Volvo V90

od 45 000 €
Žiadosť o ponuku
Testovacia jazda
Kalkulácia financovania
Stiahnúť akciový cenník
Stiahnuť katalóg

Nové stvárnenie luxusného kombi

Nový model V90, nadväzujúci na hrdú tradíciu vozidiel kombi značky Volvo, má skvelé predpoklady stať sa novou automobilovou ikonou 21. storočia. Ponúka spojenie elegancie a dômyselných riešení s tvarovou čistotou. Výsledkom je funkčný dizajn, ktorý vám uľahčí život. V prehľadne usporiadanom interiéri s ovládacími prvkami pripomínajúcimi šperky a atraktívnou dotykovou obrazovkou veľkou ako tablet budete mať moderné technológie na dosah ruky. V tomto elegantnom prostredí je všetko podriadené používateľskému komfortu.

Pilot Assist

Poloautonómny jazdný systém Pilot Assist sa stará o hladšiu jazdu už od nulovej rýchlosti. Tento doplnok adaptívneho tempomatu dokáže jemnými zásahmi do riadenia udržiavať vozidlo v strede jazdného pruhu pri zachovaní nastavenej rýchlosti alebo vzdialenosti za vozidlom idúcim vpredu. Asistent riadenia Pilot Assist dokáže vodičovi pomáhať až do diaľničných rýchlostí. Ak vodič zloží ruky z volantu, systém Pilot Assist sa automaticky vypne. Systém Pilot Assist je súčasťou systému IntelliSafe Assist.

 

Poznámka: Za ovládanie vozidla a za dodržiavanie správneho odstupu a rýchlosti vždy zodpovedá vodič, aj keď sa vo vozidle používa systém Pilot Assist. Poloautonómne systémy ako Pilot Assist dokážu ovplyvňovať akceleráciu, brzdenie a riadenie len v obmedzenej miere.

Bowers & Wilkins

Tento audiosystém s odvetrávaným subwooferom, zakomponovaným do konštrukcie vozidla, a vysokotónovým reproduktorom navrchu prístrojovej dosky predstavuje špičku v oblasti zvukovej techniky.

Volvo V90 je výkonné a sebavedomé, ale zároveň z neho vyžaruje pokoj. Je to vozidlo, ktoré budete šoférovať s hrdosťou

Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania

Zdieľať

Volvo V90
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK
xxs
xs
s
m
l
xl