Vyskúšajte si nový Peugeot 208

Vyskúšajte si nový Peugeot 208
Pridané 28.10.2019

Zaregistrujte sa na testovaciu jazdu a vyhrajte luxusný pobyt v Kaštieli.

Buďte prvý kto si vyskúša nový Peugeot 208. Teraz dostupný už aj so skvelou výbavou prémiovej triedy:

  • jedinečný i-Cockpit® 3D s 10" HD displejom
  • strecha v Black Diamond čiernej
  • full LED svetlomety s 3 pazúrmi
  • systém udržania vozidla v jazdnom pruhu
  • núdzové brzdenie
  • dištančný radar
  • adaptívny tempomat

Zaregistrujte sa na testovaciu jazdu a vyhrajte víkendový pobyt v Oponiciach. Z regsitrovaných záujemcov vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý získa poukaz na víkendovy pobyt s večerou pre 2 osoby. Sútaž končí 30.11.2019.

Registrácia na testovaciu jazdu

Viac informácií o novom Peugeot 208

Cenník Peugeot 208

CHATEAU APPONY

Chateau Appony je hotelom s nádychom histórie a vzácnou barokovou knižnicou, vďaka ktorej je dnes jediným štýlovým hotelom svojho druhu na Slovensku. Prísť sa sem dá v ktoromkoľvek ročnom období, každé z nich má v parku a kaštieli svoje neopakovateľné čaro.

Zaregistrujte sa na testovaciu jazdu a užite si luxusný pobyt v Kaštieli.

Registrácia na testovaciu jazdu

NOVÝ PEUGEOT 208

Nový PEUGEOT 208 odráža svoju mladistvú stranu svojimi výraznými športovými tvarmi. Jeho interiér odhaľuje jedinečný PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Tento mestský automobil vám dáva slobodu výberu medzi benzínovými, dieselovými alebo elektrickým motormi.

NEODOLATEĽNÝ DIZAJN

Nový PEUGEOT 208 má silný charakter, ktorý je jasný už na prvý pohľad. Jeho nízky tvar s dlhou kapotou a zmyselnými krivkami odhaľuje jeho športovú stránku. Nový PEUGEOT 208 so svojimi jasnými a originálnymi farbami karosérie určite zachytí váš pohľad! Jeho silná osobnosť je podčiarknutá strechou Black Diamondi, lesklými čiernymi blatníkmi a lištami bočných okien alebo diskami kolies s diamantovanovým dekorom.
Výrazná predná maska nového PEUGEOT 208 sa môže pochváliť veľkou chrómovou mriežkoui, s moderným a žiarivým vzhľadom s Full LEDi svetlometmi s 3 pazúrmi a LED denným svietením. Zadná časť má výrazný štýl s lesklým čiernym pásom, ktorý plynule nadväzuje na LED svetlá s 3 pazúrmi. Tie sú veľmi dobre viditeľné a jasne rozpoznateľné cez deň ale aj večer a v noci.

INTERIÉR

Vnútri objavte úplne novú generáciu PEUGEOT i-Cockpit® 3Di. Zažite agilnú a intuitívnu jazdu s kompaktným multifunkčným volantomi, konfigurovateľným 3D digitálnym prístrojovým panelomi, veľkou 10" HD dotykovou obrazovkoui a 7" prepínačmii. Nakoniec prispôsobte interiérovú atmosféru vďaka 8 farbám LED RGBi osvetlenia pre ešte modernejší vzhľad. PEUGEOT i-Cockpit® 3D.

Nechajte sa riadiť navigačným systémom obsahujúcim dopravné služby TomTom® alebo použite funkciu Mirror Screen Triple Playi, aby ste mohli používať svoje obľúbené aplikácie.
Okrem bezkľúčového štartovania ponúka ADML PROXIMITYi automatické odomykanie dverí pri približovaní sa k novému PEUGEOT 208 a automatické zamykanie pri odchode z vozidla, potvrdené zvukovým signálom. Ak máte kľúč pri sebe, nemusíte sa dotýkať kľučiek dverí, aby ste zamkli váš PEUGEOT 208!

S novým mestským automobilom PEUGEOT 208 máte k dispozícii množstvo inteligentných a bezpečnostných asistentov. K dispozícii sú asistenčné systémy pre vodiča, ako napríklad systém PEUGEOT Drive Assisti, ktorý obsahuje napríklad sledovanie vašej trajektórie systém pre udržanie pozície v jazdnom pruhu, rozpoznávanie dopravných značiek, tempomat s reguláciou rýchlosti a sledovaním bezpečného odstupu od vozidiel pred vami.
K dispozícii sú ale aj systémy pre pomoc pri parkovaní, napríklad asistent Full Park Assisti, ktorý dokáže automaticky zaparkovať vozidlo.

PONUKA MOTOROV

Nový mestský automobil PEUGEOT 208 sa môže pochváliť novou modulárnou multiplatformou CMPi/eCMPi, ktorá vám ponúka slobodu voľby medzi spaľovacím motorom (benzín/nafta) a elektrickým motorom bez toho, aby ste museli robiť kompromisy.
Vychutnajte si aj vynikajúcu úroveň výkonu a pohodlia: stabilné držanie na ceste, optimalizovaná hmotnosť, manévrovateľnosť, dokonalý akustický a tepelný komfort. To sú len niektoré z výhod, ktoré vám poskytnú neuveriteľný zážitok z jazdy.

Spaľovacie motory
Vyskúšajte intenzívny pohon s najmodernejšími a výkonnými benzínovými motormi PureTech a dieselovými motormi BlueHDi najnovšej generácie.
Ekonomickejšia jazda bola dosiahnutá vďaka optimalizovanej spotrebe paliva. Motory vybavené aj systémom Stop & Start.

Elektrický motor
Zažite silné pocity na cestách v tichom pohodlí kokpitu pri výkone 100 kW elektrického motora (136 k) a okamžitej retroaktivity vďaka krútiacemu momentu 260 Nm s dojazdom do 340 km WLTPi / do 450 km NEDC.

 
 

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 6 x prestížnu cenu.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovensko

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl