Nová Mokka - čisté potešenie z jazdy

Ste pripravení na ďalší odvážny krok značky Opel? Je kombináciou čistého dizajnu, fascinujúceho interiéru a technicky najmodernejších hnacích sústav, takže očakávajte neočakávané. Nová Mokka je tu a prepisuje pravidlá, ktoré posúvajú zážitok z jazdy na celkom novú úroveň. Nadišiel čas jazdiť po svojom – s modelom Mokka.

Nová Mokka

Je tu nová Mokka

Čistá energia

Revolučný dizajn novej Mokky razí cestu do budúcnosti značky Opel. Každá línia vyžaruje sebaistotu a je nezameniteľným výrazom odvážneho štýlu. Toto je vozidlo, ktoré sa vyníma medzi všetkými svojou sebaistotou a individuálnym štýlom, zatiaľ čo jeho dynamické motory prispievajú k jeho obratnosti v každom smere. Mokka GS Line ponúka vizuálne športové vylepšenie.

Odvážny štýl

Nastúpte do Mokky a pripravte sa na cestu jej vnútorným priestorom. Jej kabína je ako žiadna iná, od základov zbavená všetkých zbytočností a hluku. Jej aerodynamická architektúra a plne integrované digitálne prvky vytvárajú dojem čistoty, ktorá vám poskytne priestor na oddych, potešenie z jazdy a sústredenie na cestu pred sebou.

Mestský charakter na ceste

Nová Mokka je elegantnejšia a kompaktnejšia než predchádzajúca generácia, no pritom má rovnako priestrannú kabínu, vďaka čomu dokonale vyhovuje požiadavkám mestského životného štýlu. Medzi jej prvky výbavy novej generácie patria maticové svetlomety IntelliLux LED

Skvostné detaily

Mokka vyzerá úžasne z každého uhla. Každá línia a prvok, až po ultratenké koncové svetlá LED®, je stelesnením dynamickej formy v spojení s revolučnou funkciou.

Pútavý vzhľad

Nová Mokka je elegantnejšia a kompaktnejšia než predchádzajúca generácia, no pritom má rovnako priestrannú kabínu, vďaka čomu dokonale vyhovuje požiadavkám mestského životného štýlu. Medzi jej prvky výbavy novej generácie patria maticové svetlomety IntelliLux LED.

Možnosti prispôsobenia strechy a kapoty

Odlíšte sa štýlovo. Preskúmajte exkluzívne dizajnové prvky a širokú paletu možností osobného prispôsobenia, ktoré umocňujú vzhľad vašej Mokky po každej stránke, vrátane vizuálne dynamického výberu farieb pre strechu a kapotu.

Bezpečnosť a inovácie

Maticové svetlomety LED®

Adaptívne maticové svetlomety IntelliLux LED® so stálou funkciou proti oslneniu zabezpečujú vynikajúcu viditeľnosť v každej situácii a umožňujú vám komfortne jazdiť so zapnutými jasnými a výkonnými diaľkovými svetlami bez toho, aby ste oslňovali ostatných vodičov.

Automatický tempomat

Automatický tempomat, je zárukou, že nemusíte robiť ústupky v oblasti bezpečnosti, aby ste si mohli vychutnať pohodlnú jazdu bez stresu. Pomocou automatického zrýchľovania a brzdenia neustále udržiava konštantnú vzdialenosť od vozidla pred vami.

Automatické núdzové brzdenie

Systém automatického núdzového brzdenia v modeli Mokka je súčasťou komplexnej súpravy asistenčných funkcií, ku ktorým patrí aj asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu a systém upozornenia na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu. Systém sleduje cestu pred vozidlom pre potenciálnu prítomnosť iných vozidiel alebo chodcov, čím pomáha vodičovi zabrániť zrážke alebo aspoň výrazne zmierniť škody, ak by k nej došlo.

Panoramatická zadná kamera s rozsahom 180°

Panoramatická kamera vám poskytuje rozšírený výhľad dozadu v uhle 180°. Sníma a zvýrazňuje neďaleké objekty a umožňuje vám vidieť premávku prichádzajúcu po stranách vášho vozidla – čo je zvlášť užitočné pri cúvaní do premávky.

Parkovací asistent

Aj dokonalé parkovanie môže vyzerať jednoducho. Pokročilý parkovací asistent v modeli Mokka ovláda volant a navedie vás do parkovacieho priestoru, zatiaľ čo vy obsluhujete len brzdu a plynový pedál. Systém vám pomôže aj s vyhľadaním miesta na parkovanie: povie vám, či je konkrétne miesto dostatočne veľké, a vzápätí dokonca navedie vozidlo späť do ulice.

Rozšírený komfort

V modeli Mokka je každá cesta zaujímavejšia – a vďaka jej tvarovaným sedadlám s výbornou oporou a sedadlu vodiča s masážnou funkciou je aj príjemnejšia a plná uvoľnenia. Pohodlné cestovanie, štýlový príchod do cieľa.

Konektivita

Navigácia

Špičkový navigačný systém s dotykovou obrazovkou od spoločnosti Opel vás navedie na najlepšiu možnú trasu a zobrazí aktuálne dopravné informácie. Vyberte si multimediálny systém Multimedia Navi Pro s displejom 10" a službami živej navigácie Live alebo systém Multimedia Navi s displejom 7"

Bezdrôtové nabíjanie

Ak chcete, aby vaša Mokka zostala priestrannou a prehľadne usporiadanou oázou digitálnej detoxikácie, môžete nabíjať kompatibilné zariadenia pomocou integrovanej bezdrôtovej nabíjačky. Zabudované bezpečnostné prvky na detekciu rýchleho pohybu zabraňujú poškodeniu batérie vášho zariadenia v dôsledku bezdrôtového preťaženia pri jazde po nerovnom povrchu.

Služby OpelConnectX1

Inteligentná ponuka služieb s novou úrovňou bezpečnosti a podpory vám zaistí pripojenie na cestách.

  • Pokojná myseľ: tiesňové volanie, volanie v prípade poruchy a informácie o stave vozidla.
  • Praktické pohodlie: naše doplnkové služby pre elektrické vozidlá: funkcia elektronického diaľkového ovládania e-Remote, plánovač cesty a nabíjací preukaz – s nami ste stále v pohybe!
  • Inteligentná jazda: Vychutnajte si uvoľnenú jazdu vďaka Live navigácii a Správe cesty a jazdy.
1Dostupnosť služieb OpelConnect sa v jednotlivých krajinách a vozidlách líši. Služby môžu vyžadovať predplatné/poplatok a závisia od pokrytia a dostupnosti mobilnej siete.

Jazdná dynamika

Motor

Mokka je odvážnym vyjadrením čistého nového dizajnového jazyka značky Opel. Ale nestačí jej o ňom iba hovoriť. Mokka sú predovšetkým skutky, nie slová, a na ich realizáciu má vysokovýkonné pohonné sústavy a výnimočné ovládanie. Dynamický zážihový turbomotor s objemom 1,2 l s priamym vstrekovaním paliva od spoločnosti Opel dodáva až 130 k výkonu, zatiaľ čo pokročilý 1,5-litrový vznetový pohon vyvinie sviežich 110 k. Oba ponúkajú ako štandard vynikajúcu využiteľnosť paliva a nízke emisie CO2.

Prevodovka a režimy jazdy

Preskúmajte ponuku prevodoviek a technológiu na zvýšenie výkonu, ktoré dokonale dopĺňajú vaše potreby aj štýl jazdy. Mokka ponúka možnosť výberu šesťstupňovej manuálnej alebo špičkovej osemstupňovej automatickej prevodovky.

Pocíťte spojenie s vozovkou. Použite športové radiace páčky na manuálne ovládanie preraďovania, kedykoľvek potrebujete – alebo jednoducho kedykoľvek, keď na to dostanete chuť. Mokka aj s osemstupňovou automatickou prevodovkou ponúka vodičom viac možností, v žiadnom prípade nie menej. Po stlačení prepínača režimov jazdy sa zmení aj výkonnostný profil vozidla: športový „Sport“ zabezpečuje maximálnu dynamiku, ekologický „Eco“ zasa maximálne hospodárnu jazdu a režim bežnej jazdy „Normal“ zaisťuje vyváženosť každodennej jazdy.

Technológia na zvýšenie výkonu

Už len pri pohľade na krásne proporcie modelu Mokka vám musí byť jasné, že jej tvorcovia pochopili, že byť len výkonný nestačí. Musíte presne vedieť, kde a ako tento výkon použiť. V absolútnej miere to platí aj pre výkon modelu Mokka – vďaka inteligentným funkciám a pokročilým technológiám si môže každý vychutnať výkon pri plnom pocite kontroly.


Chcem Nový Opel Mokka

Vozidlá Opel Mokka NEW ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl