Autoservis a pneuservis vozidiel Jaguar v Žiline

Vo Final-CD Žilina sa snažíme poskytnúť našim zákazníkom maximálne pohodlie nielen pri predaji nového či jazdeného vozidla značky Jaguar, ale aj v prípade potreby servisného zásahu či výmeny pneumatík. Zakladáme si na tom, aby náš zákazník našiel všetky potrebné služby pod jednou strechou - od servisu cez klampiarske služby až po lakovnícku dielňu. Záleží nám aj na tom, aby vaše vozidlo získalo starostlivosť s využitím najmodernejších technológií a skutočných odborníkov. Okrem toho ponúkame v prípade poistnej udalosti bezplatné zapožičanie náhradného vozidla a to Vaše zatiaľ obhliadnu naši mechanici, ktorý ho opravia, výdavky budú vyfaktúrovné poisťovni a takisto sa postaráme aj o všetky potrebné administratívne náležitosti. To sú služby, ktoré ponúkame vo Final-CD Žilina pre vozidlá Jaguar.

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl