a prvotriedny osobný asistent. Elegantné úzke LED zadné svetlá a chrómované prvky umocňujú elegantný a sebavedomý postoj vozidla.

Opel Insignia Grand Sport.

Opel Insignia Grand Sport

od 20 490 €

Opel Insignia Sports Tourer.

Opel Insignia Sports Tourer

od 21 490 €

Opel Insignia Country Tourer

Opel Insignia Country Tourer

od 23 690 €

 

Príslušenstvo

Insignia má všetko, čo potrebujete každý deň. Sem samozrejme patrí aj celý rad originálneho príslušenstva Opel. Vyjadrite svoje ja vďaka originálnemu príslušenstvu Opel. Vyvinuté a testované priamo pre vaše vozidlo Opel.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

Opel Insignia
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK
xxs
xs
s
m
l
xl