MS v hasičskom športe 2018

MS v hasičskom športe 2018
Pridané 20.09.2018

Vdňoch 10. až 16. septembra 2018 sa Slovensko stalo historicky po prvýkrát dejiskom 14. ročníka mužských a 5. ročníka ženských majstrovstiev sveta v hasičskom športe.

Slovensko ako hostiteľská krajina Majstrovstiev sveta v hasičskom športe privítala športové delegácie takmer z 30 krajín sveta. O najcennejšie kovy tak v Banskej Bystrici zabojovalo viac ako 600 športovcov z radov profesionálnych a dobrovoľných hasičov. Toto podujatie sa každoročne uskutočňuje vjednej z členských krajín Medzinárodnej športovej federácie hasičov a záchranárov. Slovenskú mužskú reprezentáciu v hasičskom športe tvorí výber hasičov z celej Slovenskej republiky, vrátane zástupcov závodných hasičských útvarov a reprezentantov zradov dobrovoľných hasičov.

Majstrovstvá sveta v hasičskom športe sa úspešne skončili sobotným záverečným ceremoniálom. Na štadióne SNP v Banskej Bystrici sledovalo podujatie niekoľko tisíc divákov, ktorí vďaka neprestajnému povzbudzovaniu vytvárali počas 4 dní od neopísateľnú atmosféru.

Naše vozidlá Opel Grandland X a Mokka X z FINAL-CD pri tom samozrejme nesmeli chýbať.

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 5 x prestížnu cenu. Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2015 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovenskoOpelOpel

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl