PEUGEOT Partner Furgon

Veľký nákladový priestor s objemom až 4,1 m3, príkladná variabilita, nové výkonné a úsporné motory e-HDi. Ako správny profesionál je Nový Peugeot Partner vždy o krok vpredu. Nová predná maska dodáva vozidlu moderný a dynamický vzhľad.

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT Partner

ROBUSTNOSŤ
Nový štýl Peugeot Partner Tepee potvrdzuje jeho robustný moderný charakter: zvisle umiestnenej prednej maske dominuje nárazník s ostro zrezanými rysmi a dennými LED svetlometmi, ktoré sú novo zabudované do priehlbín v spodnej časti nárazníka.

UŽITOČNÁ TECHNOLÓGIA
Nový Peugeot Partner je vybavený technológiami poslednej generácie: funkcia Mirror Screen prenáša vernú kópiu displeja vášho Smart phone na novej multimediálnej dotykovej obrazovke 7". Ďalej výbava obsahuje Active City Brake, zadnú kameru, predný parkovací asistent a neposlednej rade Grip Control ®. Nové motory BlueHDi ponúkajú vyšší komfort a súčasne znižujú produkciu emisií CO2.

FLEXIBILITA
Nový Peugeot Partner si aj naďalej zachováva svoju mimoriadnu variabilitu. So sedadlom Multi-Flex môžu v kabíne cestovať až 3 osoby. Nový Peugeot Partner je v ponuke v troch rôznych dĺžkových variantoch. Vďaka svojej všestrannosti sa stane vaším obľúbeným pracovným pomocníkom.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 5 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl