PEUGEOT 301

od 10 490 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Stiahnuť katalóg
Vozidlá ihneď k odberu

PEUGEOT 301

Nový robustný a spoľahlivý sedan Peugeot 301 využíva technické know-how značky a prináša viacúčelovosť, ktorá predstavuje výhodu pri každodennom používaní.

5 DÔVODOV PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT 301

DIZAJN
Peugeot 301 zvádza štýlovými prvkami a stelesňuje tak estetické línie značky. Francúzska elegancia, príťažlivá silueta a harmonické línie vyjadrujú modernosť a zároveň robustnosť. 

KVALITA DIZAJNU
Cieľom vývojárov Peugeot bolo zabezpečiť pre model 301 prvotriednu adaptabilitu podmienkam na ceste a preto bola odolnosť a kvalitný dizajn v centre ich záujmu. Tento cieľ sa premietol do svetlej výšky vozidla, starostlivého upevnenia dielov, ktoré sú v priamom kontakte s exteriérom, a dvojité tesnenie obmedzujúce vniknutie prachu dovnútra.

MODULÁRNOSŤ
Operadlá zadnej lavice sú delené v pomere 2/3 - 1/3 a ich sklápanie je jednoduché a intuitívne. Vďaka ovládacím prvkom umiestneným v hornej časti každého dielu zadného operadla stačí na túto operáciu jednoduchý pohyb ruky. Dosahuje sa tým úspora času v záujme optimálneho používania.

ZADNÝ PARKOVACÍ ASISTENT
Zadný parkovací asistent využívajúci ultrazvukové senzory rozmiestnené v zadnom nárazníku vás upozorňuje na prítomnosť predmetu alebo osoby v blízkosti vozidla. O prekážke informuje zvukovým signálom a graficky na obrazovke autorádia CD RDS MP3 Bluetooth®.

JAZDNÉ VLASTNOSTI
Skúsenosti značky v oblasti konštrukcie podvozkov jej prinieslo vynikajúcu povesť z hľadiska jazdných vlastností. Je úplne prirodzené, že tento potenciál zdedil aj Peugeot 301. Výsledkom je istota rovnako na kľukatých cestách, ako aj na diaľnici. Peugeot 301 však obľubuje aj mesto! Jeho ovládanie s elektrickým posilňovačom s výbornou reakciou ho robí mimoriadne dobre ovládateľným pri parkovaní a pri jazde v mestskom prostredí.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT 301
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl