Vlajková loď automobilky Opel

Opel Insignia je jedným z najpraktickejších, najpohodlnejších a najobľúbenejších rodinných áut súčasnosti. Jej kufor má obsah 490 litrov (iné typy karosérie ešte viac), no v prípade potreby môžete sklopiť zadné sedadlá a bez problémov v aute prepraviť nadrozmernú batožinu alebo bicykel. Kufor sa navyše otvára bez dotyku.

Vybrať si môžete viacero typov karosérie. Rýchly liftback má názov Grand Sport a kombi nájdete pod menom Sports Tourer. Grand Sport má svetlú výšku o 20 mm vyššiu s pridanou terénnou ochranou oproti predchádzajúcemu modelu.

Cenník Insignia Cenník Insignia Country Tourer Cenník Insignia GSI

Množstvo bezpečnostných prvkov

To nie je jediná vlastnosť, prečo má Insignia povesť vlajkovej lode Opelu. Vo výbave nájdete množstvo cenných bezpečnostných prvkov ako varovanie pred kolíziou, systém monitorovania slepých bodov a dokonca aj voliteľný detekčný systém pre chodcov – ak asistenčný systém uvidí osobu, ktorá je pred autom, upozorní vás na ňu zvukovým signálom. Ak nereagujete, dokáže v prípade nutnosti použiť brzdy.

Insignia má športovú siluetu, riadenie je priame a model drží na ceste bezpečne, vďaka čomu si môžete bez obáv dovoliť dynamickejšiu jazdu. Vďaka novému dizajnu je oveľa priestrannejšia aj pre vyšších pasažierov. Vďaka silnej motorizácii poskytuje vodičovi nezabudnuteľný zážitok z jazdy.

Tradície pretrvávajú

Elegentný a dynamický dizajn umocňuje nepriehľadnuteľná mriežka chladiča s výraznou lamelou a LED svetlá, ktoré sa nastavujú adaptívne. Interiéru dominujú dva displeje – jeden infotainmentový na stredovom paneli; druhý ponúka najdôležitejšie informácie šoférovi tak, aby nemusel spustiť oči z vozovky.
Na prístrojovom štíte vás potešia klasické budíky kombinované s digitálnymi ukazovateľmi. Na dlhých cestách vás potešia vyhrievané sedadlá a poťah, ktorý je príjemný na dotyk. Vo voliteľnej výbave nájdete sedadlo, ktoré utlmí bolesť chrbta. Automobilka ho vyvinula v spolupráci s odborníkmi v tejto oblasti.

Adaptívny systém svietenia

Diaľkové svetlá bez oslnenia. Predné svetlomety IntelliLux LED Matrix sú oveľa vyspelejšie než xenónové svetlomety a sú ďalším vylepšením klasických LED svetlometov – sú presnejšie a výkonnejšie. Automaticky stlmia diaľkové svetlá, ak systém deteguje iné vozidlo. Intenzívne však osvetľujú priestor, kde sa vozidlo nenachádza, a to až v dĺžke 400 metrov.

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl