PEUGEOT 308 SW

S úplne novým vzhľadom Peugeot 308 SW spája aerodynamický vzhľad a pohodlný interiér do jedného. Ocenený titulom Auto roka 2014, je auto s moderným dizajnom a veľkorysými rozmermi, ktoré splní požiadavky aj náročných zákazníkov v oblasti prepravnej kapacity, vnútorného priestoru, pohodlia, variability a praktickosti.

5 DÔVODOV PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT 308 SW

EFEKTIVITA
Nový Peugeot 308 dokázal znížiť svoju hmotnosť o 140 kg a jeho vyspelá technologická výbava slúži k dosiahnutiu maximálnej účinnosti.

MODULARITA
Batožinový priestor nového Peugeot 308 SW ponúka optimálnu prepravnú kapacitu,so svojim objemom sa radí medzi najlepších v kategórii. Vďaka pravidelným tvarom batožinového priestoru a zadnému sedadlu Magic Flat, ktorého sklopením získate dokonalo rovnú podlahu, sa nové kombi značky Peugeot jednoducho prispôsobí všetkým vaším potrebám.

KVALITA
Každému detailu nového Peugeot 308 SW bola venovaná mimoriadna pozornosť s cieľom dosiahnuť celkovú kvalitu na úrovni tých najlepších v segmente a potvrdiť tak orientáciu značky na modely vyššej triedy.

DIZAJN
Návrhári značky Peugeot vytvorili dynamické kombi s nízkym profilom, ušľachtilým a súčasne športovým dizajnom (dĺžka: 4,58m a výška: 1,47m). Jeho veľkorysé rozmery spĺňajú očakávania zákazníkov, pre ktorých sú hlavné prednosti vozidiel kombi, ako je prepravná kapacita, priestrannosť interiéru, variabilita a praktickosť, rozhodujúce.

PEUGEOT i-Cockpit
Nastúpte na palubu nového Peugeot 308 SW a objavte novú architektúru miesta pre vodiča Peugeot i-Cockpit, ktorá vás zaujme so svojim moderným a čistým dizajnom, ktorý v interiéri vozidla ponúka výnimočnú atmosféru a sprostredkuje vám intenzívne jazdné zážitky. Na 29. medzinárodnom autosalóne v Paríži získal Peugeot i-Cockpit ocenený titulom Najkrajší interiér 2013.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Vozidlá Peugeot 308 SW ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl