PEUGEOT 308

od 12 990 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Stiahnuť katalóg
Vozidlá ihneď k odberu

PEUGEOT 308

Peugeot dokonale pozná najnovšie trendy, požiadavky a nechýba mu ani odvaha. Aj preto mohol vo Francúzsku vzniknúť výnimočný hatchback s intuitívnym ovládaním, špičkovým dizajnom a označením 308. Svoju unikátnosť potvrdil titulom Auto roka 2014. Zoznámte sa s Peugeot 308

4 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT 308

EFEKTÍVNE MOTORY

Nový Peugeot 308 znížil svoju hmotnosť o 140 kg a jeho vynikajúca technologická výbava slúži k dosiahnutiu maximálnej účinnosti. Živé vozidlo s atraktívnou spotrebou je snom každého.

PEUGEOT i-Cockpit

Na palube nového Peugeot 308 si vodič užíva technologicky špičkový a intuitívne usporiadaný kokpit. Tomu dominuje inovatívna architektúra a prepracovaný dizajn. Peugeot i-Cockpit® bol na 29. medzinárodnom parížskom autosalóne ocenený ako najkreatívnejší automobilový interiér roku 2013.

PEUGEOT S DOKONALÝM DIZAJNOM

Čistý dizajn nového Peugeot 308 je unikátny a z vozidla robí nadčasový model. Dokonalé krivky, precízne modelované tvary kopírujúce karosériu, atletické proporcie. Peugeot 308 je štýlový, ľahký a efektívny. Nadčasovú eleganciu nájdete aj v interiéri – vzdušný priestor, prepracovaný každý detail a kvalitné materiály. Čo viac si žiadať?

KVALITA 308-KY JE FENOMENÁLNA

Peugeot si pri tvorbe modelu 308 dal obzvlášť záležať, v niektorých momentoch až fanaticky – ich cieľom bola výnimočná kvalita. A to sa dizajnérom a inžinierom tomuto hatchbacku podarilo vštiepiť až do génov. Peugeot 308 si vás získa každým svojím kúskom a detailom konštrukcie. Stačí nasadnúť a vychutnávať si jeho kvalitu.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT 308
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl