Dni Emócií Peugeot
Akcia ukončená

Dni Emócií Peugeot
Akcia ukončená
Pridané 19.11.2019

Akcia ukončená Chcete zažiť silné emócie?

Príďte 6. a 7. decembra 2019 do našich showroomov FINAL-CD v Bratislave Ružinove a Lamači, v Prievidzi, Žiline a Partizánskom.

Čaká na vás čerstvá novinka, nový Peugeot 208 a radikálne kombi, nový Peugeot 508 SW - Auto roka 2019 v Slovenskej republike.

Konzulácie s odborníkom

Technik z PSA PEUGEOT CITROËN Slovakia bude pripravený v showroome na Ivanskej ceste v Bratislave (6. a 7.12.) a v Žiline (6.12.) odpovedať na všetky technické otázky ohľadom novej 208. Konzultujte svoje otázky týkajúce sa tejto novinky s odborníkom priamo z trnavského závodu, kde sa Nový Peugeot 208 vyrába.

Všetci klienti, ktorí podpíšu objednávku na nový Peugeot 208 počas Dňa emócií, dostanú možnosť navštíviť fabriku PSA PEUGEOT CITROËN Slovakia v Trnave *.

*Termín po dohode. Výherca si môže so sebou si zobrať jednu sprievodnú osobu staršiu ako 15 rokov, s platným OP.

Vyhrajte nový Peugeot 208 na víkend s plnou nádržou!

Stačí, ak otestujete akýkoľvek model Peugeot a vyplníte údaje na kontaktnej kartičke a ste v hre o horúcu novinku Peugeot 208.

Mikuláš v Žiline

Príďte v piatok 6. decembra s vašimi detičkami do nášho showroomu FINAL-CD v Žiline, kde na ne od 15.00 bude čakať Mikuláš.

Peugeot 208

Nový Peugeot 208

Charizmatický ako vždy. Dravší ako kedykoľvek predtým. Nabitý technológiami, s unikátnym Peugeot i-Cockpit 3D poslednej generácie.

Chcem testovať 208 Mám záujem o 208

Peugeot 508 SW

Nový Peugeot 508 SW

Príďte sa zoznámiť aj s novým Peugeot 508 SW, ktorý v sebe spája dravosť športového kupé s praktickosťou a variabilitou priestranného kombi.

Chcem testovať 508 SW Mám záujem o 508 SW

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl