Peugeot Expert Furgon

Úžitkové vozidlo Peugeot Expert má celý rad predností, ktoré uľahčia vaše každodenné pracovné povinnosti a splní všetky profesijné potreby. Naviac vám toto praktické úžitkové vozidlo umožní voľbu medzi spaľovacím motorom a elektromotorom.

Vhodný pre každú profesiu

Výrazný dizajn modelu Peugeot Expert jasne vyjadruje robustnosť a moderný charakter. Na výber máte z troch dĺžok karosérie, vrátane v tejto kategórii ojedinelej verzie L1, ktorá meria iba 4,60 m. Okrem toho sa modelový rad Peugeot Expert skladá z niekoľkých karosárskych variánt - furgon, polocombi alebo deväťmiestne verzie Combi - a môže tak plne uspokojiť rôznorodé potreby každej profesie.

V meste bez omedzení

Kompaktná verzia Peugeot Expert L1 s dĺžkou 4,60 m má ideálne rozmery pre jednoduchý pohyb v mestskej premávke. Navyše môžete počítať aj s jej ďalšími prednosťami: užitočnou hmotnosťou až 1400 kg, objemom prepravného priestoru 5,1 m³ a užitočnou dĺžkou 3,32 m. Peugeot Expert sa prispôsobil aj dnešným podmienkam na parkovanie: jeho výška štandardne nepresahuje 1,90 m a vy tak môžete bez obmedzenia zaparkovať na ktoromkoľvek parkovisku alebo v podzemných garážach.

Väčšia variabilita, vyššia produktivita

Prakticky riešený Peugeot Expert je vybavený napríklad otvorom v prepážke Moduwork, vďaka ktorému je možné na rovnej podlahe prepravovať predmety dlhé až 4 m a súčasne zostávajú zachované 2 miesta spolujazdca vpredu. Otestujte jeho nákladný priestor s objemom 6,6 m³ a bočné posuvné dvere s hands-free ovládaním, inovatívnu funkciu, ktorá vám uľahčí nakladanie a vykladanie tovaru a prepravovaných predmetov.

Vyberte si Peugeot expert podľa svojich potrieb

Peugeot Expert je teraz k dispozícii vo verziách vytvorených na mieru vašim potrebám, aby lepšie plnil vaše profesijné požiadavky.

Hodiny strávené za volantom

Expert pre všetkých, ktorí vo svojom vozidle trávia podstatnú časť dňa, a preto je pre nich dôležité najmä pohodlie a bezpečnosť. Jazdu vám uľahčia okrem iného:

 • Hmlové svetlomety a auto-matické prepínanie diaľkových svetiel
 • Dotykový displej 7" s BlueTooth a Mirror Screen
 • Množstvo asistenčných systémov riadenia, medzi nimi napr. Systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu, rozpoznávanie dopravného značenia s doporučenou rýchlosťou alebo systém sledovania mŕtveho uhla...

Mestská prevádzka

Kompaktná verzia L1 so svojou dĺžkou iba 4,60 m umožňuje maximálne jednoduché manévrovanie pri zachovaní dôležitých parametrov úžitkových vozidiel:

 • Užitočná hmotnosť až 1 400 kg
 • Objem nákladového priestoru až 5,1 m³
 • Dĺžka podlahy až 3,32 m

Neprístupný terén

Aj pre prevádzku v zložitejších podmienkach má Peugeot Expert riešenie. Objednať si môžete aj túto výbavu:

 • Paket ochrany nákladového priestoru
 • Ochranný kryt pod motorom
 • Vyššia svetlá výška
 • Grip Control
 • Užitočná hmotnosť až 1 400 kg (v závislosti od verzie) a užitočná dĺžka až 4 m

Až 6 osôb

Ak zaisťujete prepravu osôb, potrebujete tiež dostatočne veľký batožinový priestor. Preto oceníte praktickú základnú výbavu tejto verzie:

 • Pevná alebo sklopná zadná lavica pre vyššiu variabilitu a prepravu až 6 osôb
 • Užitočný objem až 5,5 m³
 • Užitočná dĺžka až 2,38 m
Odporúčaná POLOCOMBI verzia

Veľký nákladový priestor

Ak často prepravujete objemné predmety, istotne uvítate veľký nákladový priestor. Ideálnou voľbou pre vás bude Peugeot Expert L3 s nasledujúcimi charakteristikami:

 • Užitočný objem až 6,6 m³
 • Užitočná dĺžka až 4 m
Odporúčaná EXPERT LONG verzia

Na mieru vašim potrebám

Peugeot Expert má mnoho predností, ktoré uľahčia váš každodenný život a splní aj tie najnáročnejšie požiadavky. Zoznámte sa s jeho výbavou na želanie a nakonfigurujte si vozidlo plne prispôsobené vašim profesným potrebám.

Príkladná variabilita pre optimálne použitie

Úžitkové vozidlo Peugeot Expert je vybavené radom praktických prvkov s jednoduchou obsluhou, ktoré umožnia jeho optimálne využitie.

Systém Moduwork

Systém Moduwork otvára nové možnosti usporiadania interiéru vozidla. Obsahuje dvojsedadlo spolujazdca, ktoré môžete v prípade potreby zložiť, čím získate dodatočný prepravný priestor s rovnou podlahou. Ak potrebujete prevážať dlhé predmety, stačí otvoriť otvor v prepážke oddeľujúci nákladový priestor a razom máte k dispozícii ložnú plochu s dĺžkou až 4 m. A to nie je zďaleka všetko. Sklopením operadla prostredného sedadla získate stolík s otočnou písacou doskou a váš Peugeot Expert sa premení na pohodlnú mobilnú kanceláriu.

Bočné dvere

Bočné posuvné dvere s hands-free ovládaním sa u úžitkových vozidiel objavujú vôbec prvýkrát. Ak máte pri sebe kľúč od vozidla, odomknete a otvoríte jeho bočné posuvné dvere jednoduchým pohybom nohy pod zadným nárazníkom. Rovnakým pohybom sa dvere tiež zatvoria a zamknú. Už nemusíte otvárať kľučku ručne ani odkladať veci, ktoré zrovna nesiete. Stačí mať kľúč vo vrecku.

Nákladný priestor

Úžitkové vozidlo Peugeot Expert kombinuje kompaktné vonkajšie rozmery s maximálnou užitočnou hmotnosťou, ktorá je u týchto vozidiel veľmi dôležitá. Verzia Furgon aj Polocombi sú vybavené zadnými dvojkrídlovými dverami, ktoré môžu byť vybavené praktickými vyhrievanými oknami a stieračom. Na želanie je možné objednať zadné výklopné dvere.

Profesionálne úpravy

Nákladový priestor je možné obložiť drevom, podlahu doskou s protišmykovou úpravou. Voliť môžete samostatnú podlahu alebo kompletné obloženie (podlaha, steny a podbehy kolies) vrátane hliníkových výstuh hrán. V nákladovom priestore úžitkového vozidla Peugeot Expert sú k dispozícii praktické kotevné oká na zaistenie nákladu proti pohybu.

Izolačná prepážka

Izolačná presklená prepážka je alternatívou k štandardnej prepážke oddeľujúcej nákladový priestor. Okrem bezpečnosti cestujúcich zaisťuje taktiež akustický aj tepelný komfort. S ohľadom na ergonómiu a pohodlie vodiča poskytuje izolačnú prepážku väčší rozsah nastavenia sedadla.

Osobitý štýl v službách efektivity

Rýchlosť

Vonkajší vzhľad

Osobitý vzhľad vozidla Peugeot Expert snúbi robustnosť s eleganciou. Dokonalá harmónia čistých línií zdôrazňuje moderný štýl. Výrazná a na prvý pohľad rozpoznateľná predná časť vozidla je zvýraznená vysoko umiestnenou vertikálnou maskou chladiča. Paket Look s charakteristickým LED podpisom dodá štýl vášmu podnikaniu.

Teplota

Komfortný interiér

Nastupovanie do vozidla uľahčuje praktické stúpadlo a zo zvýšenej pozície má vodič výborný prehľad o dianí na vozovke. Funkčne a ergonomicky usporiadané miesto vodiča je vybavené radom odkladacích miest a pozícia pri riadení je rovnako pohodlná ako v osobných automobiloch. Otočný písací stolík, ktorý je súčasťou systému Moduwork, premení behom okamihu kabínu vozidla v praktickú a ergonomicky riešenú mobilnú kanceláriu. Držiak telefónu s integrovaným dobíjacím káblom či držiak tabletu umiestnený na palubnej doske zaistí bezpečné uchytenie prístrojov a vy máte všetko potrebné na dosah.

Štýl jazdy

Konektivita

Peugeot Expert je vybavený on-line 3D navigáciou s hlasovým ovládaním, ktorá vám zjednoduší každodenné pracovné povinnosti. Navigácia sa zobrazuje na centrálnom dotykovom displeji vozidla a zohľadňuje aktuálne dopravné informácie TomTom Trafic. Funkcia Mirror Screen i vám umožní bezpečne používať aplikácie telefónu priamo na centrálnom dotykovom 7 "displeji vozidla. Stačí len pripojiť váš chytrý telefón do USB portu na palubnej doske.

Motory - výkon bez kompromisov

Peugeot Expert je vybavený modernou platformou EMP2 a ponúka slobodnú voľbu medzi dieselovým motorom či elektromotorom. Platforma bola už od začiatku plánovaná s touto možnosťou a elektricky poháňaná verzia tak nemá žiadne ústupky. E-Expert využíva nespočetné technické inovácie platformy EMP2, ktorá mu zabezpečuje nezmenšený nákladový priestor v porovnaní s verziami vybavenými spaľovacím motorom, ako aj identickú pozíciu vodiča.

Rýchlosť

Motory BlueHDi

Objavte výnimočné potešenie z jazdy za volantom úžitkového vozidla Peugeot Expert vybaveného motormi BlueHDi. Pri užitočnom zaťažení až 1 400 kg určite oceníte najnižšiu spotrebu paliva a emisie na najnižšej úrovni v danom segmente, ako aj optimalizované náklady na používanie s dvojročnými intervalmi údržby alebo každých 40 000 km

Teplota

Elektromotor

Nový Peugeot e-Expert je vybavený elektromotorom s výkonom 100 kW (136 k). Je vhodný na prevádzku v meste, ale aj výkonný na dlhších trasách. Za volantom vozidla Peugeot e-Expert zažijete plynulú, dynamickú a nezvyčajne tichú jazdu s rýchlou akceleráciou vďaka okamžitému krútiacemu momentu 260 Nm.


Technológie & bezpečnosť


Systém rozpoznávania dopravného značenia

Multifunkčná kamera rozpoznáva dopravné značenie obmedzujúce rýchlosť a informuje vás o limite na prístrojovej doske alebo na Head-Up displeji. Daná rýchlosť je navrhnutá ako odporúčaná hodnota pre obmedzovač rýchlosti alebo tempomat, pokiaľ je aktivovaný.


Visiopark 1

Spätná parkovacia kamera sa aktivuje automaticky pri cúvaní. Poskytuje 180° horný pohľad na priestor za vozidlom. Na displeji sa zobrazujú vodiace línie, ktoré sa natáčajú s pohybmi volantu. Ak sú za vozidlom prekážky, systém oblasť automaticky zväčší a prípadne pridá ďalšie zobrazenie.


Active Safety Brake

Active Safety Brake je automatický systém núdzového brzdenia, ktorý sa aktivuje pokiaľ hrozí riziko kolízie. Kamera v spojení s radarom detekujú nepohyblivé aj pohyblivé prekážky. Ak vodič nebrzdí alebo ak je brzdenie nedostatočné, systém automaticky zabrzdí sám. Systém prispieva k prevencii kolízie pri rýchlostiach nižších ako 30 km / h, ale aj k zníženiu následkov znížením rýchlosti nárazu.


Automatické prepínanie diaľkových svetiel

Systém je aktívny pri zníženej viditeľnosti. Automaticky prepína svetlomety z diaľkových na stretávacie a naopak. Funguje podľa svetlometov vozidiel v protismere alebo zadných svetiel vozidla vpredu, detekovaných kamerou.

Prestavby Peugeot

Vozidlá, ktoré uspokoja aj tie najnáročnejšie predstavy

Pre splnenie všetkých vašich požiadaviek je PEUGEOT Expert k dispozícii v niekoľkých verziách. Realizované sú samozrejme aj individuálne požiadavky: Polocombi, sanitka, chladiace vozidlo, pohon 4x4, pojazdná predajňa alebo preprava cestujúcich so zníženou pohyblivosťou atď. Pre ľahšiu realizáciu prestavieb vozidla Expert je k dispozícii rozvodná elektrická skriňa, ktorá umožní pripojenie elektrických zariadení bez zásahu do elektroinštalácie vozidla.

Služby pre firemných zákazníkov

Financovanie, služby a údržba

Objavte ponuku operatívneho leasingu a súvisiace služby , ako aj ďalšie finančné produkty vrátane poistných zmlúv. Zoznámte sa s garančnými zmluvami a asistenčnou službou, ktorá je k dispozícii 7 dní v týždni, 24 hodín denne. Na mieru vášmu podnikaniu sú pripravené špeciálne popredajné služby pre firemné vozidlá. Nech je váš odbor podnikania akýkoľvek, našim cieľom je vaša spokojnosť bez ohľadu na veľkosť vašej firmy a počtu vozidiel vo vozovom parku. Zabezpečíme vám profesionálne služby a riešenia mobility za všetkých okolností. Neváhajte a kontaktujte nás.Vozidlá Peugeot Expert Furgon ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov | Nastavenia cookies
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Dodatočné súbory cookies používame na vykonávanie analýz používania webových stránok a na kontrolu účinnosti marketingových opatrení. Súhlas s používaním súborov cookies vyjadríte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím". Viac informácií
xxs
xs
s
m
l
xl