PEUGEOT 3008 (new)

od 19 990 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Stiahnuť katalóg
Vozidlá ihneď k odberu

PEUGEOT 3008

Nový Peugeot 3008 sa svojím robustným, no zároveň dynamickým dizajnom hlási ku kategórii SUV. Vo svojom silnom tele s atletickými vlohami spája skvelý pôžitok z jazdy a najnovšie technológie ako i-Cockpit či Grip Control. Peugeot 3008 dostal do vienka efektívne motory PureTech a BlueHDI, na ktoré sa môžete spoľahnúť aj v náročnejšom teréne. Tam oceníte špičkový Advanced Grip Control, ktorý sa prispôsobí každému povrchu.

Pre prvých 38 zákazníkov DOŽIVOTNÝ SERVIS ZADARMO!!!

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT 3008

PEUGEOT S INŠPIRUJÚCIM DIZAJNOM

Peugeot 3008 je výborným príkladom, že SUV môže pôsobiť robustne a zároveň ľahko a sviežo. Tento model francúzskej automobilky poteší tiež skvelou aerodynamikou, zladenými tvarmi a vyváženou karosériou. Výrazná predná maska pripomína, že Peugeot 3008 je ďalšou šelmou v rode s levom v znaku. Pre dokonalý efekt šachovnicovú mriežku ešte dopĺňajú prísne Full LED svetlomety.

Svoju majestátnosť ukazuje Peugeot 3008 zvýraznenými blatníkmi či predným nárazníkom. Dizajnéri na tomto SUV precízne skombinovali chrómované prvky s dvojfarebnou strechou Black Diamond, ktorá premení jazdu na dobrodružstvo. Ani Peugeot 3008 nezostal nič dlžný svojej šelmovitej povesti a zadnú časť zdobia výrazné LED svetlá pripomínajúce pazúry leva.

PEUGEOT 3008 A PÔŽITOK Z JAZDY

O dokonalý pôžitok z jazdy sa v novom Peugeot 3008 starajú tiež najnovšie technológie. Špičkový Peugeot i-Cockpit vás pohltí a s kompaktným športovým volantom v rukách si užijete každý kilometer na ceste. Multifunkčné tlačidlá máte na dosah, a tak máte pod palcom kontrolu nad svojím vozidlom za každej situácie. Head-up displej sa postará, aby ste zbytočne nespúšťali očí z cesty.

Najnáročnejší šoféri ocenia precízne spracovanú stredovú konzolu, ktorá drží ruku pri radení v príjemnej polohe a na jej vrchu je 8-palcový dotykový displej. Peugeot 3008 myslí aj na váš komfort, preto sú zvolené príjemné materiály, nechýbajú ani masážne sedadlá, panoramatická strecha a milovníkov hudby dostane Focal Hi-Fi audiosústava.

SUV S DOBRÝMI NÁPADMI

Po zaparkovaní svojho Peugeot 3008 sa môžete spoľahnúť na iný dopravný prostriedok – kolobežka e-Kick. Francúzska automobilka ju stvorila s elektrickým pohonom, skladovať a nabiť ju môžete jednoducho v batožinovom priestore. Ak nezaparkujete pred miestom určenia, Peugeot 3008 vám poskytne skvelú možnosť, ako nemeškať na stretnutie alebo nekráčať desiatky minút.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Grip Control novej generácie

S novým SUV Peugeot 3008 si užijete jazdu v meste a bez starostí zvládnete aj nespevnené cesty. Môže za to Grip Control, ktorý vám umožní vybrať si, či idete po piesku, blate či snehu. Vďaka nemu využijete vždy naplno pohon predných kolies. Pri ceste pomôže Peugeotu 3008 Hill Assist Descent Control – automaticky reguluje rýchlosť vášho vozidla. Vy už len jednoducho pridávate alebo brzdíte pedálom.

Motory

Vďaka novej EMP2 platforme v kombinácii s PureTech a BlueHDi motormi a 6-stupňovou automatickou prevodovkou EAT8 dosahuje Peugeot 3008 najlepšie výkonové parametre vo svojej triede.

PureTech TECHNOLÓGIA

PureTech TECHNOLÓGIA

Trojvalcový benzínový motor PureTech Euro 6 dosahuje v Peugeot 3008 nízku spotrebu vďaka výrazne zredukovanej hmotnosti, zníženému treniu a kompaktným rozmerom. Držiteľ titulu Motor roka vo svojej kategórii vyniká robustnou konštrukciou a vysokým výkonom. Motor PureTech 130hp S&S môžete skombinovať aj s novou automatickou prevodovkou EAT8.

Spotreba mimo mesta 4,3 - 4,9l/100km (99 - 110g/km CO2)
Kombinovaná spotreba 5,0 - 5,5l/100km (115 - 127g/km CO2)

BlueHDi TECHNOLÓGIA

BlueHDi TECHNOLÓGIA

Naftové motory BlueHDi Euro 6 prinášajú novému SUV Peugeot 3008osem rôznych kombinácií vysokého výkonu a nízkej spotreby. Vďaka BlueHDi technológii klesla nielen spotreba paliva a emisie CO2 na 100 – 121 g/km, ale došlo aj k výraznému zníženiu oxidov dusíka – až o 90 %. Kombinácia technológie SCR (selektívna katalytická redukcia) a FAP (filter pevných častíc) pomohla odstrániť modelu Peugeot 3008 až 99,9 % pevných častíc vo výfukových plynoch.

 

Objavte Nový Peugeot 3008 vo virtuálnej realite

Využite jedinečnú príležitosť a obzrite si nové SUV 3008 vo virtuálnej realite. Navštívte túto webstránkua nechajte sa očariť novou šelmou menom Peugeot 3008.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT 3008 (new)
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK
xxs
xs
s
m
l
xl