PEUGEOT 2008

Nový Peugeot 2008 už na prvý pohľad pripomína dravú šelmu. Zadnej časti dominujú dynamické 3D LED „pazúry“, vpredu zas kolmá maska so žiarivými chrómovými prvkami. Samozrejmosťou je aj typický znak leva. Charizmatický vzhľad umocňuje horizontálna kapota, ktorá vychádza z línie svetiel. Čierne oplastovanie chráni auto pred zbytočnými škrabancami po celom obvode.

PEUGEOT 2008 VYTVÁRA JEDINEČNÝ DOJEM

Peugeot 2008 s prívlastkom SUV robí dojem precíznymi materiálmi a premysleným spracovaním. Aj vďaka Peugeot i-Cockpit® sa bežná jazda zmení na zážitok. S kompaktným volantom, head-up displejom a dotykovou obrazovkou máte auto bezpečne pod kontrolou a užívate si dokonalé pohodlie.

Nový Peugeot 2008 SUV myslí na vaše pohodlie a bezpečnosť,
preto mu nechýbajú tieto technológie:

Mirror Screen: Svoj smartfón ovládate cez dotykový displej v aute.
Parkovací asistent: Asistent, s ktorým bude parkovanie radosťou. Vyhliadne za vás miesto a pri rýchlosti do 7km aj sám zaparkuje.
Zadná parkovacia kamera: Cúvanie nikdy nebolo jednoduchšie. So zadnou parkovacou kamerou vidíte aj to, čo by ste inak nevideli.
Grip control®: Peugeot 2008 využíva potenciál pohonnej sústavy naplno, nech ste kdekoľvek. Vyberiete si jeden z 5 režimov a zvládnete každú prekážku či povrch.

SUV SO ŠPIČKOVOU TECHNIKOU

Nový Peugeot 2008 je typický svojou aerodynamikou a nízkou hmotnosťou (začína na 1045 kg). Tieto vlastnosti pomáhajú splniť motorom aj tie najnáročnejšie požiadavky pri atraktívnej spotrebe a nízkych emisiách CO2 (od 90 do 114 g/km)

Benzínovým verziám kraľuje trojvalec PureTech Euro6. Ten prichádza s automatickou prevodovkou EAT6, ktorá používa technológiu Quickshift na rýchle preradenie a očarí vás plynulým radením. Naftové motory v novom Peugeot 2008 sú už vybavené BlueHDi technológiou.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl