PEUGEOT Partner Tepee

od 12 990 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť cenník
Stiahnuť katalóg
Vozidlá ihneď k odberu

PEUGEOT Partner Tepee

Nový Peugeot Partner Tepee sa môže pochváliť viacerými veľkými štýlovými a technologickými zmenami: s novou modernou výbavou, mobilným pripojením a množstvom výkonných motorov, ktoré vám poskytnú ešte viac voľnosti pri vašej jazde.

3 DÔVODY PREČO SI VYBRAŤ PEUGEOT Partner Tepee

ROBUSTNOSŤ
Nový štýl Partner Tepee potvrdzuje jeho robustný moderný charakter: zvisle umiestnenej prednej maske dominuje nárazník s ostro zrezanými rysmi a dennými LED svetlometmi, ktoré sú novo zabudované do priehlbín v spodnej časti nárazníka. Verzia Outdoor má ešte osobitejšie prevedenie, ktoré jasne naznačuje jeho dobrodružnú povahu.

UŽITOČNÁ TECHNOLÓGIA
Nový Partner Tepee je vybavený technológiami poslednej generácie: funkcia Mirror Screen prenáša vernú kópiu displeja vášho Smart phone na novej multimediálnej dotykovej obrazovke 7". Ďalej výbava obsahuje Active City Brake, zadnú kameru, predný parkovací asistent a neposlednej rade Grip Control ®. Nové motory BlueHDi ponúkajú vyšší komfort a súčasne znižujú produkciu emisií CO2.

FLEXIBILITA
Nový Peugeot Partner Tepee si aj naďalej zachováva svoju mimoriadnu variabilitu - veľké výklopné zadné dvere s praktickým otváraním zadného okna, presklenou strechou Zénith a samozrejme možnosť 5 alebo 7 miestnej verzie s tromi samostatnými a vyberateľnými sedadlami v 2. rade a ďalšími dvoma v 3. rade sedadiel.

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

PEUGEOT Partner Tepee
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK
xxs
xs
s
m
l
xl