PEUGEOT 508

od 23 590 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Stiahnuť katalóg

PEUGEOT 508

Peugeot predstavuje od základov zmenenú podobu svojej veľkej cestovnej limuzíny. Model 508 prináša jedinečný dizajn, špičkové technológie a výborný zážitok z jazdy.

4 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT 508

PEUGEOT S JEDINEČNÝM DIZAJNOM

Keď sa povie Peugeot s jedinečným dizajnom, môže to byť ktorýkoľvek model. Nová 508-ka je však iná – elegantná, noblesná, síce menej dravá, no o to zmyselnejšia. Prednej maske neohrozene vládne znak leva a vďaka horizontálne orientovanej kapote je silueta vozidla členitejšia. Upravený zadný nárazník dodáva modelu Peugeot 508 robustnejší a silnejší vzhľad.

ŠELMA MENOM PEUGEOT 508

Upravenej prednej časti dominujú Full LED svetlomety, ktoré ešte zvýrazňujú svetelné identitu Peugeot 508. Zadné svetlá už tradične symbolizujú tri pazúry kráľa zvierat, ktorý je nielen štýlovým prvkom, ale aj jeho identitou. Aj vďaka ním je Peugeot 508 živelnou šelmou.

NAJNOVŠIE TECHNOLÓGIE

Dizajnéri si obzvlášť dali záležať na interiéri novej 508-ky. Hneď po nasadnutí vám budú robiť spoločnosť luxusné materiály. Peugeot si dal neuveriteľne záležať na každom detaile, ktoré myslia na vaše pohodlie a príjemný pocit. Head-up displej, cúvacia kamera, sledovanie mŕtveho uhla robia riadenie jednoduchším a hlavne bezpečnejším. Peugeot 508 je láska na prvý kilometer.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT 508
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK
xxs
xs
s
m
l
xl