Vyhrajte Citroën C3 Aircross na víkend!

Vyhrajte Citroën C3 Aircross na víkend!
Pridané 07.11.2017

Priravili sme pre Vás súťaž o nový Citroën C3 Aircross na víkend.

Priravili sme pre Vás súťaž o nový Citroën C3 Aircross na víkend. Pokiaľ Vás táto automobilová novinka zaujala, môžete si ju prísť naživo pozrieť a odskúšať do našeho nového showroomu v Prievidzi na Nadjazdovej ulici č. 12.

Rovnako môžete využiť prítomnosť našich predajcov v nákupnom centre Korzo piramo v Prievidzi, kde Vám budú k dispozícií od pondelka 13.11. do piatku 17.11.2017 od 15:00 do 17:00 hod.

Zapojiť sa do súťaže môžete aj vyplnením formuláru na testovaciu jazdu, či cenovú ponuku na nový Citroën C3 Aircross.

Súťaž je ukončená. Gratulujeme výhercom!

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl