Predaj jazdených vozidiel Peugeot Ivánska cesta Bratislava

Na Slovensku je trh s jazdenými autami presýtený vozidlami z dovozu, ktorých úplnú históriu veľmi ťažko zistíte. My sa snažíme ponúkať jazdené autá, ktoré boli ako nové kúpené na Slovensku. Prečo? Aby sme mali ich kompletnú servisnú históriu a vedeli vám garantovať, že vozidlo skutočne nikdy nebolo búrané a že počet najazdených kilometrov je pravdivý. Jazdené vozidlá v našej ponuke dôkladne skontrolujeme a ručíme za ich stav certifikátom DEKRA. Chcete prísť na prehliadku vozidla so svojím mechanikom? Radi vám to umožníme – navštívte nás na Ivánskej ceste v Bratislave. Sme špecialista na predaj jazdených vozidiel a ponúkame vám nadštandardné služby. Stačí si len vybrať z našej ponuky na https://www.finalcd.sk/ponuka/jazdene_vozidla/?filter_prevadzka=9

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 5 x prestížnu cenu. Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2015 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovenskoOpelOpel

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl