PEUGEOT Partner Furgon

od 11 500 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Vozidlá ihneď k odberu

PEUGEOT Partner Furgon

Veľký nákladový priestor s objemom až 4,1 m3, príkladná variabilita, nové výkonné a úsporné motory e-HDi. Ako správny profesionál je Nový Peugeot Partner vždy o krok vpredu. Nová predná maska dodáva vozidlu moderný a dynamický vzhľad.

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT Partner

ROBUSTNOSŤ
Nový štýl Peugeot Partner Tepee potvrdzuje jeho robustný moderný charakter: zvisle umiestnenej prednej maske dominuje nárazník s ostro zrezanými rysmi a dennými LED svetlometmi, ktoré sú novo zabudované do priehlbín v spodnej časti nárazníka.

UŽITOČNÁ TECHNOLÓGIA
Nový Peugeot Partner je vybavený technológiami poslednej generácie: funkcia Mirror Screen prenáša vernú kópiu displeja vášho Smart phone na novej multimediálnej dotykovej obrazovke 7". Ďalej výbava obsahuje Active City Brake, zadnú kameru, predný parkovací asistent a neposlednej rade Grip Control ®. Nové motory BlueHDi ponúkajú vyšší komfort a súčasne znižujú produkciu emisií CO2.

FLEXIBILITA
Nový Peugeot Partner si aj naďalej zachováva svoju mimoriadnu variabilitu. So sedadlom Multi-Flex môžu v kabíne cestovať až 3 osoby. Nový Peugeot Partner je v ponuke v troch rôznych dĺžkových variantoch. Vďaka svojej všestrannosti sa stane vaším obľúbeným pracovným pomocníkom.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT Partner Furgon
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl