JAGUAR XE Business v cene 42.990 EUR

JAGUAR XE Business  v cene 42.990 EUR
Pridané 29.01.2020

Najvyspelejší, najúspornejší a najkultivovanejší športový sedan, aký kedy značka Jaguar vyrobila.

Pripravili sme pre vás Jaguar XE, ktorý je ešte dostupnejší ako kedykoľvek predtým. Edícia Business kombinuje štyri motorizácie 2.0D s výkonom 180 koní a 8 stupňovou automatickou prevodovkou s pohonom zadných kolies (39.990 EUR s DPH) alebo pohonom všetkých štyroch kolies za spomínaných 42.990 EUR s DPH. Na výber máte aj dve benzínové varianty. 2.0 štvorvalec s výkonom 250 koní a pohonom zadných kolies (42.590 EUR s DPH) a 300 koňovu verziu s pohonom všetkých štyroch kolies za 47.590 EUR s DPH.

Okrem iného výbava Business obsahuje:

  • Elektricky nastaviteľné vyhrievané predné sedadlá
  • Bezdrôtové nabíjanie zaradení
  • Vyhrievané čelné sklo, volant a ostrekovače svetlometov

Príďte do nášho showroomu FINAL-CD Jaguar na ulici Dlhej ulici v Žiline a prezrite si ponuku našich skladových vozidiel Jaguar XE.

Skladová ponuka Jaguar XE

Ocenenia

FINAL-CD získalo prestížny certifikát AAA Highest Creditworthiness, tento certifikát je jedným z najdôležitejších Európskych štandardov definujúcich kvalitu obchodnej činnosti. Je medzinárodne uznávanou známkou obchodnej kvality a vyhodnocuje sa na základe rovnakej analytickej metodiky pre všetky európske trhy. FINAL-CD ako jediný koncesionár značky PEUGEOT v celej Európe získal už 5x prestížne ocenenie Peugeot Servise Quality Awards. Ako koncesionár značky OPEL sme obdržali diplom OPEL C&S za najvyšší nárast predaja a trhového podielu v Českej a Slovenskej republike, taktiež za najvyšší nárast objednávok, najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov. Ďalej nás ocenili za najvyšší predaj v Slovenskej republike a v neposlednom rade je FINAL-CD ohodnotené 2x ako Dealer roku v oblasti služieb zákazníkom.

Peugeot
PEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSParížPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBerlínPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSBarcelonaPEUGEOT SERVICE QUALITY AWARDSSlovensko
Opel
Opel najvyšší nárast predaja a trhového podielu v ČR a SR za rok 2016C&S
2016
Opel Dealer roku 2015 a 2018Díler roku
2015, 2018
Opel najvyšší nárast objednáviek za rok 2016C&S
2016
Opel najvyšší nárast celkových predajov náhradných dielov za rok 2016C&S
2016
Opel najväčší predaj v SR za rok 2017C&S
2017

Zlepšujeme sa pre vás aj naďalej

Vopred ďakujeme za vaše podnety a skúsenosti so službami FINAL‑CD. Napíšte nám Váš názor

Ochrana osobných údajov
Používame súbory cookies pre zlepšenie funkčnosti našich stránok. Používaním webstránok finalcd.sk nám dávate súhlas s ich používaním na uloženie informácií.
xxs
xs
s
m
l
xl