O nás

Naša spoločnosť vznikla v roku 1993 ako vidiecka autoopravovňa. Chuť neustále sa zlepšovať a poskytovať tak kvalitné služby nám pomohli stať sa najväčším slovenským predajcom vozidiel. Naše služby vám dnes poskytujeme v 12-tich predajno-servisných centrách, kde zastupujeme značky PEUGEOT, OPEL, CITROËN, JAGUAR, LAND ROVER a VOLVO.

Všetky značky servisujeme v najmodernejších servisoch, ktoré v rámci stredoeurópskeho priestoru podľa odborníkov spĺňajú tie najprísnejšie kritériá o čom svedčia mnohé medzinárodné ocenenia za kvalitu od materských koncernov.

Ročne predávame vyše 4000 nových vozidiel a vykonáme viac ako 50 000 servisných zásahov. Príďte sa o tom presvedčiť aj vy - osobne na našich predajných miestach alebo na mnohých akciách, ktoré na Slovensku organizujeme, kde sa na vás teší našich 260 kmeňových zamestnancov.

25 ročná história FINAL-CD

1993

Vznik spoločnosti FINAL-CD v Partizánskom

2001

Otvorenie prevádzky Peugeot v Prievidzi

2006

Otvorenie prevádzky Peugeot v Žiline

2011

Otvorenie prevádzky Peugeot v Bratislave - Lamači

2012

V Bratislave máme otvorené 3 prevádzky (Ivanská, Lamač, Vajnorská)

2014

Celkovo šesť predajno-servisných autorizovaných prevádzok značky PEUGEOT

2015

Otvorenie predajno-servisných centier Opel v Banskej Bystrici a v Bratislave

2017

Otvorenie predajno-servisného centra Citroën a Opel v Prievidzi

2018

Do portfólia značiek pribudnú Volvo, Jaguar a Land Rover

Naše showroomy a servisné centrá

Radi vás privítame v našich pobočkách, ktoré sídlia v Bratislave, Banskej Bystrici, Partizánskom, Prievidzi a Žiline. Tu máte ideálnu príležitosť vyskúšať si naživo auto, o ktorom premýšľate. Alebo sa s nami poradiť – chceme, aby ste našli presne to, čo hľadáte. Okrem nových kúskov si vyberiete aj z jazdených certifikovaných a predvádzacích vozidiel. Naše pobočky osobne navštívili aj svetové autority automobilového priemyslu - predseda predstavenstva PSA Peugeot Citroën Carlos Tavares a šéf PSA Peugeot Citroën pre Európu Benjamin Miszuten. Obaja obdivovali najmä dlhoročný úspech v predaji áut a nadštandardný zákaznícky servis.

Naše pobočky

Všetko pod jednou strechou

Záleží nám tiež na pohodlí zákazníkov – vo Final-CD sa snažíme, aby ste vybavili všetko pod jednou strechou. Od požičania náhradného vozidla cez uskladnenie pneumatík až po umytie auta. O servis vášho štvorkolesového spoločníka sa postarajú odborníci s pomocou najmodernejších technológií: nielen v našich pobočkách, ale aj u 59 servisných partnerov na celom Slovensku.

Jaguar a Land Rover v Žiline

Snažíme sa uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov, nielen na oddelení predaja vozidiel či v servisných službách. Preto sme v Žiline otvorili najmodernejšie predajno-servisné centrum Jaguar a Land Rover. Veríme, že si k nám nájdu cestu súčasní aj budúci zákazníci týchto prémiových značiek.

Na značky Jaguar a Land Rover sa v súčasnosti na Slovensku sústreďuje mimoriadna pozornosť. Novovzniknuté žilinské zastúpenie prémiových automobiliek sa zameriava na predaj a servis vozidiel tohto britského koncernu.

Nový showroom Volvo v Žiline

Legendárna značka bezpečnosti na cestách a inovácií za volantom Volvo už má svoje zastúpenie aj v Žiline! Majitelia áut tejto škandinávskej značky vďaka tomu nemusia cestovať desiatky kilometrov do iných regiónov. Stojíme vždy pri vás, radi vám predstavíme kvalitu našich služieb a dlhoročné skúsenosti.

Pripravili sme pre vás najmodernejšie priestory, kde sa dobre postaráme nielen o vaše Volvo, ale aj o vás.

Ocenenia PEUGEOT

Získali sme ako jediný koncesionárv Európe už 6 x prestížnu cenu

Peugeot Service Quality Awards
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS
Paríž
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS
Paríž
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS
Berlín
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS
Barcelona
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS
Slovensko

Ocenenia OPEL

Získali sme diplom za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016, najvyšší nárast objednáviek za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016
Opel C&S
Opel Dealer roku 2015
Opel C&S
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016
Opel C&S
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016
Opel C&S
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017
Opel C&S
Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

O nás

Facebook

Peugeot je moja značka

OPEL je moja značka

CITROËN je moja značka

VOLVO je moja značka

JAGUAR je moja značka

LAND ROVER je moja značka

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky,
teraz s Doživotným servisom ZADARMO

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl