Majstrovstvá Slovenska Cross-country 2016

Majstrovstvá Slovenska Cross-country 2016
Pridané 26.07.2016

V dňoch 16. - 17. júla 2016 sme sa zúčastnili Majstrovstiev Slovenska a Slovenského pohára v Cross-country, ktoré sa konali v SKIARÉNE Fačkovské sedlo.

Nový Peugeot 2008 a Peugeot 5008 boli pri tom, keď medzi mužmi titul majstra slovenska vybojoval Ondrej Glajza a medzi ženami triumfovala skúsená Janka Keseg Števková.

Aj keď počasie podujatiu veľmi neprialo a niektoré technické disciplíny boli zrušené, diváci si prišli na svoje napr. počas trial show majstra sveta Jána Kočiša, súťaži pití piva, koncertu kapely Kaktus, I. ročníku zrazu veteránov, či našej prezentácií vozidiel Peugeot.

Vítazom gratulujeme!

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl