Discovery sport

Discovery Sport

Všestranné kompaktné SUV. Teraz k dispozícii aj ako plug-in hybrid.

Kombinované emisie CO₂

Od 34 (g/km)

Spotreba paliva, kombinovaná

Od 1,5 do 188,3 (l/100 km)

Dizajn exteriéru

Discovery Sport je odvážnou interpretáciou DNA modelu Discovery.

Dizajn interiéru

Discovery Sport je odvážnou interpretáciou DNA modelu Discovery.

Všestrannosť

Prémiové materiály

K dispozícii je široká škála farebných verzií a materiálov sedadiel vrátane nekožených alternatív, takže si každý nájde, čo mu vyhovuje. A vďaka ponuke piatich druhov ozdobných líšt si môžete interiér ešte viac prispôsobiť podľa seba.

Všestrannosť

Relaxačné sedadlá

Sedadlá modelu Discovery Sport sú úžasné na pohľad aj na dotyk. A vďaka voliteľným funkciám posúvania a sklápania dozadu v druhom rade sú flexibilnejšie než kedykoľvek predtým. Ponorte sa do sedadiel čalúnených kožou DuoLeather, kožou Windsor alebo textíliou Luxtec a semišom podľa svojho výberu a obdivujte všadeprítomný zmysel pre detail.

Všestrannosť

Inteligentné úložné priestory

Prvotriedny batožinový priestor ľahko odvezie všetko podstatné, čo vaša rodina potrebuje, či už je to nákup, batožina, alebo výstroj pre celý športový tím. Do šikovných úložných priestorov po celej kabíne môžete uložiť ľubovoľné drobnosti, ktoré si beriete so sebou.

Hlavné prvky

Všestrannosť

Všestranný a praktický – uľahčuje a spríjemňuje život tak akurát.

  • Sedadlá v konfigurácii 5+2 = 157 litrov
  • 5 sedadiel = 1 179 litrov
  • 4 sedadlá = 1 302 litrov
  • 3 sedadlá = 1 548 litrov
  • 2 sedadlá = 1 794 litrov
Vnútorné spätné zrkadlo s technológiou clearsight

Vnútorné spätné zrkadlo s technológiou Clearsight

Do prvotriedneho batožinového priestoru sa zmestí všetko podstatné, čo vaša rodina potrebuje. Vnútorné spätné zrkadlo s technológiou ClearSight1 vám zasa poskytne neobmedzený výhľad bez ohľadu na to, kto alebo čo sa nachádza za vami.

Maticové led svetlomety

Maticové led svetlomety

Súčasťou nášho portfólia technológií sú maticové LED svetlomety vybavené adaptívnym lúčom, ktorý sa sklápa a nastavuje tak, aby zaistil maximálnu viditeľnosť bez oslňovania protiidúcich vozidiel.

Bezpečnosť

Bezpečnosť

O bezpečnosť vašej rodiny sa stará celý rad asistenčných systémov vodiča a kompletná zostava ôsmich airbagov pre vodiča aj ostatných cestujúcich.

Asistenčné systémy pre vodiča

Asistenčné systémy pre vodiča

Vyberte si z radu funkcií navrhnutých tak, aby boli jazda aj parkovanie jednoduchšie a bezpečnejšie. Vďaka mnohým dostupným inovatívnym technológiám objavíte všetky funkcie, ktoré sme navrhli, aby sme vylepšili váš zážitok z jazdy a zaistili viac bezpečnosti.

Technológie

Rýchle a intuitívne technológie, stvorené pre váš pôžitok z jazdy.

Pivi Pro

Pivi Pro

Medzi štandardné prvky systému Pivi Pro2 patrí: 10" dotykový displej, Digitálne rádio DAB, Rozhranie s novým dizajnom, Apple CarPlay®, Android Auto™, Aplikácia Remote.
Vďaka systému Pivi Pro budete mať vo vozidle k dispozícii najnovšiu umelú inteligenciu, ktorá poskytuje rôzne funkcie, napríklad navigačný systém so schopnosťou samostatného učenia, aby ste si užili úplne pripojenú jazdu.

Stručné informácie

Stručné informácie

Na novom 12,3“ interaktívnom displeji vodiča s vysokým rozlíšením si môžete vybrať z rôznych usporiadaní vrátane 3D navigácie na celej obrazovke, informácií o jazde alebo rýchlo zistiť, čo prehráva audiosystém.
Voliteľný projekčný displej6 premieta na čelné sklo kľúčové informácie. Na plnofarebnom displeji môžete sledovať rýchlosť vozidla, zaradený prevodový stupeň a navigáciu.

Audiosystém meridian s priestorovým zvukom

Audiosystém Meridian s priestorovým zvukom

Skutočne pútavý a absolútne autentický zážitok ako v koncertnej sále. Vodiča a cestujúcich obklopí sýtosť a čistota otvorenej, priestorovej reprodukcie prostredníctvom súpravy bočných, predných a zadných reproduktorov. A všetko je dokonale integrované pomocou technológie Trifield™, takže sa môžete posadiť a vychutnať si všetky detaily. 14 reproduktorov, dvojkanálový subwoofer a zosilňovač s výkonom 650 W.

Aktualizácie softvéru

Aktualizácie softvéru

Vďaka aktualizáciám ostáva softvér vo vozidle stále aktuálny. Informačno-zábavný systém, telematický systém a rôzne riadiace moduly sa môžu aktualizovať na diaľku, aby mohli vždy optimálne fungovať. To znamená, že vaše vozidlo sa neustále zlepšuje.

Balík online funkcií

Balík online funkcií

Balík online funkcií s dátovým paušálom 8 ponúka ďalšie pripojené služby prostredníctvom zabudovanej SIM karty, ktorá zaisťuje prístup k neobmedzenému prehrávaniu médií, predpovediam počasia.

Bezdrôtové nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie

Voliteľné bezdrôtové nabíjanie zariadení so zosilňovačom signálu telefónu vám umožní nabíjať kompatibilné smartfóny bez nutnosti používať káble alebo nabíjaciu základňu. Keď sedíte vo vozidle, telefón bude používať anténu vozidla, aby bol signál lepší a hovory čistejšie.

Systém čistenia vzduchu v kabíne s filtrom pm2,5

Systém čistenia vzduchu v kabíne s filtrom PM2,5

Voliteľný systém ionizácie vzduchu NanoeTM vylepšuje u vodiča aj ostatných cestujúcich pocit zdravia. Po stlačení tlačidla PURIFY sa aktivuje špeciálne navrhnutý filter, ktorý zachytáva jemné častice z vonkajšieho vzduchu, napríklad častice veľkosti PM2,5 a vzduchom prenášané alergény ako prach a peľ.

Schopnosti

Toto kompaktné SUV ponúka presne také schopnosti, aké od vozidla značky Land Rover očakávate.

Pohon všetkých kolies

Pohon všetkých kolies

Zaručuje spoľahlivú jazdu na cestách aj mimo nich. Na klzkých povrchoch, ako je tráva a sneh, dokáže zabezpečiť najvyšší možný záber vyvažovaním množstva krútiaceho momentu prenášaného na predné a zadné kolesá.

Terrain Response 2

Terrain Response 2

Optimalizujte si model Discovery Sport pomocou niektorého zo štyroch jazdných režimov, ktorý zodpovedá vlastnostiam terénu. Systém Terrain Response 2 monitoruje jazdné podmienky a automaticky vyberá najvhodnejší jazdný režim, čím posúva tento oceňovaný systém na ďalšiu úroveň.

Brodenie

Brodenie

Zostaňte sebavedomí a spontánni, dokonca aj pri jazde cez vodu. Funkcia snímania hĺbky vody pri brodení vám pomôže bezpečne prejsť cez brody, pretože Discovery Sport vás upozorní, keď sa výška vody priblíži k maximálnej hĺbke brodenia vozidla.

Systém regulácie zjazdu z kopca

Systém regulácie zjazdu z kopca

Systém regulácie zjazdu z kopca udržiava konštantnú rýchlosť a pribrzďuje samostatne každé koleso, čím vodičovi uľahčuje jazdu na náročných svahoch.

Systém regulácie trakcie All Terrain Progress Control

Systém regulácie trakcie All Terrain Progress Control

Systém regulácie trakcie All Terrain Progress Control dokáže udržiavať nastavenú stabilnú rýchlosť v náročných terénnych podmienkach.

Ťahanie a vylepšený asistent ťahania prívesu

Ťahanie a vylepšený asistent ťahania prívesu

Ťažná kapacita 2 500 kg a vylepšený asistent ťahania prívesu sú zárukou, že čokoľvek odveziete oveľa jednoduchšie, počnúc prívesmi až po boxy na prepravu koní. Za príplatok si na vozidlo môžete nechať namontovať odnímateľné alebo elektricky vysúvateľné ťažné zariadenie.

Systém zobrazenia priestoru pod vozidlom s technológiou clearsight

Systém zobrazenia priestoru pod vozidlom s technológiou clearsight

Ideálny pri jazde v nerovnom teréne. Vďaka systému zobrazenia priestoru pod vozidlom s technológiou ClearSight, ktorý je dostupný s 3D priestorovým kamerovým systémom, dokáže vodič počas jazdy „vidieť cez kapotu“ modelu Discovery Sport a zobraziť si viacero pohľadov na okolie vrátane spodnej strany vozidla a kolies.

Výkon

Vychutnajte si hladký výkon s vyššou dynamikou jazdy a rad úsporných motorov, ktoré sa hodia pre všetky potreby.

Plug‑in Hybrid

Discovery Sport Plug‑in Hybrid je ideálny na každodenné dochádzanie v meste aj na dobrodružstvá s rodinou. Užijete si čisto elektrickú jazdu s nulovými emisiami výfukových plynov, a pritom ho môžete nabíjať pomocou jednosmernej rýchlonabíjačky.

Discovery sport

Technické údaje plug-in hybridného modelu

Dojazd na elektrinu

až do 60 KM

Zobrazuje sa dojazd na elektrinu podľa testov TEL postupu WLTP.​

Emisie CO₂

od 34 G/KM

V režime EV si môžete užívať nulové emisie výfukových plynov.

Čas nabíjania doma

od 132 MIN.

Až na 100 % pri použití domácej nabíjačky na striedavý prúd s výkonom 7 kW.

Čas nabíjania na verejných staniciach

od 30 MIN.

Pri rýchlom nabíjaní jednosmerným prúdom s výkonom 32 kW sa nabije na 80 percent za menej ako 30 minút.
Pohonné sústavy

Pohonné sústavy

Discovery Sport je k dispozícii s celým radom motorov, vrátane verzie Plug-in Hybrid, ktoré vám zaistia všetky vlastnosti – od výkonu a čistého pôžitku z jazdy až po úsporu paliva a kultivovanosť.

Konfigurovateľný dynamický systém

Konfigurovateľný dynamický systém

Vybrané parametre, ako napríklad zavesenie kolies a riadenie, si môžete v modeli Discovery Sport individuálne nakonfigurovať pomocou dotykového displeja podľa svojich požiadaviek.

Systém adaptívnej dynamiky

Systém adaptívnej dynamiky

Ak je vozidlo vybavené systémom adaptívnej dynamiky, môžete si zvoliť dynamický režim, ktorý zabezpečuje lepšie ovládanie karosérie, a to vďaka plochšiemu riadeniu a ostrejším reakciám.

Prevodovka

Prevodovka

Naše prevodovky poskytujú hladké radenie a zvyšujú potešenie z jazdy. K dispozícii je 6-stupňová manuálna alebo 9-stupňová automatická prevodovka.

Zostavte si svoj model

Všestranné a kompaktné SUV od značky Land Rover, podľa vášho štýlu.

Prispôsobte si svoj Discovery Sport. Vďaka širokej ponuke farieb karosérie, diskov kolies a balíkov príslušenstva je naozaj jednoduché zostaviť si dokonalý Land Rover Discovery Sport.

Discovery Sport

Discovery Sport

Discovery Sport R-Dynamic S

Discovery Sport R-Dynamic S

Discovery Sport Black

Discovery Sport Black

Urban Edition

Urban Edition

Vozidlá Land Rover Discovery Sport ihneď k odberu Testovacia jazda Žiadosť o cenovú ponuku

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Dodatočné súbory cookies používame na vykonávanie analýz používania webových stránok a na kontrolu účinnosti marketingových opatrení. Súhlas s používaním súborov cookies vyjadríte kliknutím na tlačidlo "Súhlasím". Viac informácií
xxs
xs
s
m
l
xl