PEUGEOT 308

Peugeot dokonale pozná najnovšie trendy, požiadavky a nechýba mu ani odvaha. Aj preto mohol vo Francúzsku vzniknúť výnimočný hatchback s intuitívnym ovládaním, špičkovým dizajnom a označením 308. Svoju unikátnosť potvrdil titulom Auto roka 2014. Zoznámte sa s Peugeot 308

4 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT 308

EFEKTÍVNE MOTORY

Nový Peugeot 308 znížil svoju hmotnosť o 140 kg a jeho vynikajúca technologická výbava slúži k dosiahnutiu maximálnej účinnosti. Živé vozidlo s atraktívnou spotrebou je snom každého.

PEUGEOT i-Cockpit

Na palube nového Peugeot 308 si vodič užíva technologicky špičkový a intuitívne usporiadaný kokpit. Tomu dominuje inovatívna architektúra a prepracovaný dizajn. Peugeot i-Cockpit® bol na 29. medzinárodnom parížskom autosalóne ocenený ako najkreatívnejší automobilový interiér roku 2013.

PEUGEOT S DOKONALÝM DIZAJNOM

Čistý dizajn nového Peugeot 308 je unikátny a z vozidla robí nadčasový model. Dokonalé krivky, precízne modelované tvary kopírujúce karosériu, atletické proporcie. Peugeot 308 je štýlový, ľahký a efektívny. Nadčasovú eleganciu nájdete aj v interiéri – vzdušný priestor, prepracovaný každý detail a kvalitné materiály. Čo viac si žiadať?

KVALITA 308-KY JE FENOMENÁLNA

Peugeot si pri tvorbe modelu 308 dal obzvlášť záležať, v niektorých momentoch až fanaticky – ich cieľom bola výnimočná kvalita. A to sa dizajnérom a inžinierom tomuto hatchbacku podarilo vštiepiť až do génov. Peugeot 308 si vás získa každým svojím kúskom a detailom konštrukcie. Stačí nasadnúť a vychutnávať si jeho kvalitu.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl