Akcia Hypnotic

Akcia Hypnotic
Pridané 24.10.2019

V piatok 18. októbra ste nás mohli vidieť v na akcií Hypnotic v Event House Žilina.

Osemnásteho októbra sme sa ako jeden z hlavných partnerov zúčastnili akcie s názvom Hypnotic, ktorá sa konala v Event House v Žiline. Za akciou stoja dvaja žilinskí organizátori, ktorých akcie sú v Žiline a jej širokom okolí vyhľadávane a veľmi obľúbené. Dvoch bratov poznajú všetci pod pseudonymom Fricko Brothers. 

My za FINAL – CD premium Žilina sme priviezli do VIP časti dve vozidlá, ktoré hrdo reprezentujú značku Range Rover. Range Rover SPORT vo výbave Autobiography s legendárnym päť litrovým osemvalcom vzbudzoval snáď najväčší a oprávnený záujem. Naopak Range Rover Evoque zaujal najmä nežnejšiu časť svojim atraktívnym vzhľadom a neopakovateľným imidžom. Vo vnútri priamo medzi ľuďmi ste mohli vidieť náš čierny Range Rover VELAR, ktorý dotváral atmosféru celej akcie. Akcia dopadla na výbornú a ďakujeme všetkým zúčastneným.

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. Spoločnosť FINAL-CD najnovšie získala aj prestížny titul Superbrands. Je najuznávanejšou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek a znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl