PEUGEOT 508

Objavte nový PEUGEOT 508: Radikálny fastback nabitý technológiami sa právom stal víťazom novinárskej ankety Auto roka 2019 v SR a jedným zo siedmich finalistov najprestížnejšieho titulu Car of the Year 2019.

RADIKÁLNY FASTBACK

Nízko posadená dynamická silueta, impozantná predná maska a sebavedomý vzhľad. Nový luxusný fastback PEUGEOT 508 začína písať novú kapitolu histórie elegantných športových vozidiel. Ostré krivky, prepracovaná predná maska a nový svetelný podpis umocňujú jeho ušľachtilý a súčasne odvážne energický vzhľad.

DOKONALOSŤ

Buďte náročný, chcite len absolútnu dokonalosť. Návrhári zamerali všetku svoju tvorivú invenciu na estetiku a bezchybnú kvalitu koncepcie vozidla. Výsledkom je skvostné automobilové dielo s vyváženými proporciami, bezrámovými dverami, precíznym prevedením každého detailu - elegantné a úplne dokonalé.

JEDINEČNÝ PEUGEOT i-COCKPIT®

Nasadnite do PEUGEOT i-Cockpit® a chopte sa riadenia. Vizionársky riešené miesto vodiča prekvapí kompaktným volantom, vyvýšenou digitálnou prístrojovou doskou s možnosťou vlastnej konfigurácie a 10" multifunkčným kapacitným HD displejomi. Vnímajte komfort viacbodových masážnych sedadieli, doplnený dokonalým zvukom Hi-Fi systému od prestížnej značky FOCAL®i. Okamihy strávené za volantom nového PEUGEOT 508 získajú doposiaľ nepoznané rozmery.

Jazdné kvality nového luxusného vozidla PEUGEOT 508 - presné vedenie stopy, príjemné riadenie a príkladná jazdná stabilita podporená adaptívnym podvozkomi - sú pre vás prísľubom maximálneho potešenia z jazdy a zárukou voľnosti pohybu.

EFEKTIVITA

Nerobte kompromisy, požadujte nemožné! Vďaka efektivite motorov PureTech Euro 6.2 a BlueHDi a účinnosti automatickej 8 st. prevodovky EAT8i je nový PEUGEOT 508 schopný ponúknuť pozoruhodný výkon a pritom udržať emisie CO2 a spotrebu paliva na priaznivej úrovni.

NIGHT VISION

Vyskúšajte si rozšírené vnímanie reality. Technológia Night Visioni založená na využití infračervenej kamery umožňuje lepšie rozpoznať chodcov alebo zvieratá na ceste. S novým PEUGEOT 508 vybaveným vyspelou bezpečnostnou výbavou a asistenčnými systémami riadenia poslednej generáciei si vyskúšate nové možnosti uplatnenia najmodernejších technológií.

Vozidlá Peugeot 508 ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl