Autoservis vozidieI Ivánska cesta

Našim zákazníkom chceme prinášať čo najväčší komfort nielen pri kúpe vozidla, ale aj pri jeho servise. Preto v našej ponuke nájdete kompletné servisné služby vrátane opráv poistných udalostí pre všetky značky automobilov. Naša klampiarska a lakovnícka dielňa majú najmodernejšie vybavenie, vďaka ktorému vám garantujeme vrátiť vozidlo do pôvodného stavu predpísaného výrobcom. Riešite poistnú udalosť? Požičiame vám náhradné vozidlo úplne zadarmo. Určite oceníte aj to, že poškodené vozidlo sami obhliadneme, opravíme, náklady vyúčtujeme poisťovni a vybavíme všetky administratívne úkony. Takto si predstavujeme komplexné služby, ste s nimi spokojný?

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 5 x prestížnu cenu. Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2015 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovenskoOpelOpel

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl