Cena
Ročník
Kilometre
Filter

Nové autá Peugeot 508 Fastback

Model 508 je vlajkovou loďou značky Peugeot. Aj preto Francúzi robia všetko preto, aby doviedli toto vozidlo k dokonalosti. Najnovšia generácia 508 k nej nemá ďaleko – predná maska s výrazným levom robí z päťstoosmičky skutočne reprezentatívne vozidlo. Peugeot sa nespoliehal iba na špičkový dizajn, ale aj najmodernejšie technológie s využitím kvalitným materiálov. Dominantou interiéru je prepracovaný prístrojový panel, ktorý dokážete jednoducho prepojiť s užitočnými aplikáciami. Nový Peugeot 508 vás poteší aj sledovaním mŕtveho uhlu zrkadiel či parkovacou kamerou. So svojím objemom kufra 515 litrov sa pohodlne môžete vydať aj na rodinnú dovolenku. Ak chcete to najlepšie z automobilového Francúzska, Peugeot 508 je správnym výberom.

Bezpečné prehliadky vozidiel

Bezpečné prehliadky vozidiel.
Z dôvodu šírenia COVID-19, sme pripravili možnosť dištančnej prezentácie vozidiel formou videoobhliadky alebo online rezerváciu vozidla.

1 vozidlo zoradiť podľa
Nahrávam...

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl