Potraviny KRAJ spojili sily s FINAL-CD

Potraviny KRAJ spojili sily s FINAL-CD
Pridané 09.08.2019

Maloobchodná sieť KRAJ a najväčší slovenský predajca automobilov spájajú sily. Nový ambasádor značky KRAJ Milan bez mapy bude odteraz cestovať za regionálnymi dodávateľmi na Slovensku v automobiloch spoločnosti FINAL-CD.

Maloobchodná sieť KRAJ a najväčší slovenský predajca automobilov spájajú sily. Nový ambasádor značky KRAJ Milan bez mapy cestuje za regionálnymi dodávateľmi na Slovensku v automobiloch spoločnosti FINAL-CD.

Milan bez mapy v týchto mesiacoch cestuje po Slovensku, navštevuje regionálnych farmárov a výrobcov potravín a vzdeláva verejnosť o produktoch ponúkaných v sieti KRAJ. Prostredníctvom sociálnych sietí informuje o pôvode vstupných surovín, o zložení, o výrobných procesoch a zdravotných benefitoch. Spoločnosť FINAL-CD, ktorá je najväčším slovenským predajcom automobilov, sa ho rozhodla v tomto pláne podporiť a poskytnúť mu vozidlo, ktorým jazdí po slovenských krajoch. Kľúče od Peugeot 3008 si prevzal 15.02.2019. „Ponúknuť širšej verejnosti slovenské regionálne potraviny je po aktuálnych kauzách so zahraničným mäsom vítanou iniciatívou. Chceme, aby ľudia podporili svojich domácich producentov a ich kvalitné výrobky, čím v konečnom dôsledku zlepšujú nielen výkon našej ekonomiky, ale aj svoje vlastné zdravie,“ povedal na margo projektu Milan. Prvou zastávkou na ceste za spoznávaním slovenských potravín za pomoci FINAL-CD bola mäsovýroba Štefan Knižka.

„Ako najväčší slovenský predajca áut prirodzene podporujeme kvalitné produkty, ktoré v našej krajine vznikajú. Slovenské potraviny sú kvalitné a zdravé. Mnohé z potravín, ktoré dovážame, by sme mohli vyprodukovať doma – bolo by to ekonomicky výhodnejšie a jednoznačne zdravšie,“ predstavil projekt Igor Fontáni, obchodný riaditeľ FINAL-CD.

Ocenenia

Získali sme ako jediný koncesionár PEUGEOT v Európe už 5 x prestížnu cenu. Získali sme diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2015 a ocenenie Dealer roku 2015 v oblasti služieb zákazníkom.

ParížParížBerlínBarcelonaSlovenskoOpelOpel

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
-
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
/* -- FLOATING TOOLS -- */
xxs
xs
s
m
l
xl