PEUGEOT 3008 (new)

od 19 990 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Stiahnuť katalóg
Vozidlá ihneď k odberu

PEUGEOT 3008

Nový Peugeot 3008 už na prvý pohľad jednoznačne patrí do kategórie SUV a doslova zo seba vyžaruje inovácie, ktoré ukrýva pod esteticky pôsobivou a robustnou karosériou. Ľahkosť vnímanú navonok očakávajte tiež za volantom. Peugeot 3008 spája klasický pôžitok z jazdy s najnovšími technológiami i-Cockpit či Grip Control novej generácie. K tomu pridáva reálne úsporné motory PureTech a BlueHDi s medzinárodným motorom roka 2015-2016 (PureTech 1,2). Ako pravé SUV, preukazuje skutočné off-road vlastnosti, najmä vďaka Advanced Grip Control.

Pre prvých 38 zákazníkov DOŽIVOTNÝ SERVIS ZDARMA!!!

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT 3008

INŠPIRUJÚCI DIZAJN

Pohľadom na Peugeot 3008 zistíte, že SUV môže vyzerať robustne a zároveň ostáva veľmi vkusným automobilom s karosériou vyžarujúcou ľahkosť a dobrú aerodynamiku. Peugeot 3008 dostal harmonicky zladené tvary, aby z každej strany pôsobil jednotne a vyvážene. K výraznej prednej maske s doslova vyrezávanou šachovnicovou mriežkou chladiča pristanú tvarovo veľmi výrazné svetlá s FULL LED technológiou.

Aerodynamické krivky predného nárazníka prechádzajú cez tvary svetiel ďalej do karosérie a Peugeot 3008 dáva zvýraznenými blatníkmi najavo skutočnú šírku. Veľký podiel na optickej vyváženosti karosérie majú citlivo skombinované chrómované prvky s farebne oddelenou strechou Black Diamond (čierny diamant). Peugeot 3008 pôsobí veľmi originálne a hra tvarov nekončí prednou maskou, ale vrcholí v zadných LED svetlách s trojpazúrovým symbolom. Prirovnanie auta k mačkovitej šelme v skoku je v tomto prípade priliehavé a nenásilné, lebo SUV Peugeot 3008 tak vyzerá: Ľahko, dynamicky a majestátne.

 

PÔŽITOK Z JAZDY

Peugeot 3008 spája svet najnovších technológií s klasickým pôžitkom zo šoférovania. Najnovší Peugeot i-Cockpit doslova zhltne vodiča a do rúk mu vloží kompaktný športový volant. Pre zladenie polohy volantu, pedálov a sedadla platia všetky zásady precítenej a vnímanej jazdy. Vďaka multifunkčným tlačidlám nebudete musieť pustiť volant z ruky a pohľadom ostanete na ceste.

Peugeot i-Cockpit približuje head-up informačný panel, čo najbližšie spodnej hrane okna a volant necháva v prirodzenej polohe. Na Head-up displeji môžete konfigurovať zobrazenie podľa svojich požiadaviek, aby ste videli len to, čo potrebujete. 

Stredová konzola začína elektronickým voličom automatickej prevodovky v tej najprirodzenejšej polohe pre pravú ruku vodiča, pokračuje skupinou jednoznačných tlačidiel a vrcholí 8-palcovým dotykovým displejom. Samotný Peugeot i-Cockpit a použité materiály navodzujú atmosféru pohodlia. K ďalšiemu spríjemneniu cestovania prispievajú masážne sedadlá, panoramatická strecha a Focal Hi-Fi audiosústava.

 

DOBRÉ NÁPADY

Zaparkovaním vaša mobilita nekončí, pretože Peugeot 3008 si so sebou vezie kolobežku e-Kick. Peugeot vyvinul elektricky poháňanú kolobežku e-Kick v partnerstve s firmou Micro. Základňa v batožinovom priestore nového SUV Peugeot 3008 umožňuje skladovať a nabíjať e-Kick tak, aby bola vždy dostupná a pripravená na použitie. Vo veľkomestách môžete pohodlne parkovať  a aj vzdialenejšie ciele máte v rýchlom a pohodlnom dosahu.

Elektrickou kolobežkou vzťah k životnému prostrediu nekončí, pretože Peugeot 3008 má byť najúspornejším SUV svojej kategórie. Za efektívnym využitím paliva stoja osvedčené motory PureTech a BlueHDi.  K zníženiu spotreby pri zabezpečení plného komfortu jazdy prispieva aj automatická prevodovka EAT6.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Grip kontrol novej generácie

Nové SUV Peugeot 3008 je agilné v meste a nezastaviteľné na nespevnených cestách vďaka vylepšenému systému Grip control. Zvoľte na centrálnom ovládači typ povrchu, po ktorom plánujete ísť, aby ste využili naplno pohon predných kolies na snehu, v blate alebo piesku. Ak musíte zísť strmý kopec, pomôže vám Hill Assist Descent Control, ktorý automaticky reguluje rýchlosť auta. Tempo schádzania z kopca môžete zrýchľovať a spomaľovať pomocou plynu a brzdy. Pozrite ako funguje Hill Assist Descent Control.

Motory

Vďaka novej EMP2 platforme v kombinácii s PureTech a BlueHDi motormi a 6 stupňovou automatickou prevodovkou EAT6 dosahuje Peugeot 3008 najlepšie výkonové parametre vo svojej triede.

PureTech TECHNOLÓGIA

PureTech TECHNOLÓGIA

Trojvalcový benzínový motor PureTech Euro 6 dosahuje v Peugeot 3008 nízku spotrebu vďaka výrazne zredukovanej hmotnosti, zníženému treniu a kompaktným rozmerom. Držiteľ titulu Motor roka vo svojej kategórii vyniká robustnou konštrukciou a vysokým výkonom bez kompromisov v oblasti spoľahlivosti. Motor PureTech 130hp S&S môže byť kombinovaný s novou automatickou prevodovkou EAT6.

Spotreba mimo mesta 4,3 - 4,9l/100km (99 - 110g/km CO2)
Kombinovaná spotreba 5,0 - 5,5l/100km (115 - 127g/km CO2)

BlueHDi TECHNOLÓGIA

BlueHDi TECHNOLÓGIA

Naftové motory BlueHDi Euro 6 prinášajú novému SUV Peugeot 3008 až osem rôznych kombinácií vysokého výkonu a nízkej spotreby. Vďaka BlueHDi technológii klesla nielen spotreba paliva a emisie CO2 na 100 - 121 g/ km ale došlo aj k výraznej redukcii NOx (oxidov dusíka) a to až o 90%. Kombinácia technológie SCR (selektívna katalytická redukcia) a DPF ( filter pevných častíc) pomohla odstrániť až 99,9% pevných častíc vo výfukových plynoch.

 

Objavte Nový Peugeot 3008 vo virtuálnej realite

Využite jedinečnú príležitosť a objavte nové SUV 3008 formou virtuálnej reality. Navštívte túto webstránku a pokochajte sa Novým Peugeotom 3008.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT 3008 (new)
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK
xxs
xs
s
m
l
xl