NOVÝ PEUGEOT TRAVELLER

Traveller je stelesnením výnimočne pohodlnej jazdy, ktorá pramení so skúseností značky Peugeot pri stavbe komfortných podvozkov. Atmosféra a komfort v kabíne poskytuje posádke skutočne oddychovú jazdu.

POZÝVA CESTOVAŤ

Peugeot Traveller pôsobí novým dizajnom veľmi asertívne a mohutne.

Karoséria stelesňuje úplne iný a čerstvý pohľad na cestovanie. Čisté a jednoduché kontúry už navonok evokujú veľký vnútorný priestor a nová predná maska umiestnená pomerne vysoko, je dnes symbolom elegancie a sily. Na prednej časti našli svoje miesto svetelné pásy z LED diód v tvare bumerangu, ktoré vytvárajú na diaľku rozoznateľný svetelný podpis. Zapadajú tak do celkového konceptu čistých línií prednej časti Travelleru.

Peugeot Traveller má okrem head-up displeja a množstva asistenčných systémov, aj novú generáciu hlasovo ovládanej 3D navigácie. Navigáciu môžete tiež ovládať prostredníctvom 7-palcového dotykového displeja, zahŕňajúci systém TomTom Traffic, ktorý aktualizuje informácie v reálnom čase.

ODKRYJE NEBO NAD HLAVOU

Peugeot Traveller prichádza v troch dĺžkach karosérie, vrátane úplne novej kompaktnej verzie s dĺžkou len 4,6 metra. Vďaka prijateľnej dĺžke a výške zníženej na 1,9 metra nemá nový Traveller žiadny problém s parkovaním v podzemných parkoviskách veľkomiest.

V Peugeot Traveller si užijete priestranný interiér s presklenou strechou nad hlavou, ktorá umocňuje priestrannosť vnútorného priestoru. Spoznáte tiež nekonečné možnosti konfigurácie sedadiel uložených v úplne novom systéme koľajničiek. Sedadlá sa nikdy pred tým nenastavovali tak jednoducho a bez zvýšenej námahy ako teraz. Život s Peugeot Traveller výrazne uľahčuje elektronický kľúč s hands – free funkciou, ktorá dovolí odomknúť a otvoriť elektrické posuvné dvere jednoduchým pohybom nohy bez toho, aby ste sa dotýkali dverí.

NOVÝ ŠTANDARD VEĽKOPRIESTOROVÝCH OSOBNÝCH VOZIDIEL

Peugeot Traveller stojí na modulárnej platforme EMP2, ktorá zaisťuje jednak vysoký stupeň pohodlia ale tiež kvality a efektivity pri stavbe vozidla. Práve vďaka novej platforme získal Traveller veľký vnútorný priestor pri čo najmenších vonkajších rozmeroch a to s pohodlím typickým pre autá značky Peugeot. Nový Traveller poháňajú BlueHDi motory s výkonom od 95 do 180 koní a k dispozícii je nová automatická prevodovka EAT6. Peugeot Traveller udáva nové pravidlá v triede veľkopriestorových rodinných vozidiel a dosahuje najnižšiu spotrebu a emisie v triede.

 

* Niektoré z uvedených alebo zobrazených výbav môžu byť príplatkové.

 

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl