Cena
Ročník
Kilometre
Filter

Nové autá Opel Zafira MPV

Opel Zafira je so svojimi siedmimi miestami na sedenie snom nejednej početnej rodiny. Pomocou systému FLEX 7® PLUS si sedadlá môžete usporiadať podľa svojich predstáv a hlavne potreby. Veľkým plusom sú skvelé jazdné vlastnosti, vďaka ktorým ani nespoznáte, že riadite väčšie auto. Okrem priestranného interiéru spríjemňuje cestu v Opel Zafire aj panoramatické okno, ktoré počas dlhších jázd zabaví nielen tých najmenších. Pod kapotou nájdete výkonný motor, ktorý sa zameriava aj na úsporu. Pri rodinných vozidlách je dôležitá aj bezpečnosť – Opel Zafira nenecháva nič na náhodu a na cestách sa o vás stará komplexný systém OnStar či svetlomety s technológiou Full LED. Presvedčte sa na vlastnej koži, že Opel Zafira je výnimočné vozidlo a príďte na testovaciu jazdu.

Bezpečné prehliadky vozidiel

Bezpečné prehliadky vozidiel.
Z dôvodu šírenia COVID-19, sme pripravili možnosť dištančnej prezentácie vozidiel formou videoobhliadky alebo online rezerváciu vozidla.

0 vozidiel zoradiť podľa
Nahrávam...

Ocenenia

Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016,najvyšší nárast objednávok za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 a 2018 v oblasti služieb zákazníkom.

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl