Nový PEUGEOT 3008 GT a GT Line

Nový PEUGEOT 3008 GT a GT Line

 Niekoľko týždňov po svojom odhalení, sa nový PEUGEOT 3008 predstavuje v najdynamickejšej a najexkluzívnejšej verzii: GT. Táto verzia GT je skutočné moderné vyjadrenie radosti z automobilu a je určená pre klientelu estétov, ktorí hľadajú nové zážitky z jazdy. GT je zavŕšením aktuálnej ponuky SUV značky Peugeot. Nový Peugeot 3008 GT je v ponuke s motorom 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT6 a ponúkne rad špecifických vlastností, ako aj jedinečné dvojfarebné prevedenie karosérie Coupe Franche. Okrem toho verzia GT Line ponúka s dostupnejšími motormi neobyčajné spojenie športového a luxusného charakteru vozidla. Nový Peugeot 3008 GT a GT Line je súčasťou vstupu značky na luxusnejšie trhy a bude k dispozícii od uvedenia na trh v októbri 2016. 

Štandard víťazného modelu

GT! V PEUGEOTe toto historicky kultové označenie automobilov zodpovedá veľmi špecifickým kódom, ktoré mu umožňujú vyniknúť a zvýšiť štatút vodiča. Verzia GT nového modelu Peugeot 3008 ponúka:

 Interiér: nový vylepšený Peugeot i-Cockpit®!

Športovo-technický a elegantný štýl verzie GT je prenesený aj do interiéru. Nový Peugeot i-Cockpit® v štandardnej výbave predstavuje svoju veľkolepú a veľmi technologickú palubnú dosku. Od prvej výbavovej úrovne je zážitok z jazdy umocnený bohatosťou a modernosťou interiéru, ktorý je takmer futuristický. Výber materiálov aj presnosť vyhotovenia dôrazne prispievajú k vysokej úrovni vnímanej kvality interiéru. Pozornosť, ktorú dizajnéri verzie GT venovali detailom, sa odzrkadľuje v elegancii a precíznosti. Podarilo sa tak bez okázalosti dosiahnuť úroveň prémiového segmentu.

V interiéri modelu GT nájdeme dvojité prešívanie medenou niťou na palubnej doske, na paneloch dverí a na centrálnej lakťovej opierke. Toto prešívanie taktiež nájdeme na sedadlách s čalúnením TEP / Alcantara alebo s nádhernou kožou Nappa Mistral (vo voliteľnej výbave). Vodiča po usadení očarí krásny kompaktný volant, v ktorom je na dolnej plochej časti hrdo vsadené logo GT z chrómovej ocele a jeho veniec je potiahnutý kožou s medeným prešívaním. 

A útok na zmysly pokračuje. Zrak a dotyk sú rozmaznávané krásnym obložením z pravého dubového dreva na palubnej doske a na výplniach dverí. Toto obloženie "Grey Oak" odkazuje súčasne na tradíciu luxusu a moderného dizajnu, ktorý je označovaný ako "home design". Exkluzívnosť interiéru GT sa opiera o celý rad drobných detailov, ktoré dokazujú know-how značky, pokiaľ ide o komfort a prestíž: oceľové tlačidlá zo satinovaného chrómu v interiéri, nerezové pedále a opierka pre nohy, nerezové prahy predných dverí, koberčeky s medeným prešívaním, čierne obloženie strechy a stĺpikov čelného skla atď.

Exkluzívnosť pokračuje aj na digitálnej prístrojovej doske v špecifickej farbe medi. Zrak je rozmaznávaný, ale aj všetky ostatné zmysly sa prebudia vďaka i-Cockpit® Amplify, ktorý je skutočný zosilňovač zmyslov! Vďaka nemu je nový Peugeot 3008 GT vybavený v štandardnej výbave skutočným šéfom orchestru, ktorý zvyšuje zážitok z jazdy. Dynamické nastavenie (s Driver Sport pack), intenzita osvetlenia, animácie obrazoviek, nastavenie zvuku, rozptyl jemnej vône, možnosť využívať viacbodový masážny systém na predných sedadlách... nič nechýba!

Majiteľ nového Peugeot 3008 GT sa tak ocitá v multi-zmyslovom svete vysokej kvality.

Športový a výrazný štýl exteriéru

Dizajn exteriéru nového Peugeot 3008 je veľmi pôsobivý. Prevzal všetky estetické kódy rodiny SUV, prekvapuje silou výrazu a konzistentným vzhľadom. Rozmery sú dokonalé, dizajn je inšpirujúci. Na verzii GT spočívala práca konštruktérov v zachovaní týchto parametrov. Zamerali sa na harmóniu a zachovali všetky špecifické prvky, ktoré tvoria jeho exkluzivitu.

Na prednej časti sa objavuje exkluzívna mriežka chladiča. Je široká, ohraničená lištou, ktorá nie je chrómovaná, ale dvojfarebná v prevedení „Sanded Chrome“ a uprostred chrómovanej šachovnicovej mriežky sa hrdo vypína logo značky. Celok je zavŕšený exkluzívnym nárazníkom, ktorý je spojený s full LED svetlometmi. Oceľový pohľad a športový vzhľad prednej masky zdôrazňujú osobnosť majiteľa vozidla a jeho lojalitu k značke. Skutočný PEUGEOT! Skutočné GT!

Elegantný profil umocňujú lišty okien z nerezovej ocele. Spolu s  hornou nerezovou ozdobnou lištou, ktorá plynie pozdĺž strechy až k zadnému spojleru, jemne a plynule rámujú sklené plochy. Takto zvýraznená línia karosérie ukazuje, že vozidlo je svojimi rozmermi nižšie a dynamickejšie, ako väčšina jeho konkurentov. Profil vozidla je impozantný! Rozšírené oblúky kolies, 19" ráfiky, jemne profilované hliníkové strešné lyžiny a medený monogram GT na prednom blatníku. Ešte výraznejší dojem vzbudzuje vozidlo v ikonickom prevedení coupe franche! Nový PEUGEOT 3008 GT tak preniká do iného sveta, do sveta výnimočných vozidiel. 

Už na prvý pohľad je zrejmé, že dizajnéri venovali veľkú pozornosť každému detailu: LED osvetlenie (umiestnené v rohoch spätných zrkadiel) premieta na zem logo značky.

V zadnej časti zaujme okrem monogramu GT na zadných dverách aj dvojitý chrómový výfuk  umiestený na obidvoch stranách nárazníka. Tieto prvky štýlu sú dokonale integrované a dodávajú vozidlu elegantný a športový výraz.

Nový PEUGEOT 3008 GT Line: luxusný podpis

Rok a pol sa stratégia vstupu na luxusnejšie trhy značky PEUGEOT opiera o veľmi ucelenú ponuku, ktorá spája štýl a dynamickú atmosféru s dostupnejšími motormi. Takto vznikla GT Line, ktorá je prítomná naprieč modelovým radom. Klientovi ponúka pozoruhodnú výbavovú úroveň a silnú osobnosť so základnými motormi.

Po 108, 208, 2008, 308 a 508, prichádza nový PEUGEOT 3008 v tejto alternatívnej ponuke so všetkými motormi - okrem 1.6 L BlueHDi 100 S&S a samozrejme 2.0 L BlueHDi 180 S&S, ktorý je exkluzívne spojený  s verziou GT.

Základ výbavy na tejto úrovni vychádza z výbavovej úrovne 3 Allure, GT Line si požičiava niekoľko prvkov z verzie GT. Takto nájdeme na exteriéri okrem loga GT Line na predných blatníkoch a zadných dverách:

Verzia GT Line stojí na 18'' dvojfarebných matných hliníkových ráfikoch s diamantovým brúsením a kryty spätných zrkadiel sú vo farbe čierna Perla Nera (na GT sú chrómové).

V interiéri nájdeme športovú a elegantnú atmosféru z GT (s prešívaním medenou niťou), okrem obloženia "Grey Oak", čalúnenie sedadiel Alcantara a rôzne obloženia a páčky, ktoré sú zo satinovaného chrómu. Šťastný vodič si môže v štandardnej výbave vychutnať pre svoje pohodlie, ako aj pre pohodlie cestujúcich i-Cockpit® Amplify.

Nový Peugeot 3008 tak s verziami GT a GT Line, predstavuje svoj zámer poskytovať cestujúcim dynamické zážitky v elegantnej a sofistikovanej atmosfére.  Zodpovedá to imidžu značky! Tieto verzie budú k dispozícii od uvedenia na trh a nové SUV Peugeot tak získa najatraktívnejší vzhľad a technológie na trhu.

Zistite viac o vozidle PEUGEOT 3008 

« Predchádzajúca aktivita
Nasledujúca aktivita »
Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

Nový PEUGEOT 3008 GT a GT Line

Facebook

Peugeot je moja značka

OPEL je moja značka

CITROËN je moja značka

VOLVO je moja značka

JAGUAR je moja značka

LAND ROVER je moja značka

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky,
teraz s Doživotným servisom ZADARMO

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl