Karneval na Fačkovskom sedle

Karneval na  Fačkovskom sedle
Pridané 30.01.2018

V sobotu 27.1.2018 sme si s našimi vozidlami Citroen C3 AIRCROSS, Pegeot 5008, Peugeot 3008 a Opel GRANDLAND X vyšli na Fačkovské sedlo, kde sa konal nielen karneval, ale aj súťaž o auto na víkend s plnou nádržou.

V sobotu 27.1.2018 sme si s našimi vozidlami Citroen C3 AIRCROSS, Pegeot 5008, Peugeot 3008  a Opel GRANDLAND X vyšli na Fačkovské sedlo, kde sa konal nielen karneval, ale aj súťaž o auto na víkend s plnou nádržou.

Vybrať ste si mohli spomedzi našich vystavených „fešákov“. Celý deň ste sa mohli rozprávať s našimi predajcami, čo obohatilo obe strany. Spolu s vami sme si užili tento deň naplno, aj keď počasie nebolo až také slnečné, úsmev na tvárach nechýbal nikomu. Detičky sme obdarovali balónmi, cukríkmi, pexesami, pastelkami a rodičov vystavenými modelmi a informáciami o predvádzacích vozidlách.

Deň sme ukončili zlosovaním výhercu. Keďže bolo z čoho vyberať auto na víkend s plnou nádržou vyhral pán  Marek Hanus, ktorému srdečne gratulujeme.

Tešíme sa plný elánu na ďalšie akcie.

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 5 x prestížnu cenu. Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2015 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovenskoOpelOpel

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl