O nás

Spoločnosť FINAL-CD s.r.o. bola založená v roku 1993 v Partizánskom. Vďaka každodennému nasadeniu partie ľudí, pre ktorých je práca záľubou a ktorí dnes tvoria stabilný základ spoločnosti FINAL-CD, sa firma stala najväčším slovenským predajcom nových a certifikovaných jazdených automobilov. 

V roku 2014 sme predali v našich 6-tich predajno-servisných autorizovaných prevádzkach značky PEUGEOT 2000 nových a 500 jazdených vozidiel. Cez naše autoservisy prešlo len v roku 2014 až 26 000 vozidiel.

V roku 2015 sme predali takmer 3 000 nových a jazdených vozidiel. Vybavili sme viac ako 32 000 servisných zákaziek. 

V tom istom roku (2015) sme otvorili dve najväčšie a najmodernejšie predajno-servisné centrá OPEL v Banskej Bystrici a v Bratislave.

Aj rok 2016 sme ukončili s úspešným výsledkom 3270 predaných vozidiel a viac ako 34 000 vybavených servisných zákaziek.

V roku 2017 sme rozšírili portfólio našich značiek. V Prievidzi sme otvorili najmodernejší predajno-servisné centrum Citroën.

Spoločnosť FINAL-CD pracuje v systéme manažmentu kvality certifikovaného podľa normy ISO 9001:2008.

Každodenná osobná zaangažovanosť celého vedenia spoločnosti nám pomáha dosahovať maximálnu kvalitu pri predaji nových vozidiel a tiež v rámci servisných procesov. Naša snaha bola na základe výsledkov prieskumu kvality a celkovej úrovne spokojnosti zákazníkov odmenená viackrát aj na medzinárodnej úrovni. Ako jediný koncesionár v Európe sme sa stali už štyrikrát držiteľmi koncernových ocenení PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS.

Naša spoločnosť zabezpečuje bezplatný spätný zber opotrebovaných pneumatík od konečných používateľov  ( § 71 zákona č.79/2015 Z.z.).
Naša spoločnosť zabezpečuje bezplatný spätný zber vyradených akumulátorov od konečných používateľov  ( § 48 zákona č.79/2015 Z.z.).

Ocenenia PEUGEOT

Získali sme ako jediný koncesionár v Európe už 6 x prestížnu cenu

PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

Paríž

PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

Paríž

PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

Berlín

PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

Barcelona

PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDS

Slovensko

 

Ocenenia OPEL

Získali sme diplom za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016, najvyšší nárast objednáviek za rok 2016, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016, najväčší predaj v SR za rok 2017 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom

Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016

Opel C&S

Opel Dealer roku 2015

Opel C&S

Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016

Opel C&S

Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016

Opel C&S

Opel najväčší predaj v SR za rok 2017

Opel C&S

 

Aktuality

 
Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

O nás

Facebook

Peugeot je moja značka

OPEL je moja značka

Citroën je moja značka

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK
xxs
xs
s
m
l
xl