Kráľ dodávok

Keď si sadnete dovnútra Opelu Movano, na prvý pohľad vás určite upúta veľké množstvo inteligentne rozmiestnených odkladacích priestorov. Do dverí sa vojde dvojlitrová fľaša, na miesta okolo šoféra môžete uložiť kľúče, nápoj, jedlo, peňaženku či telefón. Kabína je trojmiestnapriestranná, materiály sú čiastočne zo zmäkčeného plastu a ani po dlhom používaní tu nič nevŕzga a neopotrebuje sa.

Šofér má k dispozícii palubný displej, ktorý vie prepojiť so svojím smartfónom cez Bluetooth. Voliteľnou výbavou je spoľahlivá navigácia TomTom. Auto je prispôsobené na úžitkový charakter. Nad ovládaním klimatizácie nájdete výsuvný priečinok, kde môžete vložiť dokumenty alebo dodacie listy. Určite oceníte aj fakt, že sedačky majú rovnakú kvalitu, na akú sme zvyknutí u osobných automobilov značky Opel.

Zvýšená bezpečnosť

Bezpečnosť na cestách zvyšujú airbagy, trojbodové pásy, systém ABS. Vo voliteľnej výbave nájdete aj airbag spolujazdca a bočné airbagy. Všetky verzie Movana ponúkajú aj ESP.

Aby bol výber jednoduchší, auto je k dispozícii v maximálnej modularite. Turbodieselový agregát má objem 2,3 litra. Vybrať si môžete z troch verzií: 74 kW (100 koní), 92 kW (125 koní) a 107 kw (143 koní). Točivý moment dosahuje veľmi slušnú úroveň 285 Nm.

Široký výber modelov

4 dĺžky karosérie, 3 výšky karosérie, pohon predných alebo zadných kolies, široká paleta verzií ako sú úžitkové verzie, osobné verzie až pre 17 cestujúcich alebo špeciálne verzie ako valníky a sklápacie valníky. Nech sú vaše požiadavky akékoľvek, vždy je tu správne Movano.

Cenníky

Movano Van Movano Podvozok

S novým Movanom sme svedkami ďalšieho veľkého pokroku v oblasti jazdného komfortu úžitkových vozidiel. Movano je dodávka určená pre podnikateľov a firmy, ktorí hľadajú výborné jazdnéprepravné vlastnosti, nízku spotrebu nízke prevádzkové náklady.

Vozidlá Opel Movano ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl