Nová DS 3

Umenie rafinovanosti

Výkon

Benzín & Diesel od 100 do 130 k
100% elektromotor 115 kW / 156 k

Dojazd elektromobilu

Až 575 km v mestskej premávke (WLTP)
Až 404 km v kombinovanej prevádzke (WLTP)

Dokonalosť a výborná ovládateľnosť

Moderný design

Technologicky vyspelá a efektívna nová DS 3 vnáša do cestovania eleganciu aj osobitosť. K dispozícii je v 100% elektrickej verzii a jednoduchosť jej obsluhy vás doslova očarí.

Nová DS 3

Motorizácie novej DS 3

Nová DS 3 sa dodáva s rôznymi typmi pohonných jednotiek:
Dieselová verzia BlueHDi 130, benzínový PureTech 100 a 130 a taktiež čisto elektrická verzia.

E-TENSE 100% elektrický pohon

Nová DS 3 vystavaná na modernej platforme využíva inovatívne materiály, vďaka čomu dosahuje jej 100% elektrická verzia vyšší dojazd (až 520 km v mestskej premávke). Stáva sa tak jedným z najľahších vozidiel v kategórii kompaktov. Je dokonalou voľbou pre cesty za zábavou, ale oceníte ju aj na dlhších trasách. Až 80% kapacity batérie je možné dobiť iba za 30 minút.

Dvojnásobné víťazstvo v šampionáte Formule E je zdrojom neoceniteľných skúseností! Vývojári spoločnosti DS zaoberajúci sa elektrifikáciou využívajú takto získané znalosti pri navrhovaní sériových elektromobilov a dávajú vzniknúť novej generácii veľmi účinných motorov. Optimalizovaná aerodynamika novej DS 3 a tepelná regulácia nového typu akumulátora zvyšujú výkon pohonného ústrojenstva E-TENSE.

Dizajn exteriéru

Nová DS 3 vám učaruje svojimi čistými líniami a prenikavým pohľadom, ktorý umocňuje jej robustnosť a dokonalé spracovanie.

Uhrančivý pohľad

Nová podoba znaku DS Wings je dokonalým zjednocujúcim elementom spájajúcim masku chladiča s full LED svetlometmi. Ich čierne či chrómované lemovanie dodáva DS 3 neprehliadnuteľný vzhľad.

Zapustené kľučky dverí

Nová DS 3 získava na elegancii vďaka chrómovaným kľučkám dverí, ktoré sú zapustené do karosérie. Pri priblížení sa k vozidlu s kľúčom pri sebe sa automaticky vysúvajú.

Inovovaná dizajnové prvky

Dizajn exteriéru novej DS 3 je zdobený elegantnými lesklo čiernymi či chrómovanými dekormi, ktoré zdôrazňujú jej impozantný vzhľad.

Chcem cenovú ponuku

Dizajn interiéru

Know-how a dôraz na detail

Interiér novej DS 3 bol prepracovaný s maximálnou starostlivosťou. Kombinuje prémiové materiály, špičkové technológie, eleganciu a dôraz aj na tie najmenšie detaily. V dokonale odhlučnenej kabíne, ktorá je veľmi moderná a štýlová, je cestovanie veľmi príjemné.

Interiér novej DS 3

Čalúnenie Bracelet - sedadlá čalúnené kožou Nappa

Dizajnéri vybavili interiér novej DS 3 veľmi kvalitnou pravou kožou Nappa. Exkluzívny spôsob spracovania čalúnenia sedadiel zvaný príznačne BRACELET poukazuje na všadeprítomné prepojenie DS Automobiles s dokonalosťou klasických remesiel.

Dekory "Clous De Paris"

Dizajnéri spoločnosti DS sa pri navrhovaní ovládačov novej DS 3 nechali inšpirovať dokonalosťou tradičného hodinárstva a použili gilošovanie “CLOUS DE PARIS”. Táto exkluzívna povrchová úprava spočíva v miniatúrnych pyramídach, ktoré na seba plynule nadväzujú.

Perlové prešívanie

Perlové prešívanie použité pri vozidle DS 3 pochádza z dielne najlepších čalúnnikov DS, ktorí sa inšpirovali klasickou výšivkou. Jedná sa o zvláštny spôsob prešívania kože, kde švy vyzerajú ako šnúra perál. Tento detail sa stáva charakteristickým znakom vozidiel DS.

Prémiové materiály

Veľmi kvalitné materiály, neoceniteľné skúsenosti francúzskych tradičných remesiel a harmonické línie oživujú interiér, ktorý je vybavený exkluzívnym čalúnením.

Všadeprítomná konektivita - cestovanie novej generácie

Hands-free prístup do vozidla vám uľahčí nastupovanie a vy môžete začať obdivovať nádherný interiér novej DS 3. Multifunkčný volant potiahnutý pravou kožou Mistral je vybavený radom ovládačov, okrem iného asistenčných systémov riadenia či manuálneho radenia.

Centrálny 10,3″ displej s HD rozlíšením a lesklým čiernym lemovaním, digitálny prístrojový panel s elegantnou grafikou prepojený s farebným head-up displejom aj ergonomicky umiestnené ovládače sú včlenené do palubnej dosky tak, že máte dokonalý prehľad o informáciách dôležitých pre jazdu.

Nová DS 3 má výbornú akustiku, vďaka čomu zaistí dokonalé a ničím nerušené zážitky z počúvania. Audio systém FOCAL ELECTRA s 12 reproduktormi rozmiestnenými po celej kabíne poskytuje presný, vyvážený a neuveriteľne bohatý zvuk.

Navigačno-informačný systém DS IRIS sprostredkuje nadštandardné zážitky z jazdy. Zahŕňa online navigáciu a nový intuitívny a plne konfigurovateľný systém DS IRIS, ktorý zaistí prístup k funkciám vozidla pomocou skratiek na veľkom 10,3″ centrálnom displeji. Vďaka hlasovému ovládaniu plní všetky vaše požiadavky a spríjemňuje cestovanie.

DS 3 Performance Line

Dizajn osobitosti

Vo verzii PERFORMANCE LINE sa nová DS 3 prezentuje ešte dynamickejším štýlom s exkluzívnymi dekormi. Dravosť je jasne viditeľná na prvý pohľad. Jemná elegancia vozidlo jednoznačne na ceste odlíši. Odvážny vzhľad s prepracovanou výbavou: verzia PERFORMANCE LINE novej DS 3 kombinuje výrazné čierne prvky a špecifické dekory.

Nová DS 3 PERFORMANCE LINE

Exteriér - Nové 18" zliatinové kolesá BOSTON

Nová DS 3 PERFORMANCE LINE je dodávaná s exkluzívnymi 18″ kolesami BOSTON špeciálne navrhnutými pre túto verziu, v kombinácii s karmínovými stredovými krytkami.

Špecifické čierne dekóry PERFORMANCE LINE

Nová DS 3 PERFORMANCE LINE je na prvý pohľad jasne identifikovateľná vďaka prepracovaným detailom, ako je čierno lakovaný znak DS Wings, lesklý čierny nápis DS a znaky Performance Line.

Nový znak DS 3 PERFORMANCE LINE

Verzia PERFORMANCE LINE, ktorá stelesňuje DNA spoločnosti DS Automobiles, je zdobená charakteristickým znakom vo farbách značky: karmínová evokuje výkon, biela čistotu a zlatá víťazstvá.

Interér - nadčasovo čistý štýl

Eleganciu a osobitosť dodáva interiéru Alcantara®, ktorá je použitá na čalúnenie sedadiel, palubnej dosky aj dverných panelov. Karmínovo-zlaté prešívanie Performance Line a šedé čalúnenie strechy prispievajú k distingvovanej atmosfére. Príplatkové nové sedadlá čalúnené kožou Claudia a volant potiahnutý perforovanou kožou Mistral dodávajú vozidlu dynamickejší športový vzhľad.

Motory dodávané do DS 3 PERFORMANCE LINE

Benzín

PureTech 130
s 8-stupňovou automatickou prevodovkou
PureTech 100
so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou

100% elektromotor

E-TENSE 156k
s 8-stupňovou automatickou prevodovkou

Diesel

BlueHDi 130
s 8-stupňovou automatickou prevodovkou

Technológie

Objavte asistenčné systémy riadenia novej DS 3

Vo verzii PERFORMANCE LINE sa nová DS 3 prezentuje ešte dynamickejším štýlom s exkluzívnymi dekormi. Dravosť je jasne viditeľná na prvý pohľad.

TECHNOLÓGIE A CHARAKTERISTIKY NOVEJ DS 3

DS Iris System

SYSTÉM DS IRIS je nový informačný systém DS, ktorý je plne intuitívny, ergonomický a prispôsobiteľný. Zahŕňa službu virtuálneho osobného asistenta, ktorý dokáže rozpoznať, čo mu oznamujete, a vždy urobí to, čo požadujete, spôsobom, ktorý preferujete.

DS Drive Assist

DS DRIVE ASSIST umožňuje poloautonómne riadenie, pričom vodič má kedykoľvek možnosť znova prevziať kontrolu nad vozidlom. Ide o ďalší krok k autonómnemu riadeniu. Vozidlo automaticky udržuje požadovanú navolenú rýchlosť a prispôsobuje ju tak, aby bol zachovaný bezpečný odstup od pred ním idúceho vozidla. Navyše udržuje polohu novej DS 3 vo zvolenom pruhu presne tam, kde ho vodič chce mať. Vozidlo automaticky ovláda rýchlosť a smer jazdy tak, aby ste za volantom boli vždy v bezpečí.

Hands-Free štartovanie a prístup s funkciou proximity

Vďaka hands-free prístupu s proximity senzorom sa nová DS 3 automaticky odomkne, keď sa k nej priblížite na vzdialenosť 2 metrov. Kľučky dverí, dovtedy decentne skryté v karosérii a elegantne kopírujúce jej tvar, sa vysunú.Pomocou tlačidla Štart/Stop vozidlo pohodlne naštartujete. Pri opúšťaní vozidla je princíp rovnaký: pri vzdialení sa od vozidla sa jeho kľučky zasunú a vozidlo sa automaticky zamkne.

DS Matrix Led Vision

DS MATRIX LED VISION novej DS 3 tvoria 3 LED moduly, plniace funkciu stretávacích svetiel, a jeden modul Matrix Beam pre diaľkové svetlomety, ktorý je navyše rozdelený na 15 rovnakých samostatných segmentov. Tie sa rozsvecujú a zhasínajú postupne podľa situácie v okolí vozidla, ktorú monitoruje kamera v hornej časti čelného skla. Vodič tak môže jazdiť s trvale zapnutými diaľkovými svetlami bez toho, aby pri tom oslňoval ostatných: napríklad keď sa zozadu blíži k vozidlu alebo míňa protiidúce vozidlo, časť svetelného lúča osvetľujúca toto vozidlo sa automaticky vypne a sleduje jeho pohyb, aby ho neoslňoval.

Parkovacia kamera s Vision 360

Nová DS 3 využíva najnovšiu generáciu parkovacích kamier umiestnených vpredu a vzadu, ktoré umožňujú optimálny prenos obrazu na 10,3″ dotykový displej. Pri manévrovaní v nízkych rýchlostiach zobrazuje systém Vision 360 pohľad na vozidlo a jeho okolie zhora: pohľad sa aktualizuje s pohybom vozidla.

Farebný head-up displej

Rozšírený farebný head-up displej novej DS 3 umožní nádherný vizuálny zážitok podobný rozšírenej realite. Digitálne dáta sa premietajú na priehľadnú lamelu umiestnenú v zornom poli vodiča, takže nie je potrebné odvracať pozornosť od diania pred vozidlom.

Kompaktná a pohodlná - ešte väčšia radosť z jazdy

Nezáleží na tom, či sedíte vpredu alebo vzadu. V novej DS 3 je cestovanie nanajvýš pohodlné vďaka kvalitnej výplni sedadiel, ktoré sa nerozsedia, výbornému odhlučneniu a dostatočnému priestoru. Vodič navyše ocení perfektný výhľad vďaka vyvýšenej pozícii.

Sedadlá s masážnou funkciou

Vyhrievané elektricky nastaviteľné sedadlo vodiča je vybavené masážnou funkciou*, ktorá zvyšuje komfort a zaisťuje výnimočné cestovné pohodlie. *K dispozícii vo verzii Opera.

Tónované a akustické sklá

Vrstvené sklá DS 3 zaisťujú dokonalý akustický komfort, ktorý je nevyhnutným predpokladom pokojnej a vyrovnanej atmosféry v kabíne vozidla.

Kufor a odkladacie priestory

Variabilné usporiadanie batožinového priestoru novej DS 3 s objemom 350 l predstavuje v rámci kompaktnej karosérie maximum prepravného priestoru. Miesto v kabíne pri verziách E-TENSE zostáva rovnako veľké v porovnaní s verziami so spaľovacím motorom.

Vozidlá DS 3 ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Dodatočné súbory cookies používame na vykonávanie analýz používania webových stránok a na kontrolu účinnosti marketingových opatrení. Súhlas s používaním súborov cookies vyjadríte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím". Viac informácií
xxs
xs
s
m
l
xl