O nás

Spoločnosť FINAL–CD bola založená v roku 1991 v starej vidieckej autoopravovni. Vďaka každodennému nasadeniu partie ľudí, pre ktorých je práca záľubou a ktorí dnes tvoria stabilný základ spoločnosti FINAL-CD, sa firma stala najväčším slovenským predajcom nových a certifikovaných jazdených automobilov. 

V roku 2014 sme predali v našich 6-tich predajno-servisných autorizovaných prevádzkach značky PEUGEOT 2000 nových a 500 jazdených vozidiel. Cez naše autoservisy prešlo len v roku 2014 až 26 000 vozidiel.

V roku 2015 sme predali takmer 3 000 nových a jazdených vozidiel. Vybavili sme viac ako 32 000 servisných zákaziek. 

V tom istom roku (2015) sme otvorili dve najväčšie a najmodernejšie predajno-servisné centrá OPEL v Banskej Bystrici a v Bratislave.

Aj rok 2016 sme ukončili s úspešným výsledkom 3270 predaných vozidiel a viac ako 34 000 vybavených servisných zákaziek.

Spoločnosť FINAL-CD pracuje v systéme manažmentu kvality certifikovaného podľa normy ISO 9001:2008.

Každodenná osobná zaangažovanosť celého vedenia spoločnosti nám pomáha dosahovať maximálnu kvalitu pri predaji nových vozidiel a tiež v rámci servisných procesov. Naša snaha bola na základe výsledkov prieskumu kvality a celkovej úrovne spokojnosti zákazníkov odmenená viackrát aj na medzinárodnej úrovni. Ako jediný koncesionár v Európe sme sa stali už štyrikrát držiteľmi koncernových ocenení PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS.

Naša spoločnosť zabezpečuje bezplatný spätný zber opotrebovaných pneumatík od konečných používateľov  ( § 71 zákona č.79/2015 Z.z.).
Naša spoločnosť zabezpečuje bezplatný spätný zber vyradených akumulátorov od konečných používateľov  ( § 48 zákona č.79/2015 Z.z.).

Ocenenia PEUGEOT

Získali sme ako jediný koncesionár v Európe už 5 x prestížnu cenu

PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

Paríž

PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

Paríž

PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

Berlín

 
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

Barcelona

PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

Slovensko

 

Ocenenia OPEL

Získali sme diplom za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2015 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom

 
Opel Dealer roku 2015

Opel C&S

Opel C&S

 

Chcem informácie o FINAL-CD akciách

Vyberte si svoju značku

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL-CD.

Váš názor nás zaujíma
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK