Robustný základ s luxusnými detailami

Model V40 Cross Country bol navrhnutý podľa svojho názvu - na jazdu v teréne naprieč krajinou - so zvýšeným podvozkom, 19-palcovými kolesami, ochrannými prvkami a veľkými ergonomickými prednými sedadlami.

Pripojte sa k svojmu vozidlu

Náš špičkový technologický systém presne odráža švédsku inováciu - minimalistický, intuitívny a navrhnutý pre maximálne potešenie. 

Zábava

Ideálne zmyslové vylepšenie každej jazdy - prémiový audiosystém Harman Kardon. So zabudovanými aplikáciami pre vyhľadávanie vašej obľúbenej hudby.

Navigácia

Zjednodušené navigačné funkcie zabudované priamo do vašej prístrojovej dosky. Ciele cesty môžete nastaviť pomocou hlasového ovládania alebo na diaľku pomocou smartfónu.

Ovládanie

Elegantný digitálny displej s ovládaním na volante a hlasovými príkazmi. Jednoducho prehovorte a získajte navigačné pokyny, prepnite hudbu, vykonajte hovor alebo odošlite textovú správu.

Duch mora

Štýlový exteriér a interiér je inšpirovaný pretekmi Volvo Ocean Race.

NAŠE INOVÁCIE

Všetko, čo robíme, je navrhnuté s ohľadom na ľudí. Každá naša inovácia sa preto snaží uľahčiť a vylepšiť vám život. Sme obzvlášť hrdí na pokroky, ktoré sme dosiahli z hľadiska efektívnosti výkonu, konektivity a bezpečnosti. Naše zmýšľanie v jednotlivých oblastiach nazývame: Drive-E, Sensus a IntelliSafe.

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl