PEUGEOT Expert Combi

Nový Peugeot Expert Combi kombinuje komfortnú prepravu cestujúcich s úspornou prevádzkou a ľahkým ovládaním.

KOMBI NA KAŽDODENNÉ POUŽITIE

Za výraznou prednou maskou s moderným dizajnom sa ukrýva bezpečnejšia a ergonomicky tvarovaná kabína. Expert je Peugeot Expert Combi prichádza v troch dĺžkach karosérie. Nová kompaktná verzia s dĺžkou len 4,6 metra a výškou zníženou na 1,9 metra odvezie až 9 cestujúcich. Vďaka minimalizovaným vonkajším rozmerom nebolo nikdy manévrovanie s vozidlom tejto kategórie jednoduchšie. Expert Combi existuje aj v dlhšej verzii Štandard (4,95 m) a v najdlhšej long (5,30 m). Za príplatok môžete mať zadné presklené krídlové dvere delené v pomere 50/50 s vyhrievaným sklom a stieračmi. Nakladanie batožiny je veľmi komfortné, navyše Peugeot Expert Combi ponúka prakticky navrhnutú vnútornú výbavu pre dlhé cesty.

VIAC MODULARITY PRE VIAC FLEXIBILITY

Peugeot Expert Combi vyniká ľahkou dostupnosťou k trom radom sedadiel. Pri návrhu sedadiel bolo prvoradé logické ovládanie s minimom potrebných úkonov. Jednoduchým potiahnutím ovládača v druhom rade sedadiel vznikne pohodlný prístup k zadnej lavici. Praktické a pohodlné nastupovanie bolo hlavným kritériom pri tvorbe systému ovládania sedadiel. Expert Combi má úplne vyberateľné zadné sedadlá a k dispozícií má viac konfigurácii :

  • dvojmiestnu lavicu v prednom rade sedadiel
  • samostatné sedačky v prednom rade a delenú lavicu v strednom rade
  • delenú lavicu v strednom rade a celú lavicu v zadnom rade
  • TEP je špeciálny poťah sedadiel pre ľahšie udržiavateľný interiér príplatková výbava

NOVÁ PLATFORMA PRINÁŠA EFEKTÍVNOSŤ

Peugeot Expert Combi využíva novú modulárnu platformu, ktorá umožňuje postaviť robustné auto pri minimalizácii zložitých výrobných procesov. Z tuhej konštrukcie profitujú najmä pasažieri, pretože interiér sa vyznačuje nízkou úrovňou hluku a vibrácií. Nehovoriac o bezpečí, ktoré takto postavené vozidlo poskytuje. Efektívny spôsob stavby vozidla umožňuje využívať novú generáciu úsporných motorov.

Bokom neostáva ani vodič, pretože Peugeot Expert Combi prináša v triede osobných dodávok veľmi presné a ľahké ovládanie. Za volantom objavíte inú dimenziu šoférovania tejto kategórie vozidiel. Na výber je niekoľko verzií naftových motorov BlueHDi s výkonom od 95 do 180 koní. Veľmi silnou oporou vodičovi je aj krútiaci moment 400 Nm a nová automatická prevodovka EAT6 (iba s 2,0 l BlueHDi 180k motorom). Peugeot Expert vyniká nízkymi prevádzkovými nákladmi. Tie vychádzajú z najnižšej spotreby paliva v triede a zo servisného intervalu 40.000 km (30.000 km pri motore 2,0 l BlueHDi 180 EAT6) alebo 2 roky. 

 

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Vozidlá Peugeot Expert ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl