PEUGEOT 308

od 12 990 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Stiahnuť katalóg
Vozidlá ihneď k odberu

PEUGEOT 308

Dizajnéri a inžinieri Peugeot vytvorili odvážny a moderný hatchback s intuitívnym ovládaním, športovým dizajnom a jedinečným jazdným zážitkom. Objavte Peugeot 308 - Auto roka 2014!

4 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT 308

EFEKTIVITA
Nový Peugeot 308 dokázal znížiť svoju hmotnosť o 140 kg a jeho vyspelá technologická výbava slúži k dosiahnutiu maximálnej účinnosti.

PEUGEOT i-Cockpit
Na palube nového Peugeot 308 sa vodič ocitne v srdci technologického a intuitívne usporiadaného kokpitu s inovatívnou architektúrou a reprezentatívnym dizajnom: Peugeot i-cockpit bol na 29. medzinárodnom parížskom autosalóne ocenený ako najkreatívnejší automobilový interiér roku 2013.

DOKONALÝ DIZAJN
Čistý dizajn nového Peugeot 308 je v súčasnom automobilovom svete unikátny. Výrazne vykreslené krivky, precízne modelované tvary priliehavo kopírujúce štruktúru karosérie, atletické proporcie ... nový Peugeot 308 dôsledne pracuje na svojej ľahkosti a efektivite. Technologickú eleganciu exteriéru nájdeme aj vo vnútri vozidla - štruktúrovaný vnútorný priestor pôsobí vzdušne a je prepracovaný do posledného detailu.

KVALITA
V rámci všetkých etáp vývoja nového modelu Peugeot 308 bola prvoradou prioritou špičková kvalita. Už na prvý pohľad je zrejmé, že nový model 308 je auto vyššej triedy - má to priamo v génoch, v každom detaile konštrukcie a výberu prvotriednych materiálov.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT 308
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK
Oslávte s nami 25 výročie FINAL-CD!
Pripravili sme pre vás súťaž o luxusný pobyt s kráľovskou večerou alebo jedno z 25 áut na víkend. Zapojte sa do súťaže.
xxs
xs
s
m
l
xl