Nový PEUGEOT 3008 posúva hranice SUV

Nový Peugeot 3008 patrí do kategórie SUV a doslova zo seba vyžaruje inovácie, ktoré ukrýva pod esteticky pôsobivou a robustnou karosériou. Ľahkosť vnímanú navonok očakávajte tiež za volantom. Peugeot 3008 spája klasický pôžitok z jazdy s najnovšími technológiami i-Cockpit či Grip Control novej generácie. K tomu pridáva reálne úsporné motory PureTech a BlueHDi s medzinárodným motorom roka 2015-2016 (PureTech 1,2). Ako pravé SUV, preukazuje skutočné off-road vlastnosti, najmä vďaka Advanced Grip Control.

Peugeot 3008
 

Pre prvých 38 zákazníkov DOŽIVOTNÝ SERVIS ZDARMA!!!

 
Stiahnuť cenník
Chcem Nový Peugeot 3008
Chcem otestovať Nový Peugeot 3008
 

S vyvýšenou pozíciou šoféra a väčšou svetlou výškou podvozka prináša nové SUV Peugeot 3008 excelentnú ovládateľnosť a stabilitu na ceste. Užite si bezpečné ovládanie auta na ceste a zároveň prežívajte radosť z jazdy. NOVÉ SUV Peugeot 3008 dosiahlo najvyššie možné hodnotenie 5 hviezdičiek v nárazových testoch Euro NCAP 2016.

Inšpirujúci dizajn

Nové SUV Peugeot 3008 prichádza s unikátnym dizajnom ostrých línií. Aerodynamicky čisté krivky zvýrazňuje špeciálne lakovaná strecha Black Diamond (i). Zadná časť nadväzuje na inovatívny štýl karosérie, aby auto tvorilo jeden harmonický celok.  Na zadnom čiernom paneli vynikne nezameniteľný svetelný podpis. Peugeot 3008 spoznáte podľa LED svetiel aj uprostred noci.

Posaďte sa za volant nového Peugeot 3008 a z priekopnícky ladeného interiéru nespustíte oči. Spoznajte najnovšiu verziu Peugeot i-Cockpit a jeho technické inovácie. Volant s novým ovládaním je ešte kompaktnejší a lepšie tvarovaný.

i-COCKPIT®

Je to prvé vozidlo vybavené novým PEUGEOT i-Cockpit® - jedinečnou, vrcholne ergonomickou kabínou, plne nastaviteľným digitálnym head-up displejom, veľkým dotykovým displejom a kompaktným volantom, ktorý Vám presne sadne do rúk.

Užívajte si maximálny komfort a relaxujte v i-Cockpit Amplify, ktorý útočí na všetky vaše zmysly vrátane čuchu. Vizuálnu pohodu dokáže navodiť ambientné osvetlenie a farby prístrojového panelu podľa vášho výberu. Únavu z cestovania výrazne redukujú viacbodové masážne sedadlá a prirodzené osvetlenie z panoramatickej strechy. Špecialitou Peugeot i-Cockpit Amplify je systém osviežovača kokpitu, ktorý pracuje v režimoch “Boost” a “Relax”. Užite si výber delikátnych vôní vyvinutých medzinárodne uznávanými parfumérmi Scentys a Antoine Lie.

Peugeot 3008

Nový i-Cockpit Amplify urobí radosť najmä s doplnkami Driver Sport Pack, ktorý dokáže zmeniť charakter auta nastavením:

Grip kontrol novej generácie

Nové SUV Peugeot 3008 je agilné v meste a nezastaviteľné na nespevnených cestách vďaka vylepšenému systému Grip control. Zvoľte na centrálnom ovládači typ povrchu, po ktorom plánujete ísť, aby ste využili naplno pohon predných kolies na snehu, v blate alebo piesku. Ak musíte zísť strmý kopec, pomôže vám Hill Assist Descent Control, ktorý automaticky reguluje rýchlosť auta. Tempo schádzania z kopca môžete zrýchľovať a spomaľovať pomocou plynu a brzdy. Pozrite ako funguje Hill Assist Descent Control.

Motory

Vďaka novej EMP2 platforme v kombinácii s PureTech a BlueHDi motormi a 6 stupňovou automatickou prevodovkou EAT6 dosahuje Peugeot 3008 najlepšie výkonové parametre vo svojej triede.

PureTech TECHNOLÓGIA

PureTech TECHNOLÓGIA

Trojvalcový benzínový motor PureTech Euro 6 dosahuje v Peugeot 3008 nízku spotrebu vďaka výrazne zredukovanej hmotnosti, zníženému treniu a kompaktným rozmerom. Držiteľ titulu Motor roka vo svojej kategórii vyniká robustnou konštrukciou a vysokým výkonom bez kompromisov v oblasti spoľahlivosti. Motor PureTech 130hp S&S môže byť kombinovaný s novou automatickou prevodovkou EAT6.

Spotreba mimo mesta 4,3 - 4,9l/100km (99 - 110g/km CO2)
Kombinovaná spotreba 5,0 - 5,5l/100km (115 - 127g/km CO2)

BlueHDi TECHNOLÓGIA

BlueHDi TECHNOLÓGIA

Naftové motory BlueHDi Euro 6 prinášajú novému SUV Peugeot 3008 až osem rôznych kombinácií vysokého výkonu a nízkej spotreby. Vďaka BlueHDi technológii klesla nielen spotreba paliva a emisie CO2 na 100 - 121 g/ km ale došlo aj k výraznej redukcii NOx (oxidov dusíka) a to až o 90%. Kombinácia technológie SCR (selektívna katalytická redukcia) a DPF ( filter pevných častíc) pomohla odstrániť až 99,9% pevných častíc vo výfukových plynoch.

 
Stiahnuť cenník
Chcem Nový Peugeot 3008
Chcem otestovať Nový Peugeot 3008
 

Objavte Nový Peugeot 3008 vo virtuálnej realite

Využite jedinečnú príležitosť a objavte nové SUV 3008 formou virtuálnej reality. Navštívte túto webstránku a pokochajte sa Novým Peugeotom 3008.

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

Nový PEUGEOT 3008 posúva hranice SUV
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK
Oslávte s nami 25 výročie FINAL-CD!
Pripravili sme pre vás súťaž o luxusný pobyt s kráľovskou večerou alebo jedno z 25 áut na víkend. Zapojte sa do súťaže.
xxs
xs
s
m
l
xl