Predĺžte si záruku vášho Vozidla Citroën
Akcia ukončená

Predĺžte si záruku vášho Vozidla Citroën
Akcia ukončená
Pridané 14.11.2019

Akcia ukončená Využite možnosť predĺžiť si továrenskú záruku.

Záruka sa dá predĺžiť flexibilne ako Vám to vyhovuje, ale maximálne na 84 mesiacov / 200 000 km.

Zmluva sa uzatvára na dobu trvania v mesiacoch počítanej od dátumu prvého prihlásenia vozidla.

Platnosť Zmluvy sa skončí v momente, keď nastane prvá z dvoch nasledujúcich udalostí:

  • uplynutím doby trvania zmluvy
  • dosiahnutím počtu kilometrov

Zákazník má možnosť najneskôr 1 mesiac pred kon­com zmluvy, a to eventuálne aj viackrát za sebou, v rámci limitov uvedených v cenníku, prikúpiť dodatočný počet kilometrov alebo dobu trvania. V tomto prípade bude vypracovaná nová zmluva, uvádzajú­ca nové uzatvorené limity a sumu na uhradenie zá­kazníkom, vrátane administratívneho poplatku 35 €.

Cenník predĺženia záruky

Podmienky predĺženia záruky

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať alebo nás navštívte v našom showroome v Prievidzi.

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. Spoločnosť FINAL-CD najnovšie získala aj prestížny titul Superbrands. Je najuznávanejšou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek a znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl