Nový PEUGEOT 5008

Nový PEUGEOT 5008

Úplne nová dimenzia SUV

Jeho meno sa nezmenilo, všetko ostatné však áno. Nový PEUGEOT 5008 sa predstavuje ako sedemmiestne SUV.

Nový PEUGEOT i-Cockpit® zušľachťuje interiér!

Už po otvorení predných dverí upúta najnovšia verzia inovatívneho a takmer až futuristického kokpitu - PEUGEOT i-Cockpit®, ktorá prináša posádke nový, prekvapivý a potešujúci zážitok z jazdy. Jeho kompaktný volant (najmenší na trhu a to aj medzi ostatnými segmentmi), 8-palcová kapacitná dotyková obrazovka a výnimočný 12,3-palcový digitálny head-up displej s vysokým rozlíšením a špičkovou grafikou, elegantnými animáciami či prechodmi medzi jednotlivými režimami, potešia každé oko.

Priestranný interiér a množstvo funkcií

Nový PEUGEOT 5008 SUV dostal rázvor s dĺžkou 2,84 m, čo vytvára najväčší vnútorný priestor medzi SUV vozidlami segmentu C! Modulárna platforma EMP2 sa vyznačuje o 16,6 cm dlhším rázvorom ako v prípade nového modelu PEUGEOT 3008 SUV a je o 11 cm dlhší ako mal pôvodný model 5008. Napriek tomu zostali proporcie dostatočne konzervatívne a extra dĺžka sa prejavila na vnútornom priestore pre pasažierov.

Upravené tvary vozidla tvoria súčasť veľkorysej priestorovej ponuky vozidla. Nový PEUGEOT 5008 je viac ako iba SUV. Na trh sa dostane s inovatívnou konfiguráciou interiéru, ktorú tvoria:


Nový PEUGEOT 5008 SUV môže taktiež obsahovať sklopné sedadlo predného spolujazdca (na prepravu extrémne dlhých predmetov s dĺžkou až do 3,20 m) a praktické bezdotykové ovládanie veka batožinového priestoru.

SUV s impozantným exteriérom

Nový PEUGEOT 5008 je na prvý pohľad naozajstným SUV. Svedčia o tom všetky prvky: dlhá, horizontálna kapota; vertikálna maska a zvýšená línia karosérie. Inšpiratívny dizajn evokuje silu a rešpekt. Výška zostala nezmenená (1,64 m so strešnými lyžinami – štandardným prvkom pre všetky modely).

To dodáva vozidlu dlhý a dynamický profil. Exkluzivitu prednej časti umocňuje široká maska s chrómovaným povrchom, zatiaľ čo zadnej časti dominuje čierny lesklý pás a originálne LED svetlomety s efektom pazúra, jednoznačný poznávací znak vozidiel značky PEUGEOT.

Potešenie z jazdy a z cestovania porovnateľné s najlepšími cestovnými vozidlami

Nový PEUGEOT 5008 SUV, ako aj modely 308 a nový model 3008 SUV, využívajú modulárnu platformu EMP2 a najnovšie motory, ktoré spĺňajú normu Euro 6.1. Bez ohľadu na benzínové či naftové motory, všetky verzie patria na špičku vo svojich výkonových triedach. Emisie CO 2 začínajú pri benzínových motoroch od 115 g/km, pri naftových od 105 g/km.

Nový PEUGEOT pozýva na cestovanie v maximálnom luxuse. Najmä pre jeho vynikajúce odhlučnenie a viaceré komfortné prvky na palube: predné sedadlá obopínajú telo a za príplatok ponúkajú vodičovi masážnu funkciu, prémiový Hi-Fi systém FOCAL®, veľkú presklenú panoramatickú otváraciu strechu a mnohé ďalšie. Ponúka aj to najlepšie z permanentnej konektivity ako funkcie Mirror Screen či 3D on-line navigácia (s TomTom® Traffic).

Najnovšie špičkové asistenčné systémy zabezpečujú, že jazda je vďaka arzenálu bezpečnostných prvkov bezpečnejšia (v závislosti od trhu sa nachádzajú v základnej alebo príplatkovej výbave): Exkluzívny systém Advanced Grip Control, vrátane Hill Assist Descent Control (HADC), Systém automatického núdzového brzdenia (AEBS) a Varovanie pred priblížením, Aktívne udržiavanie v jazdnom pruhu (LKA), Monitorovanie únavy vodiča, Automatické prepínanie diaľkových svetiel, Čítanie značiek maximálnej a odporúčanej rýchlosti, Adaptívny tempomat s automatickým zastavením (s automatickými prevodovkami), Aktívne monitorovanie mŕtveho uhla, Park Assist a Visio Park (360° pohľad).

Nový PEUGEOT 5008 SUV prináša nové riešenia mobility pre dnešný svet tým, že do batožinového priestoru sa zmestí e-Kick, skladacia kolobežka s elektrickým pohonom, alebo e-Bike eF01, nový prenosný bicykel s elektrickým pohonom a ultra moderným dizajnom. Obe elektrické vozidlá, e-Kick aj e-Bike, majú nabíjaciu stanicu umiestnenú priamo v  batožinovom priestore.

Špičkové vozidlá Made in France

Nový PEUGEOT 5008 SUV zahŕňa päť verzií výbavy – tri bežné verzie (Access, Active, Allure) plus verzie GT Line a GT, ktoré perfektne zohľadňujú stratégiu, ktorú značka vytvorila v ostatných rokoch. Nový PEUGEOT 5008 SUV sa vyrába vo francúzskom meste Rennes. Po prvý raz sa predstaví na parížskom autosalóne v septembri 2016 a jeho medzinárodný predaj sa začne na jar 2017.

« Predchádzajúca aktivita
Nasledujúca aktivita »
Dopyt
na vozidlo
Objednať
servis
Objednať
testovaciu jazdu
Objednať
náhradný diel
Kalkulácia
financovania
Výkup
vozidiel

Zdieľať

Nový PEUGEOT 5008

Facebook

Peugeot je moja značka

OPEL je moja značka

CITROËN je moja značka

VOLVO je moja značka

JAGUAR je moja značka

LAND ROVER je moja značka

Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií. Viac informácií
OK

Máme pre vás nové značky,
teraz s Doživotným servisom ZADARMO

Máme pre vás nové značky
Zistite ktoré
xxs
xs
s
m
l
xl