PEUGEOT 2008

od 14 090 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Stiahnuť katalóg
Vozidlá ihneď k odberu

NOVÝ PEUGEOT 2008

NECHAJTE SA ZVIESŤ PRÍŤAŽLIVOSŤOU SUV

Nový Peugeot 2008 už na prvý pohľad pripomína dravú šelmu. Zadnej časti dominujú dynamické 3D LED „pazúry“, vpredu zas kolmá maska so žiarivými chrómovými prvkami. Samozrejmosťou je aj typický znak leva. Charizmatický vzhľad umocňuje horizontálna kapota, ktorá vychádza z línie svetiel. Čierne oplastovanie chráni auto pred zbytočnými škrabancami po celom obvode.

PEUGEOT 2008 VYTVÁRA JEDINEČNÝ DOJEM

Peugeot 2008 s prívlastkom SUV robí dojem precíznymi materiálmi a premysleným spracovaním. Aj vďaka Peugeot i-Cockpit® sa bežná jazda zmení na zážitok. S kompaktným volantom, head-up displejom a dotykovou obrazovkou máte auto bezpečne pod kontrolou a užívate si dokonalé pohodlie.

Nový Peugeot 2008 SUV myslí na vaše pohodlie a bezpečnosť, preto mu nechýbajú tieto technológie:

SUV SO ŠPIČKOVOU TECHNIKOU

Nový Peugeot 2008 je typický svojou aerodynamikou a nízkou hmotnosťou (začína na 1045 kg). Tieto vlastnosti pomáhajú splniť motorom aj tie najnáročnejšie požiadavky pri atraktívnej spotrebe a nízkych emisiách CO2 (od 90 do 114 g/km)

Benzínovým verziám kraľuje trojvalec PureTech Euro6. Ten prichádza s automatickou prevodovkou EAT6, ktorá používa technológiu Quickshift na rýchle preradenie a očarí vás plynulým radením. Naftové motory v novom Peugeot 2008 sú už vybavené BlueHDi technológiou.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT 2008
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl